Балога: Нова влада має бути підзвітною громаді з перших днів

Влада з перших днів має бути підзвітною громаді і не повторювати помилок своїх попередників.

Балога: Нова влада має бути підзвітною громаді з перших днів

Про це, коментуючи ситуацію, яка склалася довкола протесту проти кадрових призначень в Закарпатській області, заявив народний депутат, лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

Був і залишаюся прихильником того, що кожне кадрове призначення з центру повинно отримати підтримку місцевої громади. Це те, чого не робила попередня влада і через що між Києвом і регіонами виникали постійні конфлікти і непорозуміння.

Попередня влада не хотіла чути людей і лише ставила на всі протестні акції клеймо за принципом «хто не з нами – той проти нас». Чим це закінчилося для режиму Януковича – відомо усім. Бо люди більше не є пасивними спостерігачами, від яких нічого не залежить. Вони хочуть приймати активну участь в розбудові країни і мають на це повне право.

Тому, саме громадськість, активні учасники євромайданів, які вибороли наше з вами право на нову Україну, повинні взяти на себе функції контролю за владою і кожним її кроком. І якщо влада працює в інтересах людей, вона не повинна цього боятися.

07 березня 2014р.

Теги: влада, Балога

Коментарі

Ці бро 14.03.2014 / 03:30:00
Маєте на увазі що коли вкрадуть то вби відзвітували і файно заділили

вуйко 07.03.2014 / 11:55:42
А ци ни у Ваші партії Михайло Шур (брат бувшого мера Міжгір*я) з Міжгір*я котрий возив *тітушок* людий бити? Чого не виженете?

НОВИНИ: Політика

21:10
/ 1
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 12
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 10
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини