На посаду заступника новий голова Закарпатської ОДА розглядає А. Сербайла

Про таке особисто новопризначений голова Закарпатської облдерадміністрації Валерій Лунченко повідомив сьогодні, відповідаючи на питання протестувальників біля будівлі ОДА.

На посаду заступника новий голова Закарпатської ОДА розглядає А. Сербайла

Так, під час спілкування з "губернатором" активісти торкнулись кадрових питань, зокрема, поцікавились у Валерія Лунченка, кого він розглядає на посади своїх заступників.

Відповідаючи на запитання, голова ОДА назвал лише одне прізвище, зауваживши, що поки майже визначився тільки з одним із заступників. За словами Валерія Лунченка, на посаду заступника він розглядає Андрія Сербайла, який до останнього момента займає посаду заступника голови обласної ради. 

До речі, поки голова ОДА Валерій Лунченко спілкувався з протестувальниками, Андрій Сербайло стояв трохи позаду "губернатора", перед входом до будівлі облдержадміністрації.

06 березня 2014р.

Теги: посада, Сербайло

Коментарі

Майдан 2014-03-07 / 08:57:30
Сербайло з самого початку бере участь у всіх справах і ділах як "професійний революціонер". Але я нерозумію одного ви всі бидло-стадо що думаєте-гадаєте?
Що Андрюша задарь виступав - брав активну участь в мітингах, критикуючи кого треба. Можна подумати він сяде кандидатську писати або в учителі подасться?
Керувати, а якже, а ви всі в дупу-жопу.
Бо народ бидло і на таких-же керівників заслуговує.
Амінь

Вікторія 2014-03-07 / 00:38:29
юрій 2014-03-06 / 17:23:57
підтримую розумна і виважена людина, гарний керівник


Йще до того дуже хитра і постійно там де треба бути)))

світлана 2014-03-06 / 23:58:58
мрію про такого очільника, який буде любити наш край, переживати за наших людей, берегти наші цінності..... невже такі повністю повимирали? невже нема у нас порядних? щоб не брехали, не обдурювали, не принижували свій край, щоб не тільки тілом були з нами, а й з серцем...... хай би добре жили і щоб ми біля них цвіли... надіюсь, що всетаки ще є люди з великої букви Л ....

непонятки 2014-03-06 / 19:36:22
Сербайло - порядна людина? Він завжди "порядно" співпрацював з усіма режимами і "порядно" підігрував владі на виборах, щоразу відтягуючи голоси від демократичних кандидатів своєї участю у виборах. ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!!

Майдан 2014-03-06 / 19:20:41
Сербайло з самого початку бере участь у всіх справах і ділах як "професійний революціонер". Але я нерозумію одного ви всі бидло-стадо що думаєте-гадаєте?
Що Андрюша задарь виступав - брав активну участь в мітингах, критикуючи кого треба. Можна подумати він сяде кандидатську писати або в учителі подасться?
Керувати, а якже, а ви всі в дупу-жопу.
Бо народ бидло і на таких-же керівників заслуговує.
Амінь

ааа 2014-03-06 / 19:12:40
потрібно дуже справедливих та мудрих керівників

ааа 2014-03-06 / 19:10:33
денаходиться скринька побажань інформуйте народ

ужгородець 2014-03-06 / 19:10:21
Жур-ту, не кажіть дурниць. Сербайло один з небагатьох, хто від початку Майдану виступав проти влади. Не знаю, де ви чули,що його засвистували, бо на усіх віче, на яких я був і він виступав, його нормально сприймали.
Його призначення цілком логічне рішення. А чи було воно правильним, побачимо через деякий час.

Комсомол 2014-03-06 / 19:10:01
Сербайло Андрій - хороша, порядна людина!?

ааа 2014-03-06 / 19:09:20
думайте пане губернаторе дуже добре за підбір кадрів .за кожним кроком буде простежено щоб не було майдану 2 . подумайте скільки треба заступників. сопко відправити обовязково на пенсію прислухайтесь .

ппп 2014-03-06 / 19:00:20
Сербайло А А хороша порядна людина

мукачівець 2014-03-06 / 18:17:46
Чувім за ще єдного Хустського керівника апапарату так хлопці за нього кажуть що ладится.

гуру 2014-03-06 / 17:54:32
Такой подбор кадров закончится "хреново" - новым майданом и автомайданом. Политические трупы не подлежат реанимации!!!

жур-т 2014-03-06 / 17:41:41
Ще одна помилка. Політична доцільність перемогла здоровий глузд. Народ засвистав Сербайла, коли той намагався виступити на пердостанньому народному віче на Народній

юрій 2014-03-06 / 17:23:57
підтримую розумна і виважена людина, гарний керівник

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5