"Ми знаємо, хто зацікавлений в угорсько-українських провокаціях, і їх не допустимо" – ЗАЯВА ЗАКАРПАТЦІВ (ВІДЕО)

"Провокаціям – ні!" – приблизно під таким гаслом зробили спільну заяву представники політичних і громадських організацій Закарпаття.

"Ми знаємо, хто зацікавлений в угорсько-українських провокаціях, і їх не допустимо" – ЗАЯВА ЗАКАРПАТЦІВ (ВІДЕО)

Напередодні відзначення річниці Угорської революції та 75-річчя проголошення Карпатської України закарпатці висловилися про злагоду в краї, неприпустимість міжнаціональної ворожнечі та протидію провокаціям, які можуть бути вчинені силами, зацікавленими у дестабілізації ситуації в регіоні.

Із заявою виступили Юрій Угрин (Автомайдан Закарпаття), Віталій Лазаренко (Самооборона Ужгорода), Олександр Сачко (Правий сектор Закарпаття), Олег Куцин (Закарпатська організація ВО "Свобода"), Василь Маняк (Громадський конвент Ужгородського Євромайдану).

Відео Алли Хаятової:

14 березня 2014р.

Теги: провокація. ворожнеча, злагода

Коментарі

пес 2014-03-16 / 17:06:17
Депутат Європарламенту від Угорщини Бела Ковач, член парламентської партії Йобік, Венгерського паламенту визнав законність референдуму в Криму.
Це референдум не визнає весь цвілізований світ. За винятком Північної Кореї та Сірії.
Цей депутат з партії Йобік, чи він просто й--й?

Istvan 2014-03-15 / 17:33:18
Поки пан Куцин не пійде у відставку від політики, ніякого примірення не може бути між ВО Свобона (Правого Сектора, Закарпатського Євромайдану енд Со.) та угорцями Закарпаття.

Tibor 2014-03-15 / 17:00:02
Я вважаю що треба виходити із того, що з українцями нам надалі жити в братерських стосунках. Ради збереження миру давайте прощати один одному минулі гріхи. Ми угорці теж не святі... Треба дивитися в майбутнє"! Нас все рівно більше об"єднує!!!За спільну країну!!! Україну!!!

Михайло 2014-03-15 / 16:52:21
«…у 2011 р., коли троє активістів «Свободи» посеред ночі обклали символічний вівтар в основі монумента автомобільними шинами, облили бензином та підпалили. Одним з учасників підпалу був Олег Куцин, голова Закарпатського осередку «Свободи» [Карпатський об’єктив. №10, 13 березня 2014 р., С. 2].

Tibor 2014-03-15 / 14:40:41
Вважаю, що на сьогоднішній день найбільшим ворогом угорців є Путлер та його прибічники. Впевнений, що підпал Врецького пам"ятника, то є провокація від Росії. Потрібно пітримати єдність країни незалежно від національності, партійної приналежності. Росіяни тільки використовують свої імперіалистічні цілі, коли говорять, що вони захищають росіян, угорців та інших націй в Україні. Їм байдуже доля угорців, їм потрібно відновити Радянський Союз, закабалити всіх. Так, я багато в чому не розділяю ідеологію Свободи, правого сектору, але це сьогодні другорядне. Я впевнений, якщо ми збережемо Україну разом, то ми знайдемо порозуміння зі всіма українцями, росіянами та іншими громадянами нашої, єдиної країни! УГОРЦІ ПОВІННІ БУТИ РАЗОМ ЗІ ВСІЄЮ УКРАЇНОЮ, ТАК ЗА МАЙБУТНЄ!!!!

Микола Б. 2014-03-14 / 21:57:45
Підтримую хлопців. Прокремлівські провокатори будуть інтенсивно "возникать". Дати їм відсіч - ваш(наш)обов'язок. Навколо вас - сидори-доктори-жопани-geci'ї-ковачміклоші та інша нечисть...

Микола 2014-03-14 / 21:48:08
А що по сьому поводу мовчит "голос з Фейсбука"???

obiszrani 2014-03-14 / 19:58:12
petuhy vy vszi, kucinoidy

НОВИНИ: Політика

04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 6
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 5
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття
06:19
/ 4
Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті
» Всі новини