Рахівський АвтоМайдан їде в Лазещину і Кваси

У неділю, 2 березня, рахівський АвтоМайдан вирушає на два заходи.

Рахівський АвтоМайдан їде в Лазещину і Кваси

Збір на площі в центрі Рахова о 11.30, виїзд з Рахова - о 12.00.

О 13.00 АвтоМайдан підтримає мітинг у селі Лазещина, а повертаючись - завітає на ВІЧЕ у селі Кваси.

"По дорозі можливі несподівані зупинки біля особливо "заслужених " упирів. Отож, нас багато, має бути іще більше, не шкодуйте на бензин, приєднуйтеся. Люди повинні бачити, що ми є, ми повинні доносити ідеї майдану людям", - кажуть організатори рахівського АвтоМайдану.

01 березня 2014р.

Теги: АвтоМайдан, Лазещина, Кваси

Коментарі

qwertyu 2014-03-11 / 15:53:58
То точно,хто такі Штукатур ,Косівський,Чарлі і т.д.???????Для родин своїх нічого не змогли зробити, а для людей і поготів нічого не зроблять, обзивати всіх, принижувати тільки і можуть. Самі неуки, шантрапа і бикота пхаються туди куди не треба... А голову села,якщо на те пішло, люди самі собі вибирають,а не партія...

Лана 2014-03-01 / 23:38:09
А хто вам робив дороги,яка освіта була чим зміниласи ,яка була медицина при Ющенкові при Юлі ,покрайні мірі в нас в Рахові богато шо зробилоси в лікарні поставили діалізу,і ще богато апаратів нових добавили,я неговорю за всі регіони я говорю за рахівський район .ви могли в любий момент підійти до любого з керівників і вас вислухали а зарас до кого підійдете ,Личковський добрий день навіть своїм односельчанам нескаже ,Дан взагалі нікого небачить некажу вже про інших. Мої батьки працюють на державні роботі і ніразу немали проблеми з цими людьми чи з іншими а зарас їх всіх викинули з роботи бо вони працювали під керівництвом партії регіонів це нормально.люди ви маєте добре подумати кого ви пускаєте до влади.Янукович далеко і зарасвін недумає за своїх партійців ,Ні один з наших регіоналів немає такі здобутки як мали їхні попередники Сурмачевські і тому подібне.Запитайте звідки Дан,Личковський ,мають такі маєтки невже так все чесно,в Личковського квартира в Рахові від Партії Регіонів ,був кум з Беркелов а як той його невзяв в колеги то зразу начав мстити і скакати з партії в партію.ось така ваша нова влада.треба дуже задуматиси над тимкого пускати до нашої влади.Слава Україні.

Спостерігач 2014-03-01 / 19:50:49
Лана, респект і уважуха тобі!!! Чисту правду говориш. Підтримую на всі 100 %

Вел. Бичків 2014-03-01 / 18:47:07
Йой, та скільки можна, Лана? Шо ваші ПРасти зробили? Маєш файні дороги, якісну освіту, медицину? Зарплати, пенсії нормальні? Діти у школах і садках всім забезпечені? Твої родичі не всі по Чехіях-Росіях вкалують? Шось те насправляли, окрім золотого унітазу і офшорів для синка-стоматолога? Ганьба вам всім, успокойтесь уже!

Лана 2014-03-01 / 16:22:15
Люди добрі кого ви обзиваєте та тоти люди регіонали хотяби шос робили а це бидло шо прийде,Дан,Личковський,Косівський хто в нитакі одні сигарети носьи ,у Личкуна люди в лісі робльи за 50 гр в день це нормально ,хто такий штукатур ,чарлі ,сама бикота йде до влади Бийлівна хто така блядь темна а то були розумні люди тай уміли робити.ці ще си віб'ют самі міш собов.

ваш воріг 2014-03-01 / 10:45:23
шо анали страшно стало ,ще трохи і мете висіти .

Вуйко 2014-03-01 / 08:32:22
Треба хлопці зайти до хати до двох зрадників гуцульського народу членам партіі риггів голови села Лазіщина Іванка Пранничука, який падла служив Янеку і отримав по поданню свого Кума Голови РД а Дмитрика А ндріючка Орден " За заслуги", і ще одного квасівського бичари Василя дімича який тожк вступив у партію Риггів ! На коліна цих З радників гуцульського народу і цих Падлюк

рахів 2014-03-01 / 08:17:49
зграйка підерів автомайдан...........................

Вел. Бичків 2014-03-01 / 07:59:02
Гуцулу-ригоаналу: у неділю лиш ви, анали, робите-крадете, але вже не довго

гуцул 2014-03-01 / 07:12:41
автомаидан идить робить ане упирив глядаете

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"