Новий "губернатор" Закарпаття закликає у всьому слухатися Турчинова з Яценюком

Вперше після призначення він звернувся до закарпатців з соціальної мережі Фейсбук.

Новий "губернатор" Закарпаття закликає у всьому слухатися Турчинова з Яценюком

“Вперше за часів історії України наша держава зазнає іноземної агресії. Фактично ми з Вами знаходимося на грані відкритої і широкомасштабної війни з Російською Федерацією. Нас пробують залякати, роз’єднати і змусити добровільно здати Незалежність”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуку новопризначений голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко.

“У цей важкий для країни час ми мусимо мобілізувати наші зусилля і бути готовими захистити свою Батьківщину. Ми маємо діяти скоординовано, виконувати погоджені керівництвом держави рішення. Утриматись від неконтрольованих дій. Зберігати здоровий глузд та спокій.

Закарпаття, як центр Європейської України, має стати єдиною монолітною силою в протистоянні з ворогом, який вже стоїть біля наших воріт.

Вірю, що заради пам’яті Небесної сотні, яка віддали свої життя за Волю України, ми з Вами зможемо дати гідну відсіч і не дозволити російському агресорові зруйнувати наші здобутки!

Тому, я закликаю усіх закарпатців: будьте сильними, мудрими, єдиними. Не мовчіть! Під синьо-жовтими знаменами виходьте на площі міст та селищ, аби показати усій міжнародній спільноті, що нам не потрібна війна! Нам не потрібен “захист” чужих армій! Ми – мирний народ, і ми – мирна країна! Доля і Воля України в наших руках! Слава Україні!”, – наголошує Валерій Лунченко.

03 березня 2014р.

Теги: Лунченко, війна, агресор

Коментарі

громада Сваляви 2014-03-05 / 23:05:04
так само і на Свалявщині до влади рвутся ті що були у при владі в 2004 році яке покращення може бути при тих що набивали свої кармани !!!

ЮЛЯ 2014-03-04 / 19:22:59
Дуже прикро що до влади рвуться люди, які керували 2004-2010 іпроявили себе хабарниками,особливо це стосується Рахівського району.

Юрій 2014-03-04 / 18:02:31
Перестаньте нагнітати обстановку навколо портфелів бачите що робиться в країні, ( для; Вибореця та Русина) не можна судити чиновника що він молодий або колись працював на жирній посаді ми повинні їх підтримати та дати їм можливість проявити свої здібності,а ви зразу починаєте роботу з критики. Валерію Валерійовичу та Василю Івановичу мешканці Хусиського району та м. Хуст Вас підтримують,але не підведіть, удачі,наснаги у роботі на благо народу України.

мукачівець 2014-03-04 / 01:04:19
вже призначили губернаторами у областях олігархів іудеїв (жидів)
із швейцарії - Коломойського у Дніпропетровську обл.
і Таруту - у Луганську ... ... .

Чому мовчить Майдан ??? Невж вони такого хотіли ???

6609 2014-03-03 / 13:25:14
Під козирьок баптисту Турчинову й іудею Яценюку! Забули ще ту, що з косою...

виборець 2014-03-03 / 12:09:55

Виправлення тексту попереднього коментаря.

4. Чому у Закарпатській обл. раді до цих пір існує дві фракції - окремо «Батьківщина», окремо «Фронт змін», якщо В.Лунченко – депутат-списочник від «Батьківщини»?

виборець 2014-03-03 / 11:59:56

Дуже патріотичний заклик, особливо про «не мовчіть!»

Тому - «не мовчу!», а питаю, заради «Закарпаття, як центру Європейської України», який «має стати єдиною монолітною силою».

1. В.Турдай, який всю свою кар’єру в міліції провів в Хусті (починаючи з БЕЗа, тобто з «жирного» відділу!), за яким тягнеться цілий шлейф резонансних справ – може очолювати обласну міліцію «заради єдності та спокою в області»?

2. Чим принципово відрізняється готельний комплекс «VIP» в м. Хуст та VIP – дача у с. Шаяні, у сприйняті патріотичних закарпатців, від «Золотої гори» О.Ледиди чи «Воєводини» С. Мошака? Тим більше, коли власнику тільки 32 роки?

3. Які сьогоднішні відносини з Р.Бровді (обласним депутатом від «Фронту змін»!), колишнім лідером по закарпатському «Фронту змін», особливо у розрізі статті на ЗО «Закарпатець Бровді. КУДИ ПРОПАЛИ 1,5 МЛРД КИТАЙСЬКОГО КРЕДИТУ?»

4. Чому депутатська у Закарпатській обл. раді до цих пір існує дві фракції - окремо «Батьківщина», окремо «Фронт змін», якщо В.Лунченко – депутат-списочник від «Батьківщини»?

Русин 2014-03-03 / 11:11:29
Слухатися потрібно безумовно, але оскільки соціо-економічна ситуація в області, як і в державі критична то будь-ласка давайте оголошуйте кастинг професіоналів на керівні посади з Конкурсною комісією.
Конкурсна Комісія має право:
1) заперечити призначення некомпетентного керівника на посаду голови ОДА, коли соц-екон. стан в області зруйновано.

2) добиватися проведення відкритого конкурсу на посаду голови ОДА за критеріями, підготовленими і запропонованими Комісією.

3) В конкурсній комісії мають бути депутати, чиновники, вчені,
практики, представники місцевого самоврядування, бізнесових кіл,
церкви та громадськості

4) всі бажаючі (в т.ч. випускники Йельського, Кембриджського та
Московського університетів) подають в конкурсну комісію заяви,
рекомендації, CV та документи, які підтверджують їх досягнення в
політиці та практиці

5) комісія + держслужба проводить ревізію стану справ в області і формує перелік головних управлінських завдань з реабілітації ОДА

6) перелік додається у вимоги до претендентів

7) проводиться конкурс і його переможець затверджується Верховною Радою

Така людина, хто б це не був, обовязково виправить соц-екон. ситуацію в області, бо жодна собака не зможе поставити під сумнів його
компетентність та легітимність.

Все це можна і треба зробити за місяць.
PS
Можна, звичайно і я переконаний, що так і буде, наламати дров і тимчасово заспокоїти ситуацію за допомогою кредитів від МВФ, Євросоюзу, Папи Римського......
Але післязавтра воно повернеться на круги своя вже без Януковича і тоді знову небесні сотні будемо готувати, а наприкінці все-рівно хрест на державі.
Така-ж ситуація і з переважною більшістю новопризначених керівників.
Амінь

тамара 2014-03-03 / 10:33:59
Єсть, слухати у всьому Турчинова та Яценюка.

Roksa 2014-03-03 / 10:30:59
Героям слава!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 5
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ