Лунченко розказав, по яких кандидатурах на посади голів РДА досягнуто домовленостей та коли чекати кадрових змін в ОДА (ФОТО)

Про таке голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко розповів сьогодні під час зустрічі з представниками кількох районів області.

Лунченко розказав, по яких кандидатурах на посади голів РДА досягнуто домовленостей та коли чекати кадрових змін в ОДА (ФОТО)

Сьогодні під будівлю Закарпатської облдержадміністрації задля зустрічі з головою області прибули представники кількох районів Закарпаття. Кілька десятків людей з Виноградівського, Хустського, Міжгірського, Воловецького, Рахівського районів приїхали, аби висловити своє обурення з приводу можливих кандидатів на посади голів райдержадміністрацій у їхніх районах.

Зустріч Валерія Лунченка з громадою відбулась ближче до полудня, незважаючи на те, що збір представників районів було призначено на 11.00 – упродовж години люди під’їжджали до обласного центру. Відтак, делегували до голови ОДА по кілька представників від районів, з якими і вийшов до людей керівник області.

Під час спілкування з активами районів, Валерій Лунченко вчергове наголосив: керівництво області готове обговорювати з громадою кандидатури на посади голів РДА, аби ті не викликали спротиву на місцях. І зауважив: на сьогодні вже досягнуто домовленостей з призначення близько 5 керівників на місцях. Так, за словами Валерія Лунченка, не було зауважень громади по кандидатурі Іштвана Петрушки на посаду голови Берегівської РДА. Також погоджено без зауважень кандидатуру Андрія Шекети в якості голови Міжгірської РДА. Досягнуто домовленостей по Рахівському району: як повідомив керівник області, Лариса Кравчук погодилась співпрацювати з Іваном Сурмачевським. Крім того, визначено і з кандидатурою на посаду голови Іршавщини: В’ячеслав Свичкар, який оголошувався головним кандидатом на посаду, відмовився від неї на користь Владислава Романця. 

Невизначеність наразі із Тячівщиною. Як зауважив Валерій Лунченко, учора він «мав розмову з кандидатами на посаду – Петром Голубкою та Василем Мейсарошем, і домовились: хай вони сідають за стіл переговорів, визначаються спільно, хто з них працюватиме для району». 

Непорозуміння під час розмови викликало обговорення кандидатур на посаду керівника Виноградівського району. За словами голови ОДА, в результаті його розмови з Віталієм Любкою, якого люди хотіли бачити головою РДА, останній відмовився очолювати район. Натомість, присутні виноградів ці переконували: говорили з паном Любкою ще сьогодні, і він підтвердив свою згоду обійняти посаду голови Виноградівщини. Разом з тим, виноградівці емоційно виступали категориічно проти призначення Михайла Кочіша.

Відтак, Валерій Лунченко зазначив: до кінця тижня по районах має бути визначено, кого ж усе таки з представлених на посади голів РДА буде призначено остаточно.

Торкнувся голова ОДА і кадрового питання в облдержадміністрації. За його словами, ротацій і змін чільників управлінь та відомств можна чекати вже наступного тижня, коли будуть затверджені три заступники, які, приступаючи до виконання своїх обов’язків, і вирішуватимуть питання призначення на посади начальників управлінь та відомств. 

Нагадав Валерій Лунченко і про досить непросту ситуацію, яка склалась на сьогодні в області в світлі останніх подій. Так, за його словами, бюджет області наразі виконується лише на 60%, а захищені статті не виплачуються вже четвертий день поспіль. 

 
 
 
 
 
 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

20 березня 2014р.

Теги: Лунченко, голови РДА, кадрові зміни

Коментарі

vasja 2014-03-21 / 08:11:57
Представники Перечинщини шо за пасив?Треба вибирати керівника до якого буде повага і який буде працювати..Ледарю безтолкових в керівництво і так не процвітаючого района не треба ...ГАНЬБА

Урля 2014-03-20 / 23:32:29
Перечин,Перечин то смердячий варош.Класика шо ту добавиш.

перечинець 2014-03-20 / 22:30:20
Поприк-хворий пяний чоловік який здався регіоналам на протязі їх керування а далі пішов у ПЯТИЙ СЕКТОР до свого односельчанина просити захист От тобі і люстрація Грубий-другий такий як його однопартієць-здався Регіонам А тепер хочуть до влади Не треба нам таких керівників ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА

Тетяна 2014-03-20 / 22:28:51
Миколі
Так, до полудня, бо до півдня - то десь в Африці) Дякуємо)

народ 2014-03-20 / 22:28:19
Жовта преса,вам не дай поісти а дай подзвіздіти фігню.Я працював з Романцем у Плосківськ.лісниц.Свал.нормальна людина,з характером,трудоголік не зпрацювався із Рущаком

дідо 2014-03-20 / 21:25:05
А перечинцям пофіг хто буде в Перечинському районі. Вни хоть кому будуть задницю лізати.

Олена Воловець 2014-03-20 / 20:59:54
Попелич - хам,ніякого досвіду роботи,регіонал,підлиза.

Адмін 2014-03-20 / 20:17:54


Вже) http://zakarpattya.net.ua/News/121609-Hubernator-Zakarpattia-Lunchenko-skazav-nepravdu-shchodo-dosiahnennia-kadrovoi-zhody-na-Rakhivshchyni


Орися Кравчук 2014-03-20 / 20:04:10
Вимагаю негайного спростування інформації стосовно мене. Не домовлялася з Сурмачевським за ходну посаду .

Микола 2014-03-20 / 19:36:20
"Зустріч Валерія Лунченка з громадою відбулась ближче до півдня"
може до полудня? :)

березний 1 2014-03-20 / 18:43:26
Слухай , під імям БЕРЕЗНИЙ, Волчанський сам не пійде , бо вже має много радників , а ти замість понту з вилами запропонуй щось конкретне..

depeche mode 2014-03-20 / 18:28:17
А Свалява де? Enjoy the silence?

патріот 2014-03-20 / 17:31:34
На голову Воловецької РДА пропоную Дзямка мих.йос з В.Воріт 58 років досвід управліця порядність принциповість безпартійний знає район

Мішо 2014-03-20 / 17:23:03
Романець запечений регіонал!!!Маскується а на чорні справи регіоналам грошей никде не шкодував!!

Іршавці 2014-03-20 / 17:19:34
Станко майхитріший!!!Суне свого родака Романця аби далі мутні діла за спинов крутити!!

свідомий 2014-03-20 / 17:18:24
Якщо треба, то жителі Воловеччини звезуть і шиши, і все необхідне, щоб не лопустити щербеївських прихвостнів до влади. Доки будуть тероризувати Воловеччину. Чи просити допомоги у Правого сектору? Бійтеся народного гніву.

березний 2014-03-20 / 16:58:45
Волчанського надіюсь не поставлять.не заставляйте людей брати вили в руки!

Ужгородщина 2014-03-20 / 16:55:47
цікаво, але на прошлих виборах кандидатка в голови РДА Ужгородського р-ну підтримувала ригіоналів, а колись давно була партійною в Медведчука... Пане губернаторе, Ви на політичне минуле кандидатів зветраєте увагу? чи так, да би зменшити напруженість поставлю бувших...

небайдужий Іршавчанин 2014-03-20 / 16:42:25
Пане,Лунченко,скільки можете брехати !вам не ГАНЬБА такий молодий івже "депутат,"!НІХТО НЕ ВІДМОВИВСЯ !!!!!!!!!! ЧИ вам
це не зрозуміло!Свічкар не давав вам згоду на відмову !Невже вас так виховали батьки, що ви постійно говорите неправду, чи вами хтось керує? Не можете чи не вмієте керувати тоді відмовтеся ви і тоді зразу стане краще жити та працювати в рідному Закарпатті .А ще хочу сказати вашим батькам : заберіть сина з цієї посади ,нехай несоромить вашу сімю !!!!!!!!!!!!!!!

Народ 2014-03-20 / 16:28:33
Заитайте Іршавських лісників про Романця вони вам всьо розкажуть!!Можна запитати те ж Свалявських лісників!!Напевне Іршавщина дуже засмутиться!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон