Громада Рахівщини наполягає на своєму кандидаті, а Перечин виступив проти кандидатури Грубого (ДОКУМЕНТ)

"Я захоплююсь громадою Рахівщини! При особистому спілкуванні складається враження дуже сильних духом людей, а їх єднання просто вражає! Громада наполегливо і принципово бореться за свого кандидата на голову РДА", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова Громадського люстраційного комітету Віталій Лазаренко.

"Люди за 200 км не лінуються їхати в Ужгород, щоб донести до влади свої надії на краще життя і доказати, що саме громада вирішує своє майбутнє, а не кулуарні домовленості за партійними квотами, - розповідає В.Лазаренко. І повідомляє: - Нарешті і Перечин теж повстав проти призначення Грубого Миколи Івановича. Скоро теж завітають в Ужгород до ОДА. Райони зарухались!! Слава Україні!"

31 березня 2014р.

Теги: Рахів, Грубий, Перечин

Коментарі

Гуцул з Богдана 2014-04-01 / 09:35:54
На посаді голови Рахівської РДА повинен бути корінний житель рахівщини, а не виходець із інших регіонів (районів, областей) України. Не хочу розпалювати міжетнічну ворожнечу, але БОЙКАМ не місце у нас на ключових посадах.

Звідки такі дані?! 2014-04-01 / 01:20:51
Ти ви що глузд втратили?!! Які 1350 чоловік? Там було біля 100 чол, но не 1350! І то половина з них, ті що підтримували Сурмачевського. Перестаньте писати всяку ахінею! І не говоріть за кожного, я наприклад просто прийшов послухати, але це не означає що я там стояв ЗА підтримку Турока. Тож самообороно, порахуйте скільки вас там було, накиньте 30 чол і будете знати кількість присутніх на мітингу.

Дідо 2014-04-01 / 00:09:07
Щоби пересвідчитися скільки людей було на "зборах-мітингу", рекомендую переглянути їхні сторінки "Вконтакті": "Рахів - гуцульський Париж" та "Рахівська народна самооборона". Там все буде зрозуміло розумній людині. Прим: поки не витерли.

Дідо 2014-03-31 / 23:38:18
Не дуже "активісти" читають те, що підписують: у "виступили - Бердар І.В., а не - Бернар І.В.
Хоча у них вже було 20014 рік -замість 2014.

Дідо 2014-03-31 / 23:32:59
Якщо це ще тепер когось цікавить: Віктор Турок - член партії регіонів (Рахівська міська організація ПР). На мітингу за Турка було приблизно 70 людей, частина з яких потім пішла підтримати Сурмачевського, а частина з них, щоправда - більша, перешкодити мітингу під РБК

рахів 2 2014-03-31 / 22:43:36
присутніх на зборах-мітингу на підтримку Турока 135 чоловік , а не 1350

гуцул 2014-03-31 / 22:42:16
Пане Лунченку не грайтесьи з ватров.

NIK 2014-03-31 / 22:27:04
Люстраційний комітет має висунути чіткі вимоги до кандидатури.

Бердар І.В. 2014-03-31 / 21:42:37
нам потрібно раз і назавжди сказати що влада - це НАРОД!!!
не дамо зробити так щоб НЕБЕСНА СОТНЯ була морною, чому при владі мають сидіти люди похилиго віку які незнають жити так як вимагає справжня демократія бо вони її не зажили, дайте молодим розумним, перспективним, креативним будувати собі своє власне майбутнє, майбутнє для всоїх дітей, для країни і для вас гідну старість, ви показали що ви не здатні щось зробити для свого народу тож прийшов час вас замінити людьми які це можуть!!! не продамо цінності МАЙДАНУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ МАЙДАНУ!!!

рахів 2014-03-31 / 21:39:55
ти оксано перша дебілка... захищаєш пройдисвіта...видно згріб тобі кришки з свого барського стола...або ще шось... що з тебе хворої візьмеш?

Закарпаття 2014-03-31 / 16:49:34
Потрібно брати всьому Закарпаттю приклад з Рахівської громади, вони вміють боротися за демократію і справедливість. В Рахові афера Сурмачевського не пройде

працював у Сурмачевского 2 роки 2014-03-31 / 15:56:29


Коментар видалено. Прошу всіх коментаторів поводитися адекватно. Адмін


Оксана 2014-03-31 / 15:41:53
В Рахівському районі, хто проти сурмачевського, всі дебіли. Розумні,запятнані корупціонери вважають себе вище за простих людей. Але вас з липкими руками народ не хоче.Авторитет ваш низький серед людей, а ви пізите до влади, унижаєтесь, різними способами пробиваєтесь.

Бетьяр 2014-03-31 / 14:52:28
Тремтіть, убивці!Думайте, лакузи!
Життя не наліза на ваш копил.
Ви чуєте?На цвинтарі ілюзій
Уже немає місця для могил!
Уже народ—одна суцільна рана,
Уже від крові хижіє земля,
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля.
Розтерзані, зацьковані, убиті
Підводяться і йдуть чинити суд,
І їх прокльони, злі й несамовиті,
Впадуть на душі плісняві і ситі,
І загойдають дерева на вітті
Апостолів злочинства і облуд!

В.Симоненко

ракета 2014-03-31 / 13:50:46
Завтра май мут чути за нас ! Влада Народу))

НЕБАЙДУЖИЙ 2014-03-31 / 13:06:05
Якщо Грубий буде агітатором у Юлі,то вона у Перечинському районі одержить три голоси-Грубий, Грицик, Погоріляк.

перечинець 2014-03-31 / 12:52:18
29.03.2014 у будинку культури у Перечині відбулося народне віче.Проводив це народне віче напіврозумний Алік Зизич із Сімери.Зібрав усіх працівників лізгоспу і люстрували кандидата у РДА Грубого М.і. Мета Зизича-бути у владі,а мета лізгоспівців щоб Грубий не розкрив іхнє безжалісне розкрадання лісу у Перечинському районі.

Нема чого люстровати! 2014-03-31 / 12:13:57
Сприянятно - хороша кандидатура, підійде.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ