Люстраційний комітет вирішив, що посада заступника голови фракції Партії регіонів не свідчить про причетність до ПР (ВІДЕО)

Громадський люстраційний комітет Закарпаття, який нещодано змінив свого голову, заодно змінив і своє ставлення до одного з кандидатів "губернатора" Валерія Лунченка на голову Воловецької РДА - М.Попелича.

Люстраційний комітет вирішив, що посада заступника голови фракції Партії регіонів не свідчить про причетність до ПР (ВІДЕО)

Комітет виявив, що перебування на посаді заступника голови фракції Партії регіонів у Воловецькій райраді не означає причетності М.Попелича до ПР, а тому "відновив справедливість" і визнав його придатним до призначення голови РДА.


25 березня 2014р.

Теги: Попелич, люстрація

Коментарі

Оксана 2014-03-26 / 21:35:43
Якшо дійсно Попелич людина Ланя це дуже прикро і розчарування

Воловець 2014-03-26 / 18:35:06
Заступник фракції у селищній раді- то ковбаскова заслуга, а мішик був наближений да ковбаска, принимав на ночлег у свій готельчик на обіди у свій ресторанчик, на каву у свою кафешку, не раз був замічений у ролі ЛІЧНОГО шофера у містера Фуршета, на вибори голови спонсірувала ПР, но видно мало, надіялися на його авторитер у Воловці)
Люстрацію треба провести і по декларації про доходи, звідки ьакий чесний громадянин воловця, зумів построїти готель??? і звідки такі гроші, що-чесно заробив (на рельсах, цистернах чи може на соціальних виплатах циганів, карточки яких зберігалися у нього!?)

Люстра 2014-03-26 / 16:43:58
Оппа! Оказывается можна договориться!

Юрію Ю. 2014-03-25 / 20:00:48
Попелича сизнає Воловець? Итщо здурів? Сьогодні на Народній раді просив, благав, щоб його підтримали, бо його просуває Ланьо.Це його слова.Як можна підтримувати злодія, бандита.

Юрій Ю. 2014-03-25 / 19:53:29
Попелич наведе порядок

Юрій Ю. 2014-03-25 / 19:52:15
бояться за свої посади. Що небуде більше можливості красти та розводити корупцію в районі

Юрій Ю. 2014-03-25 / 19:25:35
кучка ворогів обливають брудом і неправдою разом з партією регіонів і прибічниками, ніяк незмиряться що Попелича народ визнає. А вони тільки в соц мережах то і знають що зводити наклепи та писати дурниці

Воловець 2014-03-25 / 19:20:09
Ти предурку брехливий Лазаренко запі..ий хто ти такий дай свою автобіографію коли даєш інтервю і не дивишся в очі всім людям через камеру то це вказує на твою крисовість ти ходиш із своїм комітетом на чолі з Лунтіком по трупах небесної сотні зчезнітьь із Закарпаття аморальні уроди і не показуйтеся на люди бо ви козли брехливі

Воловець 2014-03-25 / 19:14:37
Люстраційний комітет це дибіли!!! Хто такий костя щербей де працював скільки йому років щоб когось люструвати , хто такий юра світлик, хто такий василь маняк правоохоронні органи займіться цими самозванцями і нехай ідуть нах..й бо це нихто два пожизні Закарпаття задумаймося хто нами хоче керувати на чолі з Лунтікьом!!! Всчтаваймо і повалім дітвака з хуста по він у світі ся не розуміє скажіть що він зробив своєю головою або руками

911 2014-03-25 / 17:01:25
Слухайте, а може то справді цей комітет і є посередником при збиранні бабла за посаду. У Берегсазі морковка теж пройшов люстрацію, акоменти про нього, ко перевіряв? Люстратори берегсазькі, котрі назад на площі шось збиравуть уже три місяці.

свідомий 2014-03-25 / 16:58:30
Очевидне одне - Попелич- людина Щербея і Ланя, які просувають його на посаду, щоб далі продовжувати свої справи: збирати гроші з жителів Воловеччини. Люди- схаменіться! За що гинули на Майдані, щоб і надалі була така ж влада? Воловець - вставай!!!

Куля в лоба 2014-03-25 / 16:56:16
Геть таких люстраторів, котрі продають думку громади! Геть комітет, що прогнувся під Лунтіка! Громадо! Треба люструвати самих люстраторів за такі рішення!!!!!!!!!!!!!

Косма 2014-03-25 / 16:49:02
Но я не чув шоби люди на майдані тоді ся обзивали. Відповідно тот хто обзивається і його поплічники на Майдані точно не були. Там була зовсім інша атмосфера по крайній мірі до того як начали вирубати людей із автоматів. А Клоун Яник і всі його послідовники, а ми не клоуни, ми просто лохи, яких колишня влада лапошила і теперішня пробує робити то самоє. Но думаю серед нас уже є критична маса людей яка здатна розпізнати де пишнеся правда а де тупо лапшать нам вуха і обзивають клоунами. Сушіть сухарі, сушіть сухарі!

+13 2014-03-25 / 16:43:25
Люди які їздили на майдан не фоткатися ходили, а за нас усіх і в тому числі і за тебе КЛОУНА,...а на рахунок суду до чого тут Попелич? бо Маря хвора хотіла з нього бабло зрубати?

Косма 2014-03-25 / 15:45:30
Та ладно хлопаки. Мені як сторонньому спостерігначу і так понятно шо він там не був, бо в іншому випадку так би не доказували зворотньоє. Всьо шо дуже настійливодоводиться, то всьо пустий піар. Сушіть сухарі януковицькі прихвостні!

ара 2014-03-25 / 15:09:05
+13
не сміши людей, клоуне, ти ще розкажи, що він у Воловці майдан організовував. Попелич хіба їздив у Маріїнський парк за Блюкові бабки, піддержати януковича. А заодно і на майдані сфоткався на всякий случай. Ти краще розкажи чи був уже суд у Попелича за побиття родини підприємців на стадіоні на день молоді кілька років тому?

майдан 2014-03-25 / 14:00:56
а коли і як Попелич був на Майдані? На екскурсії? Пофотькався і по вшиткому? Щось я його тут не видів

+13 2014-03-25 / 13:46:08
ара : Ти або живеш у Гондурасі і не Воловецький, або закидуєш провокацію, є люди які їхали з ним на Майдан,є фото, і багато у Воловці знають що він там був. Але з тобою він там точно не зустрічався, бо тебе точно там небуло, і по телевізору дивився ти.

ара 2014-03-25 / 13:36:32
Висновок люстраційного комітету по Попеличу: "Один раз не під...с,". Зато він був активним майданівцем коло телевізора

+13 2014-03-25 / 13:21:45
Воловцю : Давай незаперечні докази, що Попелич людина ублюдка Щербея, але зразу пиши на вскидку, не задумовуючися, задовбали херню писати як зомбі одне і теж саме, людина Щербея, Пшонки, Захарченка і нарешті Януковича. ФАКТИ !!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ