Віктор Ющенко привітав президента Угорщини з нагоди національного свята – Дня Святого Іштвана

Президент України Віктор Ющенко направив вітання президентові Угорської Республіки Ласло Шойому з нагоди національного свята.

Віктор Ющенко привітав президента Угорщини з нагоди національного свята – Дня Святого Іштвана«Від імені народу України і від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди національного свята Угорської Республіки – Дня Святого Іштвана, засновника Угорської держави», - говориться у вітанні Ющенка, повідомляє прес-служба Глави держави.

Відзначивши динамічний розвиток українсько-угорських міждержавних відносин у всіх важливих сферах, Президент України висловив упевненість, що налагодження поглибленого стратегічного партнерства між Україною і Угорщиною, направленого на найповніше використання економічного, науково-технічного і культурного потенціалу, відіграватиме більш вагому роль у перебудові нової безпечної і стабільної Європи.

«Прийміть сердечну подяку за Вашу гостинність і тепло, яке ми з дружиною відчували під час державного візиту до Угорщини. Переконаний, що домовленості, досягнуті в ході зустрічей і переговорів під час візиту, служитимуть подальшому поглибленню взаємовигідних дружніх і партнерських взаємин наших країн. Ми високо цінуємо відвертість і конструктивний характер переговорів, атмосферу дружби і доброзичливості, яка супроводжувала нас впродовж всього перебування у Вашій чудовій країні. Особливо вдячний Вам за підтримку і розуміння важливості європейського вибору України», - зазначив Ющенко.

Президент висловив сподівання, що найближчим часом ще раз зустрінеться з угорським колегою для продовження плідного діалогу, характерного для взаємин між країнами.
20 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

11:57
/ 1
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
» Всі новини