На Закарпатті відновили розшук винуватця резонансного ДТП Нагірного

Міліція каже, що він - в Угорщині

На Закарпатті відновили розшук винуватця резонансного ДТП Нагірного

У зв’язку з постійним надходженням до УМВС України в Закарпатській області численних скарг мешканців Закарпаття щодо неефективного здійснення розшуку підозрюваного Нагірного П.І. у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст.286 ч.3 Кримінального кодексу України, за фактом дорожньо-транспортної пригоди, у якій загинули Пригара Г.В. та Пригара В.В., СЗГ УМВС України в Закарпатській області інформує громадськість, що у ході проведення розслідування вжито та вживається комплекс заходів (у т.ч. слідчих та розшукових дій), спрямованих на встановлення місця переховування Павла Нагірного.

Його оголошено в міжнародний розшук, активізовано у цьому напрямку роботу по лінії Інтерполу.

На даний час слідством встановлено, що розшукуваний Павло Нагірний перетнув державний кордон з Угорською Республікою та в Україну не повертався. Разом з цим, відпрацьовується версія щодо перебування його у США в своїх близьких родичів.

Одночасно повідомляється, що за зверненнями громадськості Управлінням МВС України в Закарпатській області неодноразово проводились службові розслідування, за результатами яких до окремих працівників вживались суворі заходи дисциплінарного впливу.

Управління МВС області запевняє, що й надалі буде інформувати громадськість про результати розшуку Нагірного П.І.

У свою чергу міліція просить мешканців краю повідомляти будь-яку інформацію про місце переховування підозрюваного, конфіденційність інформації гарантується.

Інформацію можна повідомити за тел.102, в  Хустський МВ УМВС: тел. 4-35-55, в УМВС тел.61-45-70.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, саме "спускання на гальмах" справи П.Нагірного громадськість ставить в провину щойно призначеному на посаду начальника УМВС України в Закарпатській області Василеві Турдаю, який досі працював на посаді начальника Хустського РВ УМВС України в Закарпатській області.

28 лютого 2014р.

Теги: Нагірний, Турдай

Коментарі

симочко василь 2014-03-06 / 11:00:48
Коли вже відновлять розшук душогуба Копчу,чи просто начальник кримінальної міліції Немеш М Ф не хоче шукати свого спонсора.

lion 2014-03-03 / 09:20:00
А чому всі мовчать - ХТО з суддів виносив узвалу про запобіжний захід Нагірному??? Чому вони ще в мантіях??? Це ж завідомо неправосудне рішення!!! Прізвища "суддів" оголосіть!

бувший хустянин 2014-03-01 / 11:49:12

«Насправді весь резонанс цієї справи (В.Пригари )забутий і в минулому…»

Вам особисто , «товариш» «Хустський 2014-02-28 / 23:04:07», не ганьба за такі слова?
Ваші діти, дружина, рідня в курсі цих Ваших «перлів»?
Вибачте, Ви нічого не вживали чи не нюхали на ніч, коли писали таку дурість?
Ви коли останній раз до церкви ходили?

Коли самі собі відповісте на ці питання – ще раз по-людські, подивіться на це гори простої хустської родини.

Марусю 2014-03-01 / 10:41:30
Я за цими подіями слідкую від самого початку , треба аби пішов місто Нагірного сидіти той лікар який поставив йому діагноз дебіла, а той взяв і втік , хай лікар і суддя і прокурор місто нього сидять поки не знайдуть Нагірного, а Турдай не думає що і в його сім'ї є діти і жінка і не дай Бог той самий Нагірний може і його сім'ю зруйнувати, ці чиновники думають що вже зловили бога за ноги разом з Януковичем. А не тут то було Українцям урвався терпець . Пане Пригара дай Вам Боже сили здоров'я подолати цих проданих шкур.

кентавр 2014-03-01 / 08:39:58
Хустському!!
Ащо ти скажеш друже про масрвий вивіх гравію з русла Тиси поблизу Хуста.Вся тема того Турдая, а землі в шаяні? чи може кожен так має як він?Таким людям не місце на високих посадах по через пару місяців запищать усі як було в 2004

Хуст-Хустському 2014-03-01 / 08:08:38
Мабуть тебе обділили,коли ділили крісло Турдая у Хусті!І вообше,нехотілося тобі бажати таку"історію" як у"товариша " Пригари.Ти би забув?і як язик повернусвя таке писанути?!Хустяни поїхали за Справедливість.Іще Пригара Не розказав,як з Ним говорили і Турдай і Кайло і Нагірні!Але прийде час!Тому чоловіче ти просто показав, про що думає більше половини населення Хуста і району,дуже шкода.Хуст повинен виділятися своєю тупістю і шкурністю помежи всіх районів-тому і живемо у помийній ямі.І не скигліть і ревіть Хустяни потім!

Пригара 2014-03-01 / 00:55:24
Турдай собi нашкодив, коли Кайла послухав

Хустський 2014-02-28 / 23:04:07
Історія з товаришом Пригаром це лише підстава для того, щоб нашкодити Турдаю!!! А насправді весь резонанс цієї справи забутий і в минулому!!!
А закрутив цей весь ажіотаж один з заступників на прізвище Буковчаник......, який і мітив на цю посаду, ось і вся історія....

Микола 2014-02-28 / 22:00:40
Турдай покривав вбивцю - получив посаду начальника УМВС, ще осталося К@йла обласним прокурором призначити.

Хуст 2014-02-28 / 21:59:27
Все так,ніби...На Хустян які були люструвати Турдая,за чутками почався тиск,Зокрема на батька Віктора Пригари почали тиснути Шимоня із Кащуком.Якщо це виявится правдою міри будут надзвичайно адекватними!Банду Геть,Перевертнів в погонах Геть!!!

Пригара 2014-02-28 / 21:32:36
А кайла отголоскити в розшук забули?

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу