"Губернатор" Закарпаття вийшов до пікетувальників і став на захист Турдая (ФОТО, ВІДЕО)

Після спілкування із Василем Турдаєм в Ужгороді, пікетувальники, в більшості своїй учасники руху Правий сектор, викликали на розмову новопризначеного голову ОДА Валерія Лунченка, аби передати тому рапорт поки ще керівника закарпатської міліції.

"Губернатор" Закарпаття вийшов до пікетувальників і став на захист Турдая (ФОТО, ВІДЕО)

Новопризначений "губернатор" до людей вийшов і тут же в розмові став на захист Василя Турдая як начальника закарпатської міліції.

Так, за словами Валерія Лунченка, кожен з присутніх не без гріха, однак, людині треба дати змогу попрацювати на посаді, аби потім, за результатми роботи, визначитись, чи влаштовує він громаду як керівник. На слушні зауваження людей, що посаду начальника міліції не має жодного морального права обіймати людина із заплямованою репутацією - як от у випадку Василя Турдая в історії з убивством в ДТП дружини й дитини Павлом Нагірним - Валерій Лунченко зазначив, що про фаховість працівника можна судити виключно за кілька місяців її роботи.

Щодо народної люстрації усіх без вийнятку вищих керівних чинів, якої вимагав і продовжує вимагати Майдан, Валерій Лунченко зазначив, що незабаром відповідний закон про люстрацію буде розглянутий парламентом, а до того часу механізми цього процесу чітко не визначені.

Упродовж досить таки тривалого часу новий голова ОДА доводив людям, що Василь Турдай має пропрацювати керівником міліції, за призначенням міністра МВС А. Авакова, якого, за словами В. Лунчека "фактично призначив на посаду Майдан, давши на це згоду. А значить, призначений Майданом міністр виконав народну волю, призначаючи на посади керівників на місцях".

Рапорт на звільнення Василя Турдая, який той написав незадовго до виходу Валерія Лунченка до пікетувальників, голова ОДА не відправляв, зазначаючи, що таке не в його компетенції. А відтак, заяву В. Турдая на звільнення у Київ надіслали самостійно представники Правого сектору, забравши з пошти відповідну квитанцію про відправку.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

06 березня 2014р.

Теги: губернатор, пікетувальники, захист

Коментарі

123я 2014-03-07 / 09:27:34
Читачі, послухайте то що говорить ОПЕР, все це правда і дійсно страшно. Кажуть, що боячись народного гніву Кайло поки буде першим замом, а прокурором області якась маріонетка. А взагалі яке має право смолош Лунтік захищати мента, так і спалився, не давали б гроші за нього, не виходив би захищати

123 2014-03-07 / 09:25:02
Читачі, послухайте то що говорить ОПЕР, все це правда і дійсно страшно. Кажуть, що боячись народного гніву Кайло поки буде першим замом, а прокурором області якась маріонетка. А взагалі яке має право смолош Лунтік захищати мента, так і спалився, не давали б гроші за нього, не виходив би захищати.

Не байдужий 2014-03-07 / 08:28:47
Попрошу! Не забудьте згадати про очільника Управління ДСНС пана Щербея! це ще той фрукт!!!

7778 2014-03-07 / 07:25:55
У прокуратурi ще працюе такий алкоголiк як Бакай, вiн же касир, которий зiбрав бiля себе шоблу смолошiв пилесосiв, кожен день збирае наради I говорить, що ще тут попрацюе. Правий сектор вернiть му то бухло, що забралисьте у нього, бо надоiло бiгати у фрiшоп за вiскарьом, i заберiть у нього пiштоля бо наробить бiду

Русин 2014-03-07 / 07:25:31
Паскуду Лунченка нахер. Сякі підери вже командовали. Сись пішов на Майдан пару раз ся сфоткав і вже областьов командує. Що Турчинов удурів?

ОПЕР 2014-03-07 / 03:52:41
Лунченко почав створювати навколо себе корупційну павутину. Він почав з начальника УМВС , а в подальшом уйдуть переговори по прокурору області , де пихають Кайла , якого знає вся область , а особливо Виноградівщина . Ця скотина збила в Підвиноградові жінку і віткла з місця ДТП , але справу замяли і засудили нібито брата Кайла і то умовно. Кайло крав дизель та нафту з нафтопровода , сигарети , чорні ... машини міняє кожні 2 роки на нові на фотографія в обнімку з Пшонкою . І лунченко тяне цього урода на прокурора області. І ОСОБЛИВО ЗВЕРТАЮ УВАГУ , ЩО КАЙЛО БУВ ПЕРЕПРИЗНАЧЕНИЙ НА ПОСАДУ ПРОКУРОРА ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ 18.02.2014РОКУ САМИМ ПШОНКОЮ ЦЕ ТОДІ КОЛИ ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ . Все, ця чихарда з призначенями для того щоб взяти в області всі грошові потоки в руки , ДЕ ПАЦАНИ З ФРОНТУ ЗМІН ХОЯТЬ КОНТРЛЮВАТИ ОБЛАСТЬ І ЗАРОБИТИ КУПУ ГРОШЕЙ .

Feri 2014-03-07 / 01:15:25
Богдана на палю. Провокатор

Вуйко 2014-03-06 / 22:40:50
турбай родич дружини Лунченка, от і всьо, а цей пацанчик губернатор лунченко є просто корупціонер і хабарник..

МОРАЛЬ 2014-03-06 / 22:39:13
ТА ЦЕ ТАК ГУБЕРНАТОР ПРИСЛУХАЕТСЯ ДО ГРОМАДКОСТІ !!! ЛЮДИ НЕ ПРИЗНАЮТЬ А ВИ РУЧАЕТЕСЬ !!! ЦЕ ПОЗОР !!! І ЦЕ ПРИНИЗЛИВО !!! І ЯКЩО Б ТРДЯЙ МАВ ЧЕСТЬ ТА ГІДНІСТЬ ТО ВІН БИ ПІШОВ ІЗ ГІДНІСТЮ !!! НЕ ЗА ЦЕ ПОМЕРАЛИ НА МАЙДАНІ !!! ТВОРИТЕ ШО ХОЧИТЕ !!! ЛИМ БИ СВОЇ У КОРИТА ДЕРЖАВНОГО БОЛИ !!! Я ДУМАЮ ЩО СЕТЕ ТО І ПОЖНИТЕ !!! НА ВИБОРАХ НАРОД ВАС ТЕЖ ЧУТИ НЕ БУДЕ !!!

Іван 2014-03-06 / 21:57:28
є слушок, що міжгірський Щур може бути в команді нового губернатора...то його добрий цімбора по фронту змін! Так що не треба цього допустити! І взагалі, такого продажного губернатора нам не треба. Ще не встигли всіх людей поховати, а він вже пробує дурити народ! Ну брехло ж!

Закарпатець 2014-03-06 / 21:06:55
Донапризначалися хлопці, терпіння вже громадськості завершилося домовленностю.
Завтра в порядку денному питання недовіри валерику.

уйко мигаль 2014-03-06 / 20:01:34
а што , уто правда ош мижгірського щуря взяли в ОДА ? ци уто є щи дись инші щурі.

ольга 2014-03-06 / 18:35:04
Що за імітація громадського активного суспільства в Ужгороді. Зажралися і робити нічого? Краще книжки в руки візьміть. Може розуму більше буде, а не амбіцій

Андрій 2014-03-06 / 17:51:35
Громадо збираємося завтра на 10 годину ранкудо ОДА вимагати щоб Сербайло відмовився від посади , це перефарбований щур.

БАМчик 2014-03-06 / 17:34:33
по-друге коли Сербайла гнати будете повідомте громаду завчасно.дякую

БАМчик 2014-03-06 / 17:27:50
ну по перше Молодці за акцію ! Так і робіть надалі !

Андрій 2014-03-06 / 17:18:23
А чому правий сектор мовчить щодо Сербайла цей пі.....ар , під прапорами Батьківщини працював на Регіоналів, а тепер втерся в нову владу, за що стояв майдан,за таких як Сербайло, тоді ганьба.

Іван 2014-03-06 / 17:17:06
Молодий губернатор заявив, що Міністра МВС Авакова погодив майдан. Хочу зазначити, що якраз Авакова майдан і не хотів та викрикував на його адресу "ганьба"! Пане губернаторе, або ви прислухайтеся до думки народу або так і не дочекаєтесь виборів Президента...І взагалі, губернатор повівся непрофесійно і недипломатично!

люстратор 2014-03-06 / 16:59:11
він би ще яйцканича з парочков трупів за душов позахищав

бувший хустянин 2014-03-06 / 16:54:19

Пане губернаторе, з мандатом нардепа в кишені, схаменіться!

Ви хочете опустити рейтинг «Фронту змін» - «Батьківщини» на Закарпатті взагалі до нуля?

Ви хоч розумієте, що захистом В.Турдая підставляєте не тільки себе під підозру не безкоштовного лобіювання «міліцішти», у якого за його словами, «не було жодного нарікання по подвійному вбивству (!)» аж до Києва за часів В.Захарченка та В.Варцаби, але й свого шефа А.Яценюка?

До чого тут «фаховість» В.Турдая, коли його звинувачують (мінімум!) у корупції по справі П.Нагірного?

НОВИНИ: Політика

14:25
/ 1
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5