Балога: Янукович пішов, а Тимошенко впроваджує ті самі стандарти

"А що змінилося після Майдану: один пішов, а інша впроваджує ті ж самі стандарти", - констатує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Балога: Янукович пішов, а Тимошенко впроваджує ті самі стандарти

"Особисто мені не зрозуміло, в якому статусі Юлія Тимошенко виступила зі зверненням до, вдумайтесь, Українського народу. Як екс-прем'єр? Так колишні мало цікаві в аналізі театру військових дій Путіна з Україною. У такому разі і Лазаренка можна було б почути)))) Як лідер партії з парламентською фракцією? Так у такому випадку і Азарова варто послухати, бо регіоналів у Раді значно більше, ніж представників "Батьківщини". Як кандидата у Президенти? Так офіційно ні вона, ні її виборчий фонд ще не зареєстровані, тому виступ у форматі політичної реклами поза законом. Це комерціна реклама? Тоді почім, може, і я захочу звернутися. Просто як рядова громадянка України? Так таких у нас понад 45 мільйонів", - пише В.Балога. 

"Запитань багато, та відповідь на них одна: власники телеканалів із традиційною для себе запопадливістю побігли до ЮВТ, думаючи, що вона без трьох місяців уже Глава держави. Однак олігархи забули, що обирають Президента не вони через свої телеящики, а українці. 

І запитання риторичне: чи пані Тимошенко дійсно вважає, що увесь Українськийй народ хоче її слухати?", - запитує політик.

03 березня 2014р.

Теги: Тимошенко, Балога

Коментарі

мішко 04.03.2014 / 21:29:11
Підтримую Балогу. Написав про те, про що подумали мільйони людей. А серед серйозних київських лідерів симпатизуємо родиною П.Порошенку.

123 04.03.2014 / 19:05:12
Ніяка, Юлька це буде другий янукович тільки в юбці

васісуарі лоханкін 04.03.2014 / 09:23:32
Но канешно пан Балога правий,адже внього серйозний вираз обличча,кому,як не йому знати всю поднаготну і Юлькі і підераса януковича.

освічена людина 03.03.2014 / 21:01:29
чи не писала цей сценарій тимошенко у тюрьмі . може нехай уже люкуєть у шаріте бо краплі жалю до недолі людської немає. донька відмічала де день народження 20 лютого це задовільняє тимошенко .

астраханець 03.03.2014 / 20:31:02
тимошенко при владі це контрреволюція в дії!

Русин 03.03.2014 / 18:33:38
А мені здається, що укроеліта: Тимошенко, Балога і іже-с-ними власне і добють ті паростки державницькі, які ще якось трималися на Божій ласці.
Час покаже.

Віт 03.03.2014 / 18:22:36
Жодного разу не побачив Балогу на трибуні у Верховній Раді. Принаймні за останні півроку... А в фейсбуці розмірковувати може й легше звісно, але на жаль безрезультатно...

виборець 03.03.2014 / 17:32:53

При всій повазі до теперішнього В.Балоги, зараз представники ЄЦ-у у ВР України не входять до нової коаліції, що сформувала уряд А.Яценюка. Хоча весь ЄЦ у парламенті і голосує разом з більшістю за всі важливі постанови ВР.

Більше того, тільки представники ЄЦ-у (з усіх опозиційних нардепів із Закарпаття!) взяли на себе фінансову та матеріальну допомогу Євромайдану на потязі 3 місяців.

Але.
В.Балога чудово знає «правила гри» в парламенті: лише члени коаліції погоджують всі ключові посади у виконавчій владі, так як саме вони несуть відповідальність за економічний стан у державі.

Ось саме чому Закарпаття має сьогодні губернатора В.Лунченка та начальника міліції В.Турдая.

В.І., а чому б Вам, як Коломойському у Дніпропетровську чи Таруті у Донецьку, відкрито не взяти відповідальність за ситуацію на Закарпатті?

На мою думку, під час загальної військової мобілізації проти путінської агресії, за соборність України, можливо і поступитись власними образами та амбіціями.

Думаю, більшість закарпатців, навіть тих, хто Вас ніколи не підтримував, встали би на Вашу сторону.

депутат 03.03.2014 / 16:52:58
Дуже слушні думки!!!

Макс 03.03.2014 / 15:39:33
Правильно говорить! Дійсно, в якій якості еск-зечка, засуджена за корупційні діяння і амністована теж за цією ж статтею звертається до народу?!!! Чи може все що говорилось та писалось про її злочини - це все брехня?

севлюшський 03.03.2014 / 15:38:38
ага, в "узкіх оліґархічєскіх круґах"

Караб 03.03.2014 / 15:36:15
Бо Тимошенко має авторитет!

Підтримую політ 03.03.2014 / 15:31:32
Так воно і є.

севлюшський 03.03.2014 / 15:17:08
Балога єдиний притомний політик на Закарпатті. І взагалі єдиний політик на Закарпатті.

НОВИНИ: Політика

13:11
/ 1
У Мукачеві матері семи дітей присвоїли почесне звання «Мати-героїня» Фото новина
16:34
/ 2
На Закарпатті затримали 32-річну жінку, яка знімала порно з малолітньою донькою Фото новина
15:53
На Закарпатті затримали та передали Угорщині засудженого за сексуальне насильство чоловіка Фото новина
22:26
/ 1
Права угорців Закарпаття: що вже зробила Україна і чого чекає від Угорщини
21:05
/ 3
Київ і Будапешт проведуть новий раунд консультацій щодо прав угорців Закарпаття
14:56
/ 2
На Закарпатті за тиждень викрили чотири канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:06
/ 1
У селі Луг на Рахівщині в останню дорогу проведуть померлого воїна Івана Чевдара Фото новина
08:44
/ 2
Суд відсторонив від посади голову Великоберезнянської громади Богдана Кирлика та відправив під домашній арешт Фото новина
13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 9
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
» Всі новини