Через кадрові призначення Лунченка Тячівський і Виноградівський майдани скликають громаду Закарпаття на мітинг до Ужгорода

Запрошують також нардепів, які приїжджали з Києва на підтримку нового "губернатора"

Відкритий лист-заклик до Закарпатської Народної Ради та всіх районних Народних Рад Закарпаття, місцевих представників ВО «МАЙДАН», Комітетів Опору Диктатурі та всіх учасників Революції Гідності

Тячівська районна Народна Рада та Виноградівська ГО «Майдан» на спільному засіданні, після ознайомлення з матеріалами прес-конференції голови Закарпатської ОДА п. Лунченка В.В. від 18.03.2014 р., звертаються до керівника ОДА по ряду надзвичайно важливих питань щодо кадрових призначень на посади очільників районів, на які хочемо почути конкретну відповідь. Тому закликаємо Закарпатську Народну Раду та всі районні Народні Ради, представників ВО «Майдан», Комітетів Опору Диктатурі, небайдужих до долі Вітчизни та рідного краю громадян, за що віддали своє життя, проливши святу кров, бійці Небесної Сотні, долучитись до мирного мітингу, який розпочнеться 20 березня 2014 р. об 11 годині на площі Народній, 4, біля Закарпатської ОДА, щоб, керуючись своїм конституційним правом на висловлення власних думок та прагнень, підтримати вірні рішення щодо призначень керівників.

Окремо запрошуємо депутатів Верховної Ради України, які були присутні на представленні голови Закарпатської ОДА, й чітко декларували та однозначно підтримували  рішення Народних Рад у кадрових призначеннях. 

Голова Президії Тячівської Народної Рад Віталій Бенчак

Голова Виноградівського ГО «Майдан» Михайло Лісіцкі

 

19 березня 2014р.

Теги: мітинг, Майдан

Коментарі

Іршавчанин 2014-03-20 / 15:44:23
Іршаво,вставай! Досить керувати бандитам! Невже Іршава немає свої думки і права на призначення голови райдержадміністрації. чи Небесна сотня померла за те,щоб у райраді сидів бережковийі виконував всі вказівки "бандитськоїІршави" івсе що не розкрав попередник я впевнений РОЗКРАДЕ!!!

Хуст 2014-03-19 / 21:38:54
Хустяни теж приїдуть

Мусорок 2014-03-19 / 17:34:47
І ще новинащо на главного міліцішту призначили корупціонера Шаранича Серьожку який працював в внутрішні безпеці останній час в Львові і кришував всю контробанду а в закарпатті відомий як душитель революціі 2004 року коли був в УБОЗІ і мочив помаранчевих! Його толкає БРОВДІ а не Лунченко і " Шарік" добряче відвалив із контробанди кцфер грошей

андрійцьо 2014-03-19 / 15:11:36
Кочіша тягне рівіс, бо разом займалися корупцією і поборами на митниця, от і все зрозуміло, звідки вітер дує

Міжгірець 2014-03-19 / 14:24:08
Завтря ся увидиме.

Міжгір'я 2014-03-19 / 14:18:16
Цей губернатор своїми діяннями завтра скличе всю Закарпатську область!!!
Міжгірщина з Вами! Завтра зустрінемось.

муза 2014-03-19 / 13:35:53
Щось цей Лунтік мені все більше і більше не подобається...На кого ти працюєш Лунченко?Виноградівшина має бути БЕЗ РЕГІОНАЛІВ у владі!!! (чи минулих ригів).

до івана 2014-03-19 / 12:58:16
Ти брехач Іване.
Тут кулуарно хочуть призначити ставленика ригів Кочіша. А ти зразу стрілки на Любімова переводиш. Чи може тобі не відомо, що Юдіту підтримали загальні збори громадської організації Майдан? До речі там ні Юдіти ні Любімова не було.
По-друге кіть Любімов не зассав перед всесильними ригами протягом чотирьох років то чого він має зассати тепер, коли в нього підтримка простих людей виросла в рази.
По-третє, ти не іван ти скоріше Василь, або Андрій, які за бабки пітрика обливають гряззю Любімова всюди де тільки мож... Тільки ті уроди жодного факту не наводять крім бла-бла-бла...
По-четверте, де ти бачив засідання ради Майдану? Там підписався сам Лісіцкі, як голова. Разом з присутнім на даний час тячівським Майданом. А рада Майдану своє слово ще скаже, бо такий плювок в сторону Виноградівщини терпіти не можна.

... 2014-03-19 / 12:56:45
Шановний Іване, не прикидайтеся дурнем разом із natою. Таких покидьків, яких постягувала на теплі місця минула влада важко знайти у всесвіті. Їх не просто потрібно міняти, а дустом після них щедро посипати сідалища на які задниці тулили. Інша справа наступники. Але спочатку треба цих виблядків викорінити, бо ці протухлі до мозку кісток.

??? 2014-03-19 / 10:54:56
Мітинг перед ОДА - то кулуарно і підкилимно? А може кулуарно і підкилимно - це те, що робить Лунченко?

nata 2014-03-19 / 10:54:49
Іван повністю з вами згодна. Україна на порозі війни а їм посад захотілось , не про то думають

Іван 2014-03-19 / 10:50:39
Шановний Вадим! Я з народом знімав Кочіша із посади!!! Так що я точно не регіональщик і точно, що не за Кочіша!!! Просто бісить як Любімов і компанія кулуарно та підкилимно почали ділити посади!!!Так не має бути!!!

горянин 2014-03-19 / 10:36:27
майже браття закарпатціі рахів до вас приєднається,подивимося кого призначить наш губернатор

Вадим 2014-03-19 / 10:26:15
РигоАнальний боте Іване не мути воду, а кажи так як є. Ко з громади Виноградівщини (крім контрабандистів-сігаретчиків, валютчиків, довбачків, бушків, , пропагандистів Кішів ВасВасів, жалив-дубів, грабів)хоче допустити щоб Кочіша якого призначав Янучара-вбивця, роздільник Українських земель знову поставили на туж посаду, щоб він все прикривав? Це вже ніколи не станеться а якщо і станеться...тоді "Грушевського" переміститься у Виноградів

Іван 2014-03-19 / 09:53:44
Перепугався Любімов із Лісіцьким!!! Добре що не зверталися до народу, коли хотіли проштовхнути Юдіту Петеї з Єдиного Центру на голову Виноградівської РДА... Народ на засіданні ГО "Майдан" плювався, що як хочуть використати народ як бидло...А тепер хай Любімов бере за руку Лісіцького та хай ідуть пікетувати ОДА самі - народної підтримки у них тої що була вже немає!!! І ще одне...та коли ж це встигло вчора ввечері засідати ГО "Майдан"??? Напевно зібралися: зассавший Любімов, хабарник із коледжа Лісіцкі, Женя-касир тай Вітька Горват...Не мітіть воду козли бо ви нічим не кращі за регіоналів в такому випадку!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль