Голова Великоберезнянської райради під тиском таки підписав текст заяви про звільнення (ВІДЕО)

Голова Великоберезнянської райради Василь Канюк під тиском мітингувальників таки підписав текст заяви про звільнення.

Голова Великоберезнянської райради під тиском таки підписав текст заяви про звільнення (ВІДЕО)

Це сталося у четвер, 28 лютого, після не надто численного, але доволі емоційного кількагодинного мітингу під стінами головної адміністративної споруди влади Великоберезнянщини.

Текст заяви В.Канюку вручили самі мітингувальники - він був заздалегідь набраний на комп'ютері і принесений кимось із учасників мітингу. Серед останніх були і відомі в районі кримінальні елементи, що останнім часом активно маскуються під учасників Майдану. Саме це, схоже, відвернуло від участі в акції суттєву частину громадськості району.

Інтерес криміналітету, що ще недавно тісно пересікався в районі з владою Партії регіонів, в ослабленні влади В.Канюка очевидний - в такому випадку у них з'являється шанс самим заповнити спорожнілу владну нішу.

Утім, це не заперечує того факту, що частина активістів діяла щиро і діяльність В.Канюка заслуговує на жорстку люстрацію.

Заява, яку підписав В.Канюк, адресована Великоберезнянській райраді, а тому ще має бути затверджена депутатським корпусом на найближчій сесії. Так само, як і заява його заступника Василя Ригана, котру той написав - до речі, власноруч - так само під тиском мітингувальників трохи раніше.

28 лютого 2014р.

Теги: Канюк, Майдан,

Коментарі

Адмін 2014-06-18 / 10:33:04
Виправили, красно подякували

до адміна 2014-06-18 / 10:02:04
Не Іван а Василь Канюк. Виправте заголовок.

Копча В.Ю. 2014-06-17 / 15:02:27
Канюк став мільйонером в раді.

активіст 2014-03-04 / 09:20:43
А коли знімуть гаманець ФАЙТИ ПУГАЧ І І

Адмін 2014-03-02 / 13:38:49
Недогледів )) Якщо ХОЧЕТЬСЯ, то ВИМАГАЙТЕ.

громада березного 2014-03-02 / 13:21:45
Адміну:Дані заяви відносяться до районної ради , а громада хоче бачити ЗАРЕЄСТРОВАНІ ЗАЯВИ ГОЛОВИ ТА ЗАСТУПНИКА АДМІНІМТРАЦІЇ, про них всі говорять , але нікому не хочуть показувати

Адмін 2014-03-02 / 13:05:13
Дивіться фото зверху: внизу кожної заяви - помітки про реєстрацію

громада березного 2014-03-02 / 13:01:23
АДМІНУ: Хочеться побачити ЗАРЕЄСТРОВАНУ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ - Рогача Романа та Шелемона Вадима, громада Березного чекає.

1234 2014-03-02 / 00:22:21
Віталік починав не погано, але не треба йому цих братків, сьогодні чув випадково розмову людей в кафе, які розповідали, як розвернулися і пішли з мітингу, коли побачили Каменцу... міняти треба, але громадськості, а не бандитам

березнянин 2014-03-01 / 22:48:54
В цій всій групі,яка зібралася,була лише одна чесна та справедли людина,це Руський!Він єдиний який стоїть твердо за свої переконання,але за них же і страждає.Нема в нас нормальних людей які б очолили рух супротиву проти файти.Всі бояться як чмошники продажні!

Міжгірець 2014-03-01 / 20:35:39
Наш голова райради скоро тоже напише заяву на звільнення, коли на майдані оголосять компромат зібраний на ньго. Се йому не ганити Юльку та прославляти ЄЦ .

Березнянці 2014-02-28 / 21:56:28
Когось обзиваєш тупаками , а сам пишеш як прибиральник на птахофабриці.
Таку тобі інформацію про Рогача надав Вадим Шелемон - ти з ним в засосах останній час.

225 2014-02-28 / 21:07:16
Крпча, Файта, Каменца..........набридло. Вони всі однакові. Люди не міняються!!!!!!!!!!!!!!!!! Не вірте їм. Був Копча...Каменци і його банди не було....Копча ховається - вони "повилазили"Якщо ми хочемо нормального життя, то їм в нашому селищі НЕ МІСЦЕ!!!!!!!

марина 2014-02-28 / 19:53:20
Ми не обговорюємо особисте життя каменци про нього і так всі знають. Тим що він дав оголошення на кабельне телебачення підтвердив яку він позицію займає, бо тих кого вчора він притяг у свою підтримку сьогодні плюються і кажуть що більше ніколи так позоритися не хотять.... так, що робіть висновки. І зараз пишуть який мягкий та пушистий Рогач , який всі питання вирішує за гроші

найдіть копчу 2014-02-28 / 18:54:58
то треба в кримінальній хроніці ту статтю виложити і попередню тоже :D

Березнянка 2014-02-28 / 18:48:08
Шо Файта зробив доброго за тулько року, за весь час вун клав вуділені державов гроші на БЛАГО Березянщиини собі в кішеню, а по папірях в своюй раді списува же вун всьо зробив як маэ боти, може доста? Рогач хоть парк наладив, хоть площу перед білим домом, Центр для реабілітації інваліду який йому ни копіки не приносить зробив, ремонт в середнюй школі, ренген новий купив, а тот шо зробив?????? Гудзіцьові продав Бриштаново, землі ся розбазарювуть як в чмошниках Януковича, та мо Януковича з 14 млрд зняли, а того не годнісьме в гузицю накопати то смішно. Тепер страшно же депутати кідь го не здоймуть? Та думайме люди за кого голосуэме, волієш голосувати по совісті а бабла з них здерти, воліэш за просту людину а не за розрекламованого гордяка який через місяць ане ся на тя не попозерать а в раді буде канюкові сосати і го ся бояти кустки доїдати. Думайме громадо кого вубераэме в райраду, яких тупаку поэдних, які 2 слова звязати не можуть....

марині 2014-02-28 / 18:38:03
акція була влаштована не для підтримки кого-небудь, а проти уособлення корупції і хабарництва в районі-ФАЙТИ.ваше неравнодушне ставлення до пана каменци наштовхує на думку, що десь в чомусь він вас не задовільнив...

марина 2014-02-28 / 17:51:12
Достойні люди не можуть бути, якщо їх каменца підтримує

ВЛАДА ТО ПОГАНО 2014-02-28 / 17:41:40
Можу погодитися з автором того, що на Березнянщині немає достойних людей..бо всі реально дуже продажні і кулуарні.Але це не головне..головне зміни..вже і тепер. З часом зявляться достойні люди і народ їх знає..просто вони не висуваються бо їм того просто не треба

Березнянин1 2014-02-28 / 17:07:05
нажаль правда, серед депутатів нема жодного інтелігентного чоловіка

НОВИНИ: Політика

17:55
/ 42
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 5
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5