На Закарпатті "Правий сектор" оголосив збройну мобілізацію активістів і добровольців

Текст відповідного наказу надійшов для оприлюднення на адресу редакції Закарпаття онлайн

На Закарпатті "Правий сектор" оголосив збройну мобілізацію активістів і добровольців

1НАКАЗ 

Всім групам, активістам, координаторам Правого сектору на території Закарпатської області, а також добровольцям, які готові вступити до наших лав та під нашими прапорами стати на захист Батьківщини, наказую з"явитися в м.Ужгород, пл. Народна, 4 (Закарпатська облдержадміністрація) протягом дня 02.03.2014.

З собою мати :

- захисний одяг (камуфляж)

- берци

- теплі речі

- наплічник

- гроші

- запас харчів на 2 дні

- зареєстровану зброю (при можливості).

Керівник Правого сектору в Закарпатській області Олександр Сачко

01 березня 2014р.

Теги: мобілізація, Правий сектор

Коментарі

Гость 2014-03-03 / 23:10:16
Вот найдите спонсоров которые оплатят поездку униформу и т.д. и я думаю будет народа больше в ваших рядах а так я думаю не все могут позволить такие экскурсии...и вообще страна должна дать людям оружие и тогда Россия на это будет смотреть совсем по другому....

саньок))) 2014-03-02 / 20:47:48
Маю бажання но не маю можливості щойно з праці чітаю і в шокі хочу хочу хочу при можливосьі поііхав моб. 0664070491 зателефонуйте. СЛАВА УКРАІІНІ НАМ СЛАВА!!!!!

ужгородець 2014-03-02 / 15:44:03
Путин своей беспредельносью и вероломством только объединит украинцев

sotnyk 2014-03-02 / 14:53:24
Всі прихватизатори, які накрали і крадуть державне майно від 1991 року, хай не утікають за границю. Хай їдуть спасати Батьківщину в передових бойових лініях. Якщо загинуть за Батьківщину, гріхи за прихватизацію їм народ України одпустить і надіймеся, що іх прийме і Найвисший на Небесах. Тоді ці новопечені герої, искуплені від гріхів прихватизацій будуть на Небі с героями Небесної сотнi. Як сотник герой Володимир Парасюк сказав:” всі ті хлопці, які загинули, вони зараз на небесах там дивляться, рукою махають і співають гімн України разом з героями: Бандерою, Шухевичем і всіма іншими, які воювали за волю України.

роман 2014-03-02 / 12:55:58
я вже так наівся добра за роки незалежності що просто піпец а всякі мажорики лиш бабло косили тепер іхня черга віддати родіні

вован каПУКІН 2014-03-02 / 12:06:00
вже весь світ розуміє хто такий кацапура

Читач 2014-03-02 / 10:57:22
http://ipress.ua/mainmedia/u_vladymyra_putyna__gypertoksycheskaya_shyzofrenyya_51382.html

133 2014-03-02 / 10:44:30
Всім диванним войскам, які в інтернеті кіпіш підняли.
На відміну від Вас є чоловіки, готові дати бій фашисту путіну. Зброяні сили України слабкі, і якщо дійсно буде війна потрібен кожен. Ну крім вас звичайно, ви ж бійці диванного фронту

ЗСУ 2014-03-02 / 10:35:31
У нас є Українська Армія! Всі хто складав присягу! Всі у військкомати!

Євген 2014-03-02 / 10:19:51
ЗУПИНІТЬСЯ!!! ХВАТИТЬ НЕОБДУМАНИХ КРОКІВ! ЯКЩО ТРЕБА ПІДУ ВАС (ПРАВИЙ СЕКТОР) ЗУПИНЯТИ! ЛІПШЕ ЙДІТЬ У ВІЙСЬКОМАТИ І ЗАХИЩАЙТЕ БАТЬКІВЩИНУ!

Рома Ужгород 2014-03-02 / 10:02:14
Хлопці! Досить бавитись у грачки. Є Збройні сили України! І крапка. Усім взяти мило, рушник і зубну пасту і у військкомати. А ваші заяви смішні і тільки на руку Кремлю! Путин з радістю поширить ваші нікчемні заяви і подасть з фашиським соусом. Майте розум!

Роздуми 2014-03-02 / 09:47:36
як це напоминає 1939 рік, коли націоналісти Волошина-Шухевича послали проти мадярської регулярної армії студентів-дітваків, а самі ці герої повтікали в Румунію.... тоді загинули діти ,
а зараз почті тоже......

Ще не хватало нацикам мадярів обідити чи утіснити, і тоді мадярська армія під патронатом НАТО-ЄС захистить мадярів ....

Ответ 2014-03-02 / 09:39:12
Якщо обідити Іштвана, то вам фашистам - нацикам відріже яйця мадярьска армія... під егідою ЄС

Закарпаття- не Галичина 2014-03-02 / 09:38:12
да, це просто поражає , що Правий сектор витворяв і витворяє... але в закарпатті люди їх не приймуть як не прийняли в 1939

папа 2014-03-02 / 09:37:57
Нехай воювати йдуть депутати і чиновники!!!!

911 2014-03-02 / 09:11:06
На жаль,й у 1939 такі Istvan і Ко сиділи вдома і чекали, коли хтось щось вирішить. Прийшли мадяри - євреїв у концтабори, прийшли совіти - мадяр у концатобори. Сидіть, боягузи, дрижіть і чекайте, як за вами прийдуть. Кому не байдужа своя доля і доля країни має бути готовим її захищати.

ПУТІН ЧМО 2014-03-02 / 09:08:42
ПУТІН_ЛІЛІПУТІН - ЧМО

... 2014-03-02 / 09:03:48
ISTVAN не заважай, бо ми згадаємо Красне поле і відріжемо тобі яйця.

ISTVAN 2014-03-02 / 08:56:44
иди сам играть ЗАРНИЦУ

Украiнець 2014-03-02 / 02:09:07
Русини походить вiд слова Русь! Киiвська Русь! Подкарпатська Русь! А це украiна! Завжди була е i буде! Смерть або воля!

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 1
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 15
Україна і жест Земана
00:46
/ 16
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 8
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 19
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
09:16
/ 12
Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА
00:12
/ 12
Бондаренку дуже не подобається, коли Брензович перед виборами порушує питання про Притисянський округ
09:01
/ 6
Бондаренко зустрівся з новообраними нардепами-"слугами" у ВР від Закарпаття – "налагодив тісну співпрацю"
14:11
/ 3
Меморіальний знак Малого Державного Герба України відкрили в Берегові
23:23
/ 8
Балога залишається нардепом. Верховний Суд відмовив Токарю
18:00
/ 4
Суд у Києві відмовив Токарю у позові до ЦВК щодо визнання Балоги нардепом, сьогодні апеляцію розглядає Верховний Суд
15:58
/ 6
Для звільнення "самовідновлюваних" закарпатських митників змінять закон про держслужбу – Нефьодов
23:30
/ 8
Верховний Суд відмовився розглядати скаргу Токаря щодо перемоги Балоги
20:46
/ 3
Балога і Поляк увійшли в "За майбутнє", Лаба став "Слугою народу", а Лунченко, Горват та Петьовка наразі позафракційні
03:13
/ 14
Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова
19:16
/ 5
ЛЕМ МИ: Ветерани Закарпатської 128-ї бригади взяли участь в "Марші захисників" у Києві
18:36
/ 14
Закарпатські ветерани та волонтери взяли участь у альтернативному "Марші захисників України" в Києві