"Правий сектор" Закарпаття повернув "Ведмежу діброву" і каже, що зберіг її для Медведчука (ДОКУМЕНТ)

Маєток «Ведмежа діброва», що його в неділю, 23 березня, взяв під охорону "Правий сектор" Закарпаття, сьогодні повернули формальному власнику - інвестиційній компанії «Спорт-тур».

"Правий сектор" Закарпаття повернув "Ведмежу діброву" і каже, що зберіг її для Медведчука (ДОКУМЕНТ)

Акт прийому-передачі майна відповідній комісії з числа представників власників, афганців та місцевого самоврядування підписали, зокрема, керівник "Правого сектора" Закарпаття Олександр Сачко, директор "Спорт-туру" Олександр Яковлєв і голова Воловецької Народної ради Іван Щербей.

Представники власника - одіозного лідера прокремлівського "Украинского выбора" Віктора Медведчука - зазначили, що не мають ніяких претензій ні до кого, але склали список речей, які зникли. Що конкретно зникло - не уточнюють.

"Під час спільної охорони об’єкт був відкритий для вільного доступу громадян та преси. Будь-які заяви про зникнення матеріальних цінностей, протистояння з правоохоронними органами та, тим більше, застосування різних видів зброї є нісенітницею та слід розцінювати як провокацію", - зазначається в заяві "Правого сектора" Закарпаття, оприлюдненій після передачі "Ведмежої діброви". 

Зі слів О.Сачка, "Правий сектор" Закарпаття взяв садибу під контроль через інформацію про те, що плануються провокації й можливі її захоплення чи підпал.

Подальшу долю цього маєтку родини Медведчуків, що розташувався на 220 гектарах закарпатського лісу, має вирішити новостворена комісія. А тим часом активісти "Правого сектору" збирають речі, щоби повернутися додому.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, поверненню садиби передували неоднозначні події, які мало не призвели до кривавого конфлікту.

26 березня 2014р.

Теги: Жденієво, Медведчук, Правий сектор

Коментарі

СБУ 2014-03-30 / 09:50:09


Коментар видалено. Адмін


БАМчик 2014-03-27 / 12:16:56
Аня, Для усіх,-підтримую вас ! Угіддя , і дача повинні бути повернуті громаді ! але без кіпишу .,

для усіх! 2014-03-27 / 11:34:10
Якщо чесно, то не в дачі діло. Має бути встановлена істина та справедливість, повернути землю 220 га громаді, групу чиновників,котрі з барського плеча "подарували" людські угіддя під суд,а дачу перевести на державний баланс і зробити черговий пансіонат чи будинок відпочинку для туристів. Ті з селян, котрі це обістя обслуговуюють та охороняють, будуть мати згодом державну зарплату за роботу, а не в конвертах від "мецената Ведмедчука"...Усе, що придбано нечесним шляхом, награбовано має бути повернуто громадянам Україні, державі.
Це стосується не лише Медведчука, а й усіх інших, хто награбастав за рахунок народу, мають віддати добросовістно державі і казна поповниться хоча б частково.Мають усі. без винятку відповісти перед законом і підтвердити джерела доходів, за які придбали мільйонні статки!

Аня 2014-03-27 / 09:16:10
Там і без того що встигли забрати, цінностей залишилось на много мільярдів, картини залишились, і таке інше...А як хлопці могли домовитись ? Ви бачите що робиться ? Білого вбили, на них там послали 3 автобуси щоб спровокувати жертви...Аваков не гребує ніякими методами...А дачу передали піся опису і екскурсій з медійниками, які зняли все на камеру, так що все що залишилось - державне, тобто наше з вами)

Аня 2014-03-26 / 23:46:50
Люди добрі, ви взагалі розумієте що Медвечук гроші вкрав у НАС з вами і дачу построїв на НАШІЙ з вами землі, а ми не маємо на неї права ????? Так не лиш екскурсії, а й табір для дітей чи морякам тральщика "Черкаси", короче - патріотам справжнім віддати !!!! А Правий сектор - молодці, попередили розкрадання і вивіз "всього дорогого серцю" Медвидчукові))) Приклад з Яником у нас є !

Русин (закарпаттю) 2014-03-26 / 23:14:09
То вопше треба било запалити! А Аваков дочекатся сука з мотузком! А ти суко кой Медведчука жалуєш та діру му підстав підарасе!

БАМчик 2014-03-26 / 22:48:11
я приємно здивований що багато людей дають адекватну оцінку цьому проекту

Роман 2014-03-26 / 21:52:53
БАМчик 2014-03-26 / 21:49:56
в Правому секторі багато нормальних і хороших хлопців .але вони молоді і про методи роботи КГБ нічого не знають


Шо правда то правда! Вони навіть не підозрюють що їх руками робиться!

БАМчик 2014-03-26 / 21:49:56
в Правому секторі багато нормальних і хороших хлопців .але вони молоді і про методи роботи КГБ нічого не знають

БАМчик 2014-03-26 / 21:45:21
про свої підозри я сказав своїм побратимам в очі котрих завербували в Правий сектор то діж 24-го січня

БАМчик 2014-03-26 / 21:38:52
до Романа. Знаєш про те чий проект Правий сектор я над цим задумався ще на Майдані ,24-січня...і була причина...

Ужгород 2014-03-26 / 21:36:36
Правий сектор явно працює на путлера. Про них показують сюжети РТР і розказують який бардак на Україні і планують нас освобождать від диких бендеровців з кулеметами. Не вірите включіть терелку і подивіться. Правий сектор щось мутить з Москвою. Але не всі вірні його активісти не думають про то. Вони впевнені що роблять правильно, але не уявляють що їх руками розвалюють країну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

БАМчик 2014-03-26 / 21:30:40
..."справу зроблено"
тоєсть сделано ! кіпіш вже пішов по ТV-каналах. Зараз діло з а расейским ТV.

Петя 2014-03-26 / 21:26:08
Смішо слухати, що добряки з правого сектора турбуються про майно Одіознооо Медведчвка.Потрябно прямо сказати, що міліція банально вигнала цих ,,вояквв,, з дачі. Можна сказати, що це перша перемога нового міліціонера області Шаранича.

Правильний сектор 2014-03-26 / 21:22:11
Ярош з трибуни майдану заявляв що Крим ми не віддамо!!!
Питання. Що роблять ці молодчики в масках і зі зброєю на нашій Срібній землі? Чому не підуть Крим звільняти від окупантів?

Спостерігач 2014-03-26 / 20:31:03
садибу "Правий сектор" взяв
під контроль через інформацію, що плануються
провокації й можливі її захоплення..Люди, це ж вони і провокації роблять і вони ж самі захоплюють!!!!

верховинець 2014-03-26 / 20:26:15
Прошу звернути обласну прокуратуру і "Правий сектор" на маєтки Щербеїв на Воловеччині,завдяки чому вони збудували елітні будинки,збираючи побори з гірського населення.Щербей Ігор - будучи директором держлісгоспу побудував міні-межигіря у Жденієві.Практично,з його дозволу вирубано сотні гектарів лісів на Воловеччині.Його постійно рятував одіозний брат Мирослав Щербей,нинішній керівник обласного МНС.У цій справі допомагав Медведчук.На дачі Медведчука знайдені картини відомих художників Закарпаття.Кілька років тому був відомий факт-убивство вдови одного з художників,картини якого знайшли у Медведчука.Можна тільки здогадуватися,як вони "потрапили" до Медведчука.

Тральщик "Черкаси" 2014-03-26 / 20:04:39
Віддайте нашим сім"ям хоча б тимчасово, адже немаємо де жити.

Рома 2014-03-26 / 19:59:51
Дачу ту не відберуть у фантомаса.Одних підкуплять,інших обламають,але цілою вона довго не буде.Не той уже народ.Горіло і не таке.

виборець 2014-03-26 / 19:53:14

Хтось може серед правників пояснити, на підставі яких законів України, можливо отримати громадянину України чи ТзОВ 220 га у приватну власність? Чи в довгострокову оренду, але тоді з якими інвестиційними зобов’язаннями?

Чи це питання «по умолчанію»?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ