Екс-очільник Мукачівської РДА попросив не прикриватися його іменем і дати дорогу молодим

"Зараз іде багато маніпуляцій на тему кадрових призначень у Мукачівському районі. Хочу звернутись до тих, хто все ще не зрозумів, що суспільство від нової влади чекає чесності і прозорості в цьому процесі. Тому прошу людей, хто методом кулуарної змови намагається пролобіювати вигідні для себе кандидатури в Мукачівському районі перестаньте прикриватись моїм іменем. І не говоріть про гідність, а якщо говорите, то майте сміливість людям сказати правду про ціну питання", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук колишній очільник Мукачівської районної державної адміністрації Ілля Токар.

Екс-очільник Мукачівської РДА попросив не прикриватися його іменем і дати дорогу молодим

"Я нікого не лобіював на посаду голови Мукачівської райдержадміністрації та не прагну цього робити, тим більше із політиків старої кагорти, - каже І. Токар. - Забудьмо про справи минулого. Майдан народив нових молодих лідерів, які були там і знають ті цінності, за які боровся народ. Якщо це буде потрібно, я готовий завжди підтримати порадою і поділитися своїм досвідом, але з управлінцем молодої когорти, з тим, хто пройшов Майдан до кінця - від зловіщого дня, коли били наших дітей, аж до падіння Межигір'я. Сьогодні Україні потрібне повне перезавантаження влади- від сільських голів до депутатів Верховної Ради. Але я спостерігаю картину, коли нас на жаль нас знову тягнуть наступати на ті ж самі граблі".

"Хлопці, які зараз каламутять воду в районі - відійдіть і дайте дорогу молодим. Не намагайтесь методом розколу та брудних технологій знову потрапити в кабінети влади. Люди не хочуть бачити старих обличь у владі і я це розумію та підтримую!", - звертається до учасників політичного процесу на Мукачівщині Ілля Токар.

22 березня 2014р.

Теги: Токар

НОВИНИ: Політика

17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини