На Закарпатті "Правий сектор" оголосив збройну мобілізацію активістів і добровольців

Текст відповідного наказу надійшов для оприлюднення на адресу редакції Закарпаття онлайн

На Закарпатті "Правий сектор" оголосив збройну мобілізацію активістів і добровольців

1НАКАЗ 

Всім групам, активістам, координаторам Правого сектору на території Закарпатської області, а також добровольцям, які готові вступити до наших лав та під нашими прапорами стати на захист Батьківщини, наказую з"явитися в м.Ужгород, пл. Народна, 4 (Закарпатська облдержадміністрація) протягом дня 02.03.2014.

З собою мати :

- захисний одяг (камуфляж)

- берци

- теплі речі

- наплічник

- гроші

- запас харчів на 2 дні

- зареєстровану зброю (при можливості).

Керівник Правого сектору в Закарпатській області Олександр Сачко

01 березня 2014р.

Теги: мобілізація, Правий сектор

Коментарі

Гость 2014-03-03 / 23:10:16
Вот найдите спонсоров которые оплатят поездку униформу и т.д. и я думаю будет народа больше в ваших рядах а так я думаю не все могут позволить такие экскурсии...и вообще страна должна дать людям оружие и тогда Россия на это будет смотреть совсем по другому....

саньок))) 2014-03-02 / 20:47:48
Маю бажання но не маю можливості щойно з праці чітаю і в шокі хочу хочу хочу при можливосьі поііхав моб. 0664070491 зателефонуйте. СЛАВА УКРАІІНІ НАМ СЛАВА!!!!!

ужгородець 2014-03-02 / 15:44:03
Путин своей беспредельносью и вероломством только объединит украинцев

sotnyk 2014-03-02 / 14:53:24
Всі прихватизатори, які накрали і крадуть державне майно від 1991 року, хай не утікають за границю. Хай їдуть спасати Батьківщину в передових бойових лініях. Якщо загинуть за Батьківщину, гріхи за прихватизацію їм народ України одпустить і надіймеся, що іх прийме і Найвисший на Небесах. Тоді ці новопечені герої, искуплені від гріхів прихватизацій будуть на Небі с героями Небесної сотнi. Як сотник герой Володимир Парасюк сказав:” всі ті хлопці, які загинули, вони зараз на небесах там дивляться, рукою махають і співають гімн України разом з героями: Бандерою, Шухевичем і всіма іншими, які воювали за волю України.

роман 2014-03-02 / 12:55:58
я вже так наівся добра за роки незалежності що просто піпец а всякі мажорики лиш бабло косили тепер іхня черга віддати родіні

вован каПУКІН 2014-03-02 / 12:06:00
вже весь світ розуміє хто такий кацапура

Читач 2014-03-02 / 10:57:22
http://ipress.ua/mainmedia/u_vladymyra_putyna__gypertoksycheskaya_shyzofrenyya_51382.html

133 2014-03-02 / 10:44:30
Всім диванним войскам, які в інтернеті кіпіш підняли.
На відміну від Вас є чоловіки, готові дати бій фашисту путіну. Зброяні сили України слабкі, і якщо дійсно буде війна потрібен кожен. Ну крім вас звичайно, ви ж бійці диванного фронту

ЗСУ 2014-03-02 / 10:35:31
У нас є Українська Армія! Всі хто складав присягу! Всі у військкомати!

Євген 2014-03-02 / 10:19:51
ЗУПИНІТЬСЯ!!! ХВАТИТЬ НЕОБДУМАНИХ КРОКІВ! ЯКЩО ТРЕБА ПІДУ ВАС (ПРАВИЙ СЕКТОР) ЗУПИНЯТИ! ЛІПШЕ ЙДІТЬ У ВІЙСЬКОМАТИ І ЗАХИЩАЙТЕ БАТЬКІВЩИНУ!

Рома Ужгород 2014-03-02 / 10:02:14
Хлопці! Досить бавитись у грачки. Є Збройні сили України! І крапка. Усім взяти мило, рушник і зубну пасту і у військкомати. А ваші заяви смішні і тільки на руку Кремлю! Путин з радістю поширить ваші нікчемні заяви і подасть з фашиським соусом. Майте розум!

Роздуми 2014-03-02 / 09:47:36
як це напоминає 1939 рік, коли націоналісти Волошина-Шухевича послали проти мадярської регулярної армії студентів-дітваків, а самі ці герої повтікали в Румунію.... тоді загинули діти ,
а зараз почті тоже......

Ще не хватало нацикам мадярів обідити чи утіснити, і тоді мадярська армія під патронатом НАТО-ЄС захистить мадярів ....

Ответ 2014-03-02 / 09:39:12
Якщо обідити Іштвана, то вам фашистам - нацикам відріже яйця мадярьска армія... під егідою ЄС

Закарпаття- не Галичина 2014-03-02 / 09:38:12
да, це просто поражає , що Правий сектор витворяв і витворяє... але в закарпатті люди їх не приймуть як не прийняли в 1939

папа 2014-03-02 / 09:37:57
Нехай воювати йдуть депутати і чиновники!!!!

911 2014-03-02 / 09:11:06
На жаль,й у 1939 такі Istvan і Ко сиділи вдома і чекали, коли хтось щось вирішить. Прийшли мадяри - євреїв у концтабори, прийшли совіти - мадяр у концатобори. Сидіть, боягузи, дрижіть і чекайте, як за вами прийдуть. Кому не байдужа своя доля і доля країни має бути готовим її захищати.

ПУТІН ЧМО 2014-03-02 / 09:08:42
ПУТІН_ЛІЛІПУТІН - ЧМО

... 2014-03-02 / 09:03:48
ISTVAN не заважай, бо ми згадаємо Красне поле і відріжемо тобі яйця.

ISTVAN 2014-03-02 / 08:56:44
иди сам играть ЗАРНИЦУ

Украiнець 2014-03-02 / 02:09:07
Русини походить вiд слова Русь! Киiвська Русь! Подкарпатська Русь! А це украiна! Завжди була е i буде! Смерть або воля!

НОВИНИ: Політика

18:54
Агентство ЄС з моніторингу захворювань: Європа не досягла піка епідемії
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 36
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5