Громадський люстраційний комітет Закарпаття виніс "вирок" тимчасовому міліціонеру Шараничу

Сьогодні, 27 березня, Громадський люстраційний комітет Закарпаття оприлюднив своє рішення щодо в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича.

Громадський люстраційний комітет Закарпаття виніс "вирок" тимчасовому міліціонеру Шараничу

Як йдеться у висновку, С.Шаранич не рекомендується на посаду, на яку його 20 березня було тимчасово призначено міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, оскільки при режимі В.Януковича він займав одну з ключових почад - начальника управління внутрішньої  безпеки ДВБ МВС у Львівській області. Аби С.Шаранич не пройшов люстрацію, достатньо вже й цього, хоча, в запасі, є ще його прислуговування владному режиму в часі мукачівських виборів 2004-го року.

Як відомо, А.Аваком призначив виконувачами обов'язків нових призначенців у всіх регіонів з тим, щоби їх можна було замінити іншими, якщо вони не отр мають підтримки громадськості.

Як відомо, проти призначення С.Шаранича вже висловився "Правий сектор" Закарпаття, а АвтоМайдан на знак незгоди з його кандидатурою уже здійснив свій візит до будівлі УМВС України в Закарпатській області.

27 березня 2014р.

Теги: люстрація. Шаранич

Коментарі

горец 2014-03-30 / 22:24:08
Жоден з теперішніх начальників міськрайвідділів області,заступників начальника обласного управління міліції немає ніякого права бути головним міліціонером області ! Жоден !
Вибирати треба в першу чергу серед молодих пенсіонерів, які звільнилися з міліції рік і більше тому,по друге серед заступників начальників міськрайвідділів та начальників відділів в обласному управлінні.
А такі як Шаранич мають бути на передовій в окопах на україно-російському кордоні в штрафбаті.

Землячка 2014-03-30 / 15:08:28
Пецу Юрія не знаю. Але якщо він співпрацював з Щуром, то його однозначно треба міняти на іншу людину. Ті корупційні зв`язки в різних установах і організаціях, які сформувались за керівництва Щура слід розривати не задумуючись. Інакше всі ці люди будуть заважати працювати новій владі.

Міжгіриць 2014-03-30 / 14:50:15
Можна погодитися що не всім угодив Пеца Ю.М. але як стало відомо що на посаду начальника Міжгірського РВ УМВС керовники Міжгірського району обговорюють кандидатуру 60 річного Афоніна ледаря який за свое життя працюючи в міліціі,податковій з якоі його вигнали за зловживання нічого доброго не зробив Працюючи в Обласній ДАІ був замішаний в оборудці з краденими машинами за що його звідти вигнали. Після того як його вигнали на песію то він в районі займався перевезенням краденого лісу-ось такий наш майбутній головний міліціонер району.

Маряшка 2014-03-30 / 00:07:59
Люструйте Балогу.Перекрестився...?Чи може в Правий сектор вступив...? Мало накрав....? Відберіть і віддайте бідним і обездоленим із Криму.!!!!!

міжгіря самооборона 2014-03-29 / 22:36:17
У понеділок у 17.00. Шаранич має прийти у Міжгіря оби відстояти начальника міліції Пецу Юрія, котрого народна самооборона та рада хоче замінити на більш поважну людину. котра не служила Щурям, ледидам та Януковичам. Всі хто хоче щоб у Міжгірї більш не було убивці Пеци приходьте у понеділок в 17.00. до малого залу Райради.

репортер 2014-03-29 / 10:23:58
Убійца Копча досі не заарештований і його покриває Канюк-файта.

Фемен 2014-03-28 / 21:43:09
Шановнийй Люстраційний комітет допоможіть позбутись тирана вбивці і гвалтівника Щербея,такі люди не повинні займати керівні посади це ганьба влади!!!!!!!

Косма 2014-03-28 / 17:47:33
Люди піднімайтеся і женіть їх самі геть, бо вони самі не підуть. Кожного треба піддати детектору брехні і пролюструвати про попередні посади

Старий пожарюга 2014-03-28 / 11:52:42
Не лише Щербея а і Безпальку, Крицького доста діди посиділи є молоді перспективні хлопці. Вон корупціонерів

свідомий 2014-03-28 / 11:51:18
Треба люстраторам читати коиентарі. Тоді би знали, хто такий щербей (навіть його прізвеще не хочеться писати з великої букви).Незгідних з ним звільняв з роботи, брав величезні взятки і т.д. Куди дивиться теперішня влада. Невже він залишиться, якщо так, то за що вмирали люди?

споживач 2014-03-28 / 11:32:24
ЛЮСТРАТОРЫ! Возьмитесь за обленерго и Закарпатгаз,которые работают на Россию и бандитов.Ковач приватизировал здание Ужгородского энергосбыта и сдает в аренду им-же.

З гуски вода 2014-03-28 / 10:25:38
Цікаво, читає це сам Щербей ?

3456536 2014-03-28 / 09:58:42
допоможіть позбутися вбивці Щербея

СОС 2014-03-28 / 09:49:12
Цікаво за які гроші Щербей тітушкам платив?Свої сарака давав?ТА людей залякував хто не погоджувався з бандитським режимом погрозою звільнення.А всім похер він інадалі займає керівні посади та ще улибаєся що всьо похер всіх підкупив

для іванка 2014-03-28 / 08:23:03
гарна пропозиція, давайте попробуємо

боров 2014-03-28 / 07:57:52
а чому люстраційний комітет працює тільки по обласному управлінню мвс, досить паклюжити керівників управління. бо на місцях бардак, особливо в мукачево, берегово, виноградово, хуст і т.д,почніть не тільки люструвати, а й усувати з посад, наприклад перший - яцканич, другий - швенда, третій - турдай, і т.д. тоді громада побачить, що ви почали діяти, а не тільки говорити!!!

спасатель 2014-03-28 / 07:27:56
Того Щербея разом з його Воловецькою шайкою треба вигнати з Управління ДСНС, вони там вже зовсім всі знахабніли. Ми, колектив Управління, просимо громадкість та люстраційний комітет допомогти нам з повалом режиму Щербейовщини. Нам потрібно спеціалістів, а не фікультурника, який купує собі ордени та звання!!!

чесний 2014-03-28 / 02:16:39


Та Шаранич то май конченоє гавно як Варцаба. Цей чорт роками на границі сидить і *** ти диви - революціонер! чого сука у Львові наші автобуси на майдан спирали? Чого сука Львівський автомайдан гайці **али? То сука чорте твоя компетенція! *** ти туй будеш, народ тя уперед ногами понесе.


надя 2014-03-27 / 23:40:06
Газета Старий Замок 12 жовтня 2000

надя 2014-03-27 / 23:36:49
Щербею все сходить з рук як і у 2000р 12жовтня член партії СДПУ під час гуляння в Надії ма стати перед судом за СТ 206ч1 та 117 але великі гроші та звязки допомогли вийти сухим з води.Великий МНС герой рятівник нагороджений орденом №655/2013

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5