Делегація сільських голів Свалявщини зініціювала зустріч з Лунченком

Йшлося про кандидатуру нового керівника району.

Делегація сільських голів Свалявщини зініціювала зустріч з Лунченком

Сьогодні, 14 березня, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко зустрівся із селищними та сільськими головами Свалявщини. Це перша його зустріч з представниками місцевого самоврядування, які зініціювали даний захід.

У ході зустрічі йшлося про важливі напрямки подальшої роботи та кадрову політику чинної влади. «Вислухавши усі наші проблеми і пропозиції, ми будемо знати як нам рухатись далі, як планувати 2014 рік», - висловив сподівання один із представників зустрічі.

Валерій Лунченко погодився із цим і сказав: «Сьогодні між виконавчою владою та органами місцевого самоврядування повинно бути повне порозуміння. Ми всі разом маємо насамперед забезпечити спокій у краї та стабілізувати суспільно-політичну ситуацію, яка зараз відбувається в Україні». Тому він запропонував делегації місцевого самоврядування разом з громадськістю району долучитись до процесу кадрового підбору і вносити свої зустрічні пропозиції щодо майбутнього керівника району. Основні вимоги, які нині є в очільника краю, - це має бути аполітична, досвідчена та професійна людина.

Прес-центр Закарпатської ОДА

14 березня 2014р.

Теги: Свалявщина, Лунченко

Коментарі

1489 2014-03-22 / 18:52:02
Но всьо уволили. Як сегіні переживуть ото?

до Галасів 2014-03-21 / 22:52:22
рахуйте з Дрогобецьким секунди і готовтеся до виборів, у Арданові...

до Галаса 2014-03-21 / 22:49:59
дрогобецький такий самий як твій син взяточник у міліції...а ти аферіст...

Галас 2014-03-21 / 21:40:54
я не підтримую жодної партії ! я не є партійним ! я простий громадян м. Свалява ! мене тут всі знають ! але я знайомий із Дрогобецьким Іваном ! познайомився з ним коли ми підтриємці Свалявщини обднали для того щоб боротися із корупціонером Закарпаття обленерго із питанням 3 передплати за електроенергію ! хочу сказати був здивований тим що вперше голова адміністрації нас прийняв і був окритим для нас і організував нам зустріч де одстояв нас ! це було дуже приємно шо йому не байдуже приватний сектор району ! тому я не хочу туй никого хвалити але хочу сказати що він як людина дуже порядний ! у ньому відчувається харизма ! і він обернувся до підприємців лицем і почув нас ! подивіться як розцвітає село Поляна ! тому я думаю він заслуговує займати ту посаду !

вася 2014-03-19 / 20:27:50
Ляпас українській демократії, приниження євромайдану та загиблих на ньому. Людина яка звозила людей під ОДА на антимайдан залишається при владі!!! Де свалявська еліта? Чому мовчить Свалява?

Народ 2014-03-19 / 13:38:34
Залишіть нам Дрогобецького І.І. Він справжній Голова РДА для Свалявщини.

250 2014-03-19 / 11:28:54
Які 1700-1900 чоловік ? На шоу ПР було максимум 300 чол.

до малиша 2014-03-18 / 19:21:50
Безик який потрошив жеби нашим людям на зороботках !!! а за Загоруйка гойкало ну дись чол 12, може менше, а за Чиського 1 чол він сам ! бо жона у тот час роботу і барі мала ! а за Дрогобецького десь 1700-1900 чоловік ...

Малиш 2014-03-18 / 00:44:43
Поганий з Васьки оператор. Не засняв саму середину натовпу , яка аплодувала та підтримувала Безика , Загоруйка та Данайканича. Чи то може вирізати примусили?! Як вже є. Гарно хлопці виступили. Безик енергійно та доступно провів переговори з народом. Загоруйко показав , що він вихований джентельмен , і пропустив до мікрофону жінку. Ну а пан Данайканич дуже гарно та обширон конкретизував ситуацію району на прикладах та цифрах.

Весело було. І трошки сумно. Сумно , що люди не мають поваги та гідності. Хочаб трішки поваги до самих себе і було б інакше. Дивлячись на той натовп, починаєш розуміти , що винуватим робити треба не тільки того хто обікрав , але й того хто обув обікрадений. Бо недодивився, бо наївно довірився, чи може вперто не бажає думати.

Давайте всі разом намагатися більше любити себе , більше поважати себе та бути більш впевненішими в собі. Тоді все буде у нас Ок.

до злодія 2014-03-17 / 23:37:44
нет він лим свалявських людий на чехах встрічав по братськи і обправляв із пустима жибами

парадіст 2014-03-17 / 23:08:40
парад підарасів будеу Сваляві От там івиберуть вождя я за вовочку !!!! а ви?????

Люстраційний комітет 2014-03-17 / 22:59:18
Сьогодні на сміх повезли до губернатора недільне відео з віча!!Перед тим його нормально обрізали!Далися насміх!Хоча з другого боку це
насторожило відповідні служби!!!Будуть мати роботу!!Сам собі по дурості копае яму!!(До речі інформаці по цих коментарях ким треба скачана і буде перевірятися та аналізуватися)

До громади 2014-03-17 / 22:48:02

Сись ушлий Іванко, усі зимлі продау у Поляні, а у районі іщи мало є роботи по його схемах, і плюс з остальних земель, усі сільські голови мусять платити, бо усьо іде через нього. Ся немза має іти у тюрму, думаю що уже наведуть з ним порядок, а заєдно і з тими головами!

до губернатора 2014-03-17 / 22:47:24
туй одні і ті самі коменти перекладувати начали

до Пийтера 2014-03-17 / 22:46:11
може тошо урізали та пересадили у мозок кажуть робитьму кампец

до губернатора 2014-03-17 / 22:45:09
Ліпше організувати референдум по Дрогобецькому як у Криму!!
А ще ліпше сходку тітушок!які він добре знає збирати !Навчився на майданах!!Тоді Ви добре увидите його підтримку!!

до Совісті 2014-03-17 / 22:44:17
Совість пє якийись кофейок зашаманений яка кров кого Дроб убивав люди переставайте гнати

Совість 2014-03-17 / 22:40:33
немае совісті честі душі а розума він ніколи не мав Жив за чужий рахунок наш Полянський божінько Дрогобецький Встав зирнув узеркало і побачив ПУСТОТУ та кров на руках побіг азеркало кричить від себе не ВТТТЕЕЕЕЧЧЕЕЕШ п Лунченко допоможіть Іванкові очистити душу звільніть поскоріше щоб зміг він у дзеркало дивитися

Пийтер 2014-03-17 / 22:37:41
Поправді може му другоє уріже та докус благий стане!!

Іван 2014-03-17 / 22:35:37
Дурдом. Видно що посада файна. що так за нею тримаються. Я би на місці Драгобецького плюнув , написав заяву і пішов.
А на рахунок Грабаря, це той навірно що автомийку має біля ЛЗУ.
Інтересно Драгобецький там миє свого джипа ?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ