Лунченко і Кеменяш на з'їзді висуватимуть Тимошенко в кандидати в президенти

"Губернатор" на конференції попросив в однопартійців допомоги.

Лунченко і Кеменяш на з

Сьогодні, 22 березня, відбулася обласна конференція Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина», на якій обрали делегатів від області на з’їзд партії з висунення кандидата в президенти.

Про це Закарпаттятонлайн повідомилт в прес-службі Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

Загалом обрали 6 делегатів, а саме: голову обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олександра Кеменяша, голову Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, керівника фракції «Батьківщина» в обласній раді Антона Ліврінца, представника Міжгірщини Андрія Шекету, представника Хустщини Івана Рогача та представника Мукачівщини Олександра Пересту.

Крім обрання делегатів, учасники конференції заслухали виступ Валерія Лунченка, який розповів колегам по партії про ситуацію в області, а також попросив підтримки в своїй діяльності.

За попередньою інформацією всеукраїнський з’їзд партії ВО «Батьківщина» з висунення кандидата в президенти має відбутися наступної суботи в Києві.

Учора на кількох українських каналах відбулася трансляція політичного шоу "Шустер live" за участі Юлії Тимошенко, яку політичні оглядачі кваліфікували як старт її кампанії на виборах президента України.

 

22 березня 2014р.

Теги: Кеменяш, Лунченко, Тимошенко

Коментарі

мікучівець 2014-03-24 / 07:59:00
Юля мае наводити порядок в тюремній камері .

закрпаття 2014-03-23 / 22:36:06
всім треба голосувати за Яроша, він наведе порядок !. лиш не за радикулітну Юлю, вана повинна сидіти в Тюрмі !

Синевирець 2014-03-23 / 19:57:33
В 2012 році і Буришин бігав з Яремою та Балогою. А тепер хочете щоб Мішко став головою РДА а Юлька "радикулітна" президентом???.
Скорше за Порошенка, Тягнибока, Кличка, Яроша, но не за ЮВТ яка злила крим Путіну.

до міжгірця 2014-03-23 / 19:54:26
Забулисьте що в 2012р. Каменяша підтримував Балога. Прийде Юля вернеся і Балога з Каменяшом. Голосуєме хоть за кого, но не за ЮВТ.
Слава Україні!!!

міжгірець 2014-03-23 / 15:08:54
ЕЦ у 2010 році підтримував Яника типирь Порошенка і нема ніякого сумління совісті що він причетний до влади Яника. Порошенко при Янику міністром був так як і Балога тому все ясно Стара регіональна гвардія олігархів рветься до влади. Коли ті хлопці бізнес сокотили і сиділи під Яником, Юля сильніша за них не здалася і сіла в тюрму то було у 2011 році тоді ще ніхто незнав що буде революція. А той хто пише про Юлю грязь подивися на себе і подумай чи готовий ти віддати 3 роки свого життя заради країни?

Колега 2014-03-23 / 12:28:28
У виборчі комісії повинні пройти лише чесні представники громадськості. Не хочу ображати вчителів, але добрій половині там бути заказано, бо я бачила що робила на виборах файта Бошотихи в школі на Бохманци. Краще Марько сиди дома кіть не заробиш доти по ......

жителі Пилипця 2014-03-22 / 22:24:52
цей клоун Ярема І В у нас в Пилипці та і в других селах платив виборцям по 100. гривень за голос, ми можемо всі це підтвердити , де люстраційна комісія ? нехай Ярема І В іде в своє рідне село Негровець вівчарити, він більше нінащо нездатен, довів район до ручки !

іван 2014-03-22 / 22:17:04
А Сербайла чого не висунули? Чи вже поняли ош рата за нього Лунченку 500 тис дол дав...

люстратор 2014-03-22 / 21:49:59
ярема в пилепці сам проплачував за глос по 100гр запитайте в пилипці людейі люструйте корупціонера3

Землячка 2014-03-22 / 21:01:13
Кеменяш програв Ланьові, бо всіх бюджетників, зокрема на Міжгірщині примушували голосувати відкритими бюлетнями. А окремі "довірені особи" Ланя ще й проплачували по 200грн. за голос

98к 2014-03-22 / 20:58:37
Звільнення юлі- це відкриття ящика Пандори для України. Цей чорт буде воду каламутити дуже довго. Вчора дивився шустер лайф, та "юдя" говорити знає дуже добре і говорить те, що люди хотять чути, головне щоб люди не велись на її акторську брехливу гру...

БЮТ 2014-03-22 / 20:42:45
На зїзді Батьківщини члени партії відмовлялись висувати Лунченко на конференцію і різко розкритикували його кадрові призначення . Лунченко давно куплений регіонами такий бардак який зробив Лунченко потрібно було постаратись зробити та підрвати довіру до БЮТ

Міжгрцю 2014-03-22 / 20:31:05
Та що ви ся імили до Лунченка з тим Яремов, Лунченко його не призначав і зняти його не може, Ярему зняти можуть лише ваші районні депутати і то треба дві третини голосів, і Ярема то чоловік Балоги, всі питання у Мукачево!

Патріот 2014-03-22 / 20:06:32
Що більше немає кандидатур? При цій аферистці ми вже "процвітали". Вона ж така хворенька, нехай набирає здоров"ячка! Диви, як швиденько поправилась, відчула запах влади і погнала, здоровий не вженеться!

іван 2014-03-22 / 19:50:22
Фото Путлера зря...

свалява 2014-03-22 / 16:39:15
ой Кеменяш тебе приведе у велику яку ! і яку привів і рідне міто Свалява ! він тут авторитету не має ! ця ваша компанія буде програшна як і програв Кеменяш Ланю в 20 тис. гол. лдині з вулиці а сам був депутатом 10 років ! в політиці повині бути нові молоді облича а не ті що з 80 років рулять !

міжгіря 2014-03-22 / 15:21:51
а лакея і бездаря Ярему Івана Васильовича, з Міжгіря що забули ?, мабуть він вам там став у пригоді хотяби чай подавав, а то він так лізе у всі владні органи ! Пристосуванця Ярему І В на люстрацію, нехай він розповість за що купив в Ужгороді квартири і земельні ділянки !

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ