Лунченко вже подав на затвердження 9 з 13 кандидатів на голів РДА

На сьогодні відкритими, через спротив громадськості, залишаються кандидатури на посади чотирьох голів РДА - Рахівської, Хустської, Тячівської та Свалявської. Всі інші вже подано на підпис.

Про це на своїй сьогоднішній прес-конференції повідомив голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко.

Рішення по чотирьох кандидатурах, по яких ще немає визначеності, буде прийняте до середи. Адже відсутність керівника створює проблеми. До прикладу, на Рахівщині "зависли" 3 мільйони гривень, виділені на оздоровлення дітей, бо немає кому підписати документи. Представники Рахівського району переконували Лунченка в тому, що на підтриму Івана Сурмачевського організовували "несправжні" мітинг і листи. За їх словами, призначення Івана Сурмачевського не хочуть в районі, і за рішенням люстраційного комітету він не має права займати посаду, оскільки доказано, що за ним тягнеться корупційний шлейф.

Валерій Лунченко пояснив, що він не має можливості розбиратися в таких "деталях" і, якщо громада Рахівщини не визначиться, він призначить очільником району людину зі сторони.

Також голова ОДА зазначив, що якийсь час всі новопризначені очільники районів працюватимуть у статусі виконувачів обов’язків.

31 березня 2014р.

Теги: Лунченко, РДА

Коментарі

канюк 2014-04-01 / 09:35:11
Павлик Павлов провокатор !!!

Свалява 2014-04-01 / 01:37:33
Саї Штулери Понижани Удворгелії Адами Загоруйки Ліврінци Гончаруки Грабарки Ревтії Івановчики Григаші Рущаки Гартавели Кеменяші це не ті люди за яких майдан відавав життя людей ! білшість з них вже були при владі і показали своє вміння тупо красти ! причом ці люди крали дивлячись у очі своїм жінкам сосідам колегам однодумцям односельчанам ! у них не має на що вказати рукою і сказати о це я зробив для людей просто так ! без користі для простого люду ! тому що у них одне на меті добитися влади щоб далі за старою проробленою схемою купити за безцінь а ще краще відібрати і бідного і продати за мільон а краще за два ! тому ці люди підтримки не мають і мати не будуть бо думаю про себе і свої кармани ! востаній момент зловивши волну революції без сорому та ганьби називаються революціонерами !

ара 2014-04-01 / 01:23:34
Яценюківський прихвостень лунтік так боявся не потрапитии під вплив Балоги, що просто продав область недобитим блюкам, і не здає мандат, бо надіється вернутися у Верховну раду після президентських виборів.

Дідо 2014-04-01 / 00:53:57
Коли у 2010р. були вибори за Беркелу ("ПР") на голову Рахівської райради, то "Наща Україна" (9 депутатів) не брала участь у голосуванні - не підтримала Беркелу. Голосували за нього - "ПР", "ЄЦ" та деякі інші депутати.

рахів - гуцульський париж 2014-04-01 / 00:30:20
Сурмач тай голова РДА? Сурмача підтримують ПР і НУНС які привели зека до влади а тепер це гівно хоче керувати районом за допомогою Лунченка? Хоча батько Лунченка на Закарпатті зайда галицька як і Сурмач?

!!!!!!!! 2014-04-01 / 00:15:31


Зловживання Caps Lock. Коментар видалено. Адмін


НАРОД 2014-03-31 / 23:54:54
Громада до Попелича. Міша непривиди Господи щоб ти залишив всіх начальників кирівних установ на своїх "ПАСОВИЩАХ" Воловець цього незрозуміє, люди хотять змін і такі хабарники підлабузники як Лопіт не повинні працювати даже сторожами в селишній раді!

Дідо 2014-03-31 / 23:53:57
Турок - фахівець середньої ланки держслужбовців. Якби не було революції гідності, то він би й далі зручно сидів у відділі економіки, маючи партквиток члена партії регіонів.
До речі: Віктор Турок - не те що в Києві не був на Майдані, але і в Рахові - не був жодного разу (це про патріотизм і жертовність). З його флегматико-меланхолічним типом темпераменту неможливо ефективно керувати Рахівським районом. Краще вже - Орися або Сурмачевський.

земляк 2014-03-31 / 23:12:00
що ще за РЛА???

Василь 2014-03-31 / 22:39:10
Перевага Турка - простота, порядність, професійність. Сам факт відчайдушної боротьби Сурмачевського за крісло проти волі, мабуть, більшості громади - вже неприємний факт. В Україні потрібні не самозакохані інтриганти, а прості, молоді, професійні кадри.

свідомий 2014-03-31 / 22:17:21
А хто буде терпіти це бидло до 25 травня. І знову щербей з ланьом будуть фальсифікувати вибори. Доки це можна терпіти!

свідомому 2014-03-31 / 22:00:14
час покаже 25 травня

свідомий 2014-03-31 / 21:52:05
А хто попелича прийме у Воловецькому районі як голову адміністрації? Це бандит від бандита. Він жодного дня ніколи не працював з людьми.Крім того, яке відношення має голова РДА до голів сільських рад - це органи місцевого самоврядування. Значить Воловець (нік) це людина попелича, а ті 5 голів - які його не підтримали. Як прийшов , так і піде.

воловець 2014-03-31 / 21:43:32
громада звертаеся до попелича міші навести порядок з головами сільских 5 сільских рад візміть буть ласка під особистий контроль фінансовий віділ

Бердар. 2014-03-31 / 21:26:44
на превеликий жаль для наших чиновників часи корупційних схем, обіцянок, брехні закінчилися. настав час коли потрібно міняти систему!!! і люди району які були на майдані, і які знають що таке майдан, для чого він стояв, його цінності ... ніколи не допустять повернення минулого, а Сурмачевський І.М. для рахівщини теж минуле!!! всі чудово знають хто що зробив для району за часи свого правління!!! тому рахівчани дотримуюються волі, думки, цінностей майдану!!! досить з нас вже одних і тих самих лиць у кабінетах, якщо ми хочемо дійсно щось поміняти, то в першу чергу районом повинні керувати молоді, перспективні, розумні молоді люди які знають що таке справжня незалежність і знають що таке воля і якою ціною вона нам дісталася, через які жертви ми пройшли, і які ніколи не втратать гідність перед спокусою грошей, і які готові працювати за ті 2000грн цілодобово, а навіщо такій людині як Сурмачевський така жалюгідна заробітня плата? він привик заробляти набагато більші гроші! так що задумайтесь для чого взагалі йому ця посала!!! цікаво одне чуму він так яро відстоює дану посаду? і чому Лунченко говорить активістам рахівщини які пройшли вогонь майдану домовлятися саме з Сурмачевським? від коли це Сурмачевський став богом, щоб цілий район з ним домовлявся? цікаво те що коли громада іде на переговори він навіть і нехоче слухати те щоб він згодився на якусь іншу посаду!!! пане Срмачевський звідки таке самовпевненість?

Оптиміст 2014-03-31 / 21:26:24
І.М.Сурмачевський порядна людина! Годі його грязю поливати! Як вам не соромно? Він досвідчена, вихована людина! Нічим не гірший за Турока! Ви тільки подивіться хто Турока на посаду просуває і все стане ясно! ЄЦ з партією регіонів! Просто люди привикли гарячими головами все вирішувати! Людям потрібно ШОУ! Костан з Косівський його влаштовують на кожному своєму мітингу! Не може це тріо говорити за весь район! Вони дограються що район очолить випадкова людина!

бабей 2014-03-31 / 21:15:46
лунченко най вертає гроші сурмачу,бо його в рахові недопустять до влади .і неспасе його куплена інтелігенція.Гуцули докажут шо бойко в рахові не ме керувати і красти.у Рахові буде лиш з рахівського р-н ,або рахівський.

Вітя 2014-03-31 / 20:53:16
Рахівщина за Турока В. С., молодого, чесного, порядного, політично незаангажованого громадянина України.
Для РАХІВ: Нажаль у нас поки ще керують гроші. У кого є мішки грошей, як у Сурмачевського І. М., той і має владу, але наше завдання недопустити цього і відстояти свого кандидата

Рахів 2014-03-31 / 20:38:43
Громада Рахівщини визначилася головою РДА повинен бути Турок В.С., а те що Лунченку В.В. щось мішає визначитися, а що саме ? можливо те про що говорять в Рахівському районі, що Сурмачевський купив собі посаду голови Рахівської РДА

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая