Рахівські "батьківщинівці" поскаржилися Тимошенко на фальсифікацію конференції (ДОКУМЕНТ)

Голови первинних організацій та члени бюро райорганізацій партії "Батьківщина"на Рахівщині письмово поскаржилися лідеру партії Юлії Тимошенко, голові облорганізації Олександрові Кеменяшу, нардепові Валерію Лунченку та навіть голові Європейської народної партії Вільфреду Мартенсу на голову РОВО "Батьківщина" Євгена Німчука. Як сьверджують підписанти, він сфальсифікував проведення звітно-виборчої конференції районної організації партії.

Коментарі

Косма 2014-04-04 / 19:46:08
Люди Лунченко тільки гвинтик тої машини, яку будує Тимошуха. Він тільки виконавець. Однак саме таких виконавців треба змінювати для блага народу і щоб щупальця режиму обрубати і встановити владу народу

Правдолюб 2014-03-31 / 09:29:02
Шановний Адміністраторе, перевірте
на сайті Рахівська РДА - районне управління юстиції
Єдиний Реєстр громадських формувань - хто очолює ті первинні п/о, які підписалися в документі.( Рахівські "батьківщинівці" поскаржилися Тимошенко на фальсифікацію конференції.)

Правдолюб 2014-03-31 / 08:48:11


Хамство. Коментар видалено. Адмін


6666 2014-03-30 / 20:10:47
пак то вшиткі "авторитети" рагувскі!!! такі як коцьки кокіш і романюк. три руки і 10 подписів

Рахів-Горянину 2014-03-30 / 09:02:57
За твоїм мисленням зараз всі районні депутати в тому числі від Батьківщини, Нашої України повелися на солодкі обіцянки партії регіонів і голосували в унісон за все те, що їм наказувала владна партія регіонів. Всі депутати в Рахівській райраді продажні шкури, немає партії регіонів нема кому продаватися, зараз продаються Сурмачевському і продають-обдурюють губернатора Лунченка В.В.

Горянину 2014-03-29 / 23:46:19
14 депутатів в райраді це ніяк не заслуга колі мельника! Просто Рахівчани в той час велися на солодкі обіцянки Батьківщини. На щастя у більшості людей нашого району вдома є Інтернет, де кожен з охочих може отримати інфо. а не слухати казав казала ! Перестаньте Рахівчан мати за дурня !!!

Антипутін 2014-03-29 / 22:32:13
Організацію вже давно приватизувало кілька людей,чи вірніше людішок,це Німчек Єнив,Вербіцкий Вася,його білогрива дружина чи то Ківер чи Вербіцка Іруся і колишня грім-баба фронтовичка Севч Оксанка котра на кожному мітингу розповідає про тортури над її сином,і ця шайка зараз розвозить всю політику в районі!

Гуцул 2014-03-29 / 21:55:47


*****. Попитка приватизувати райорганізацію


народний контроль 2014-03-29 / 21:16:51
От насправді яке обличчя нашого "губернатора" лунохода - все фальсифікувати!

Олександ 2014-03-29 / 20:54:36
ГОЛОВНЕ, ЩО ВСІ ЦІ ПСЕВДО РАЙОННІ КЕРІВНИКИ ВО БАТЬКІВЩИНИ ПІДТРИМУЮТЬ ТАКО САМОГО ЯК І ВОНИ КОРИСТОЛЮБА СУРМАЧЕВСЬКОГО НА ПОСАДУ ГОЛОВИ РДА

УПС 2014-03-29 / 19:50:08
Знову прокол в команді Лунченка уже на низовому рівні. Скоро хіба, що сліпий не бачитиме чим займається "потужна" опозиційна команда Рахівському районі - фальсифікаціїями і окозамилюванням

Горянин 2014-03-29 / 19:37:37
Чомусь в попередньому пості говорилося про диструктив Миколи Кокіш-Мельника,якщо вдатися до статистики,то за часів його керування рай.організація була найбагаточисленнішою в області,фракція у райраді нараховувала 14 чоловік.Після цього Німчук повністю розвалив організацію,зливав всю інформацію про роботу організації та передвиборчого штабу своїм соратникам Беркелам та Андріюкови,з якими агітував за янучару ще у 2004 році!

Гуцули 2014-03-29 / 19:36:18
ЯКЩО БУДУТЬ І ДАЛЬШЕ КЕРУВАТИ СТАРІ КОРИСТОЛЮБИ ЯКІ ШУКАЮТЬ СОБІ ВИГОДУ НАВІТЬ І В ГІВНО ПОЛІЗЕ ЛИШЕ ЩОБ ЩОСЬ ЗНАЙТИ ТАМ ОСОБИСТО ДЛЯ СЕБЕ. ТАКІ ЯК НІМЧУК, СЕВЧ, ВЕБІЦЬКА І ЇМ ПОДІБНІ. ЗАРАЗ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ЗАПАХЛО ГРОШИМА І ВОНИ ПОЧАЛИ РУХАТИСЯ ЯК МУХИ НАВЕСНІ ЙДУТЬ НА ЗАПАХ ГРОШЕЙ. ЯКЩО КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ І КИЄВА НЕ ПОМІНЯЮТЬ ЛЖЕ КЕРІВНИКІВ РАЙОННОЇ ПАРТІЇ БАТЬКІВЩИНА ІЗ_ЗА НИХ ТИМОШЕНКО В РАЙОНІ ПРОГРАЄ ВИБОРИ

Питання 2014-03-29 / 19:00:34
І що тепер ? Знову мельника колю поставите, щоб взагалі в очах людей району впасти! Краще щось робіть, люди такий кредит довіри вже не дадуть як на попередніх виборах! На жаль відслідковується наша закореніла проблема! йти на поступки одне одному! схаменіться! і тримайтесь разом!!! ( якщо ви думаєте що хтось з Києва приїде за вас добрі справи для людей робити то це велика помилка. )

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5