"Коли влада не спішить реалізовувати перший варіант, і публічно виступає проти другого, цілком закономірно виникає питання: а за кого ви, шановні? Чи ви хотече сказати, що Янукович з Азаровим були праві, коли не підписували угоду з ЄС і свідомо ігнорували НАТО?
Вибачте, але в цій ситуації аналогії напрошуються самі по собі", - каже В.Балога.
БАМчик 2014-03-18 / 22:11:53
я думав што лунченко штось учудить, но на такьій плювок я не чекав...ни як
БАМчик 2014-03-18 / 22:06:05
но шо Братове харклі лунченка на лицях собі втреме ? Чи мьі лем на Красному полі бойовникьі
БАМчик 2014-03-18 / 22:00:19
якьій Балога ? Якоє НАТО ?! Чотири часи
тому нам всім харкнули межи очі .!
Всьому Майдану !!!
258 2014-03-18 / 21:54:25
Та зброю він має, а чи піде виникає питання! Скоріш за все виїде за кордон!
ДМБ 2014-03-18 / 21:52:30
До СОлдата ...я за Бандеровщіну воювати не буду такщо краще по сиджу у фейсбуці
солдат 2014-03-18 / 21:42:37
якщо всі будуть брати приклад з тебе і сидіти у фейсбуці то солдатів у нас буде мало
ДМБ 2014-03-18 / 21:22:12
До РУсина....Нужбо йди тоді воювати чого ще перед компом сидиш?Москальі вже 3 тижні фактично окупували теріторію України і ніхто нічого не зробив!І я гадаю що маттами та погрозами по інтернету роскидатися не велика допомога державі,такщо ти сикун однозеачно!
Микола 2014-03-18 / 21:20:06
"іудішка"-кидало зрозумів що при цій владі йому нічого не світить, от і біситься, з фейсбука. Він тоже має хворобу "жадоба до влади", "царські замашки", як Путін, Янукович, Пщонка...
ALG 2014-03-18 / 20:02:20
А сам?
tkk 2014-03-18 / 19:53:28
НЕ ХОЧЕШ МАТИ СВОЮ АРМІЮ БУДЕШ ГОДУВАТИ АРМІЮ ВОРОГА
Русин 2014-03-18 / 19:45:30
Придурки! Напали не на Балогову Барву, а на нашу країну. Не хочете воювати підете в Сибір на лісоповал. А на рахунок рабів, ви не раби, а сикуни і жополизники. Вас треба вирізати,ги ракову опухоль. Марга.
для балоги 2014-03-18 / 19:38:47
покажи приклад.нехай спочатку візьме зброю синочок - андрійко.ось це і буде прикладом для інших.