Євромайдан і Люстраційний комітет заявили про владні пресинг, залякування і погрози знищенням

Редакція Закарпаття онлайн отримала текст заяви активістів Ужгородського Євромайдану та Громадського люстраційного комітету Закарпатської області. Її зміст безпрецедентний в умовах діяльності нової, постмайданної влади і абсолютно респондується із намаганнями шляхом постійних DDoS-атак припинити діяльність ключових інтернет-ресурсів Закарпатської області, серед яких - Закарпаття онлайн. Суспільство має знати про ці факти, аби вчасно відреагувати і захиститися.

Євромайдан і Люстраційний комітет заявили про владні пресинг, залякування і погрози знищенням

Шановні представники ЗМІ!

Даною заявою хочемо повідомити засоби масової інформації про посилення тиску з боку державних виконавчих та правоохоронних органів на активістів Ужгородського Євромайдану та Громадського люстраційного комітету Закарпатської області. Зокрема, згідно з отриманою інформацією, відносно перелічених вище осіб  відкриваються необґрунтовані кримінальні провадження та збільшується адміністративний тиск. З метою відповідного реагування та вжиття превентивних заходів членами названих громадських об’єднань буде подано запит до правоохоронних органів області у відповідності до діючого законодавства.

Окремо хочемо вказати на те, що на членів комітету чиниться постійний тиск, пов'язаний з їхньою діяльністю по здійсненню громадської люстрації на території Закарпаття. Він виявляється у постійних провокаціях, компрометуючих публікаціях у засобах масової інформації та погрозах застосування фізичного насильства.

Так, згідно наявної інформації на деяких конкретних членів Люстраційного комітету готується замах з метою фізичного знищення.

У зв’язку з вищевикладеним цією заявою хочемо підтвердити наш намір і в подальшому здійснювати діяльність з громадської люстрації у відповідності до позиції більшості громадян. Разом з тим заявляємо, що у разі нанесення шкоди життю чи здоров’ю комусь із активістів, винних слід шукати серед осіб, негативні висновки по котрим надав Люстраційний комітет.

Голова Люстраційного комітету Віталій Лазаренко

29 березня 2014р.

Теги: погрози, пресинг, DDoS-атака

Коментарі

Свій 2014-03-30 / 16:10:32
Нивже в Міжгірю немае достойного кандидата на посаду начальника Міжгірського РВ Міліціі а ширяться чутки що якоби на цю посаду хотят призначити ледаря Афоніна якого біля 20 років вигнали з міліціі на песію а зараз цей тип ходить напівоголений по Міжгірю і по барах водку гасить надурняк.

Ігор 2014-03-30 / 14:59:04
Ведіть Шаранича з Бакаєм на Майдан, уже

Рома 2014-03-30 / 10:13:08
Що представляє собою Шекета? Хто знає?

Копча В.Ю. 2014-03-30 / 10:01:34
Канюк-файта фінансував на майдані тітушок і під час революції був у Сочі на олімпіаді!!! Люстрація негайно!

СБУ 2014-03-30 / 09:46:29


Коментар видалено. Адмін


Русин 2014-03-29 / 23:14:51
Пецу гет з Міжгіря! Він кришує Щурі,Суботіка, Кота_-Шурдюка, що має дві жони та другу злодійню з Міжгіря. Айбо не видитмися що Шаранич щось зробит тото аферіст. Його тоже треба гет гнати разом з Аваковом-вбивцьов. Кого з сепаратистів Криму ймив, а взяв та Сашу Білого вбив на догоду маскальови.

НАРОД 2014-03-29 / 22:59:40
Народ з вами!Тримайтесь!

міжгіря 2014-03-29 / 22:50:08
У понеділок 31.03.2014. у 17.00. годин за київським часом у малому залі Міжгірської райради та РДА буде зустріч народної самооборони з Шараничем, який буде вислуховувати проблеми громади міжгірського району по Пеці Ю.Є. котрий служив Щурям та партії регіонів, котрий і нині заставляє ментів збирати гроші з базару, і нині у кафе васьки малети бандіт Шурдук михайло продовжує через ігрові автомати зомбувати та обкрадати нас та наших дітей, Пеца разом з своїми ментами повністю обнагліли. Приходьте у визначений всі міжгірці на прийом до шаранича, щоб очистити міжгіря від таких убивць як Пеца, котрий на пішоходному переходові убив жінку і навіть на час розглядів не написав заяву на відставку самого себе.

Копча 2014-03-29 / 22:40:12
Артур Лунтикович бігом в палату, лікар заспокійливе зараз вколе і усе стане добре треба ж до президентських виборів готуватися а ти такий знервований

знак ! 2014-03-29 / 20:04:40
Ніхто цих злодіїв не підтримує. Треба їм це якось пояснити. Правий сектор Закарпаття це один стриманий керівник Сачко і стадо некерованих, безмозглих урків, які спочатку щось учудять, а потім думають чи їхні дії законні. Правоохоронні органи звертаюся до вас робіть якісь дії, бо ці бандюки вже обнагліли повністю. Мешканці Вас підтримають.

Олекса 2014-03-29 / 19:25:33
Женіть Шекету із Міжгір'я!!!!
Манделя на голову Міжгірської РДА!!!
Мандель -- патріот і праведна людина!!!

уйко 2014-03-29 / 19:21:46
Так тримати хлопці. Народ Вас підтримує.Звертайтеся до народу і ми Вас підтримаємо.

Артур 2014-03-29 / 18:57:27
Усі члени так званого люстраційного комітету і правого сектору у майбутньому обовязково будуть притягнуті до кримінальної віддповідальності за наступні ДІЯННЯ:приниження людської гідності та моральні страждання начальника чопської митниці,погрози в.о. нач.мвс Тудрая, перевищення влади стосовно першого заступника прокурора області, блокування адміністративного суду, посягання на приватну власність і крадіжку з дачі Медведчука, незаконне зберігання і носіння вогнепальної зброї і багато, багато іншого.

читач 2014-03-29 / 18:27:52
Пролюструйте облавтодор. Чи уже у нас файні дороги?І най іде тот Маркович на заслужене заслання в місця не дуже віддалені.

Сашко 2014-03-29 / 17:49:42
Бакай Вам покаже де раки зимують!

анна 2014-03-29 / 17:42:45
Ребята,держитесь !!! Народ с вами! Власть нужно сдерживать и контролировать,иначе опять"зарвутся" Пока менталитет у власти не совсем земной,контроль нужен постоянный Вы действуете от имени простых смертных,которым власти пока не по зубам! Удачи! Слава Украине!

До виборця 2014-03-29 / 17:09:59
Цілком підтримую написане! А од відмова Кличка на користь Порошенка, сильний вчинок! Значить в Державі не все втрачено. Закарпатці підтримайте Порошенка ! Тоді є надія що в нас получиться. А Юлька хай би вже онуків чекала! Луценко теж вже не той!

Пшонка 2014-03-29 / 17:09:05
А шаранич вообще говно, годами сука воровал и дальше собирается

Пшонка 2014-03-29 / 17:07:52
Эти ребята нормальную работу делают. Кто из перечня есть хороший специалист: кайло, шаранич, турдай? Молодцы и их защищать надо

чаба 2014-03-29 / 15:23:32
та то бандіти зобралися... та начинають своїх людей пхати до власті.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5