Балога: Тимошенко, як і Кличко, мала б поступитися Порошенку

Народний депутат Віктор Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прокоментував зняття лідера політичної партії УДАР Віталія Кличка на користь найрейтинговішого кандидата в президенти України Петра Порошенка.

Балога: Тимошенко, як і Кличко, мала б поступитися Порошенку

"Думаю, ніхто не посперечається з тим, що Віталій Кличко вчинив по-державницьки. Не кожен політик, маючи загальнонаціональний рейтинг, свою команду, амбіції, здатен відмовитися від президентської кампанії заради спільної перемоги прагматизму над політичною доцільностю. У сучасній історії таких прикладів небагато", - каже політик.

"Коли економіка зруйнована, країна практично в стані війни і затяжної політичної кризи, то виходити з цього потрібно спільними силами. Тому, на мою думку, і "Батьківщина" також повинна не боятися підтримати сильнішого, тобто - Петра Порошенка. А посад, як і відповідальності, вистачить усім. Головне, аби було бажання працювати", - пише В.Балога.

29 березня 2014р.

Теги: Порошенко, Балога

Коментарі

Вуйко Славко 2014-03-30 / 22:29:26
Курва.
http://osp-ua.info/comments/31943-timoshenko--stavlennitsa-medvedchuka-i-putina--oleg-soskin.html

Курва з косою 2014-03-30 / 21:53:39


Погано живеться тій родині де ****а газда. То всі знають.


Міжгіриць 2014-03-30 / 16:33:14
Да сильна людина фізично і духом яким е Віталій Кличко може зробити такий сильний вчинок в такий важкий час для Украіни,поступившись своіми президенськими амбіціями на користь П Порошенка теж порядноі людини.Я впевнений що обеднавшись ці дві могутні постаті зроблять нашу незалежну державу процвітаючою.

міжгіря 2014-03-30 / 15:06:26
Ярема Іван Васильович, теж мігби поступитися своїм місцем, годі йому при всіх владах обкрадати Міжгірщину, Іване Негровецький іди вівчарити поки є місце.

Горцю 2014-03-29 / 23:51:09
Респект і уважуха! Все коротко і ясно, приємно прочитати конструктивний комент.

Горец 2014-03-29 / 21:28:05
Юлька вже поступилася- Кримом ! Доста !
Позад вибору її треба назад у кічу, бо хуліганить і розводить люди, порушує спокій громадян України !

Ліза Порошково 2014-03-29 / 16:51:34
Кличко все правильно говорить! Треба підтримати Порошенка, Юлька вже два рази була прем'єром, і постійно їй хтось мішав зробити те що тепер обіцяє. Повага Кличкові однозначна!

Сорес 2014-03-29 / 16:41:08
Кличко Молодець! Якщо згадувати про Порошенка, то і Тимошенко є що згадати, як вона хотіла створити широку коаліцію з ригами ( ширка, прбют..).але поки вона сиділа Порошенко з перших днів Майдана зайняв позицію! І не пхався на Банкову до янека про щось з ним домовлятися! (Тільки Кличко твердо стояв на своєму! янека геть, і тільки він один робив відеозвернення до Украінців в ті не легкі для краіни часи ! )І взагалі не потрібні чвари, бо програє тільки Україна, Кличко будучи мером Київа біля Порошенка набереться досвіду! а людина він смикалиста, тоді ми побачимо хто буде президентом! Кличко зробив мужній вчинок, сховав особисті амбіції ! Не дав розпорошити голоси Українців за ради ж самих Українців ! Він заслуговує на повагу! Повірте не кожен здатний на таке! На мою і наш Віктор І.Б. також зробив свій вибір! Разом сила! Слва Україні!!!

гуцул 2014-03-29 / 16:18:35
Юля та це не реально!!! Якщо вона програє вибори то вона знову зробить революцію! Хоча я віддам голос за Пороха!

НОВИНИ: Політика

17:45
/ 2
У Мукачеві 17-річний юнак викрав із магазину канцелярії ноутбук
22:25
/ 8
На керівні посади в закарпатському Держгеокадастрі визначено учасників корупційних схем і лобістів курорту на Свидовці – правозахисник
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах
16:49
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 6
04:07
/ 14
У Києві вперше за 7 років збереться міжурядова українсько-угорська комісія
21:22
/ 8
Подарунок до Тріанона: чому Берегівський район, а не Виноградівський?
14:29
/ 12
Ексзаступник голови Укроборонпрому працюватиме радником голови Закарпатської ОДА
00:26
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.5
17:05
/ 8
Зеленський звільнив голів Мукачівщини та Виноградівщини
11:25
/ 4
У МЗС вандалізм у Свалявському меморіальному парку назвали "провокацією для дестабілізації ситуації з Угорщиною"
21:16
/ 13
У "Слузі народу" обрали голову осередку партії в Закарпатській області
20:43
/ 2
Чергова провокація: Вандали пошкодили інформаційне панно в Свалявсьому меморіальному парку
04:06
Кулеба: Ми не змінюватимемо закон "Про освіту" через Угорщину
02:36
/ 5
Джерело проблеми треба шукати не в Берегові, а в Будапешті – Кравчук
18:04
/ 13
Депутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського (ДОКУМЕНТ)
11:18
/ 4
Голова Верховної Ради Разумков прибув на Закарпаття
02:26
/ 9
Кулеба не пояснив, звідки в уточненому плані взявся п'ятий, "угорський" район
21:43
/ 2
Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА очолив Андрій Давидов
» Всі новини