"Губернатор" Лунченко на прес-конференції представить своїх кандидатів на посади голів РДА

Про це Закарпаття онлайн повідомили в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

"Губернатор" Лунченко на прес-конференції представить своїх кандидатів на посади голів РДА

Як йдеться у повідомленні. у вівторок, 18 березня, о 18.00  у прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації (пл.Народна, 4, м.Ужгород (другий поверх) відбудеться прес-конференція голови обласної державної адміністрації В.Лунченка, під час якої на розсуд громадськості буде представлено кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

18 березня 2014р.

Теги: Лунченко

Коментарі

народ 2014-03-19 / 13:56:15
Лунченко, де ваш прес-секретар, чи моніторить вона ці статті. Прислухайтесь до народу.

Юрка 2014-03-19 / 10:58:06
В народі кажуть, перед тим, як обирати когось на керівні посади, аналізуй людину по наступним критеріям, а саме:
- який він господар?
- як поводиться в колективі?
- чи присутня людянність?
- чи є бажання допомогти?
- що він зробив для свого краю?
Всі ці критерії і не тільки, позитивно характеризують Петра Петровича Голубку.
Саме він має очолити Тячівську районну державну адміністрацію.

ІВАН ІВАНОВИЧ 2014-03-19 / 07:58:42
Щур є щур...Ганьба.Такого нечесного,молодого чоловіка Міжгірщина не знае.Він "перефарбовувася" скільки треба,то в одній партії ,то другій.Переконливо прошу перевірте ПП РУТА,того друга Шурів КУПЕЦЬКОГО.Як це робилось,що всі тендери на бюджетні гроші вигравало ПП РУТА.Як завозились всі будматеріали ,вугіля на школи ....ПЕревірте селищну Раду.Вас КРУ вчити не треба.

ДО ПРАВОГО СЕКТОРУ 2014-03-18 / 22:08:28
ПРОХАННЯ ПОЧУТИ ГРОМАДУ СВАЛЯВЩИНИ !!! ПРОСИМО ВІДВІДАТИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ БТІ КЕРІВНИК РУЩАК О.О. НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАЦМАНІЙ ПОСАДІ !!! СПИСУЄ ЩО МІСЯЦЯ 300 ЛІТРІВ БЕНЗИНУ МАЄ 2 ВОДІЇЇ ТАК ЗВАНІ МЕРТВІ ДУШІ !!! ЦІНИ НА ІНВЕРТ СПРАВИ СТАНОВЛЯТЬ ЗА 2 ТИС.ГРН. !!! КОЛЕТИВ ПРИЩЕМЛЮЄТСЯ !!! СВАЛЯВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ КОНТРАК З КЕРІВНИКОМ ЗАКІНЧЕНИЙ А ЛЮДИНА НЕ МОЖЕ ЗРОХУМІТИ ВЖЕ ПІРОКУ ХОЖИТЬ НА РОБОТУ НІЯК ІЗ КРІЛОМ НЕ ПОПРОЩАЕТСЯ !!! ВОДА НА ВОДУ 10,24 ГРН !!! МАЄ КРИМІНАЛЬНЕ МИНУЛЕ !!! ВІДПОВІДНА ОСВІТА ВІДСУТНЯ !!! ПРОХАННЯ ВИНЕСІТЬ ЙОГО ЗВІДТИ !!! ГОЛОВНИЙ ЛІКАР СУРАН О.О. ГОЛОВНИЙ ЛІКАР СВАЛЯВСЬКОЇ\ ЦРЛ НА ПРИЙМАЛЬНОМ ВІДДІЛЕННІ ЗАСТАВЛЯЮТЬ КУПЛЯТИ ВСІ МЕДИКАМЕНТИ ІЗ ВІДДІЛЕНЬ ЗАЬЕРАЄ ХАВЧИК ПОЖЕКУЮЮТЬ ЩО ПРИМАЄ СВОЮ ПОТАЄМН СВИНОФЕРМУ !!! ТАКОЖ ЦИХ ТРЬОХ КЕРІВНИКІВ ПРОХАННЯ ВІДВІДАТИ ОСЕЛІ В ЯКИХ ВОНИ ПРОЖИВАТЬ ВОНИ ВІДПОІДАЮТЬ РІВНЮ ЯНУКОВИЧА !!! ТОМУ ПРОХАННЯ ЗУПИНІТЬ БЕЗЛАД В СВАЛЯВСЬКОМУ РАЙОНІ !!!

іван 2014-03-18 / 21:28:07
Після абсолютного дебіла Щура, - "юриста УЖНУ" котрий неваловчен був навіть написати найпростішу заяву, Шекета дуже непогана кандидатура.

мандельофоб 2014-03-18 / 19:35:59
До прохідне:Вузько мислиш-у Міжгір"ї набагато більше бездарів,ніж ти запропонував.

Гральний бізнес 2014-03-18 / 18:45:37
НІ Попеличу!Що за люстраційні призначення, якщо чорний бізнес знову процвітатиме під прикриттям Попелича!!!!Гральні автомати заполонять знову нашу ВОЛОВЕЧЧИНУ

2222 2014-03-18 / 18:36:53
в Тячеві наш голова РДА Мейсарош він заслужив на таку посаду!!!

прохідне 2014-03-18 / 17:49:33
наш голова РДА в міжгірю Мандиль або Вава Шемет ! заступник Царь В І !

Манд 2014-03-18 / 17:44:08
Продажна шкура той Шекета, нічорта він на Міжгірщині не робив, а тікав, курвий син

Землячка 2014-03-18 / 17:44:07
Шекета - нормальна кандидатура. Ви його криєте , не давши попрацювати. Хто в Міжгірському районі є кращий? Буришин теж нормальний, в крайньому випадку не перефарбовувався під гаслами різних партій. А як йому працювалось в районі з минулою владою! Це не кожна людина могла б витримати. Чого варті хоча б вибори 2012 року, коли в комісії від опозиції не могли працювати ні вчителі, ні інші бюджетники. Дайте людям працювати без критики. В країні нелегкі часи. Чи може вам знову треба Януковичів, Щурів та інших?

До 1234 2014-03-18 / 17:40:51
На Іршавщину не станка, а добромільського поставить... станко полюбляє збоку правити, через посередника...

Уж579 2014-03-18 / 17:38:46
В Ужгородському районі хто претендент ? Екс-регіонал ?

1234 2014-03-18 / 17:37:48
Ще за Ярему і Хилу забили

міжгірці 2014-03-18 / 17:35:22
Міжгірьом повинен керувати Мандиль, або Царь В І

petro 2014-03-18 / 17:33:07
Тот шекета чи хоть бив на майдані чи пофоткався так як буришин і став революціонером

Міжгір"я 2014-03-18 / 17:25:57
Що за напасть на Міжгір"я? Ви панове Деричі, Буришини,Марковичіта інші потребуєте другий МАЙДАН ? Ви його точно отримаєте.

yuri 2014-03-18 / 17:13:46
Шекета курваш конкретний ми разом вчилися

1234 2014-03-18 / 17:13:30
на Іршавщину нехай і не думає Станка поставити, бо гральний бізнес знову процвіте

mizgir 2014-03-18 / 17:01:45
Шекета супер для міжгіря!!!!! Молодий і розумний хлопець!!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ