Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської освіти УжНУ висловив недовіру ректору Ващуку (ДОКУМЕНТ)

Колектив Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської освіти Ужгородського національного університету висловив недовіру ректору Фектору Ващуку.

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської освіти УжНУ висловив недовіру ректору Ващуку (ДОКУМЕНТ)

Раніше Закарпаття онлайн публікувало рішення з цього приводу фізичного і біологічного факультетів УжНУ. Тієї ж думки дотримуються і юридичний факультет та профспілка УжНУ.

27 лютого 2014р.

Теги: Ващук, недовіра

Коментарі

Віра 2014-02-28 / 22:55:42
згідна. люди, котрі вже були при владі і так себе скомпрометували як Чопей, не повинні займати керівні посади! Слава Україні!

Викладач фпо 2014-02-28 / 18:53:09
Люстрація! Не дати Чопею повернутися до кормушки на яку перетворив факультет! Тільки нових керівників!

нортаріус 2014-02-28 / 10:46:57
Висунуту недовіру неможна вважати легітимною (принаймні те, що опубліковано на сторінці), тому що її не обгрунтовано. Ескулап каже чистісіньку правду, на нари Рогача, і не ображайте, пане Ескулапе, скотину, вона приносить користь і має хоч якийсь інтелект))

Прикро 2014-02-28 / 09:39:48
Форуми та коментарі, безперечно, річ гарна, але є і мінуси - кожен ображений життям може перемити кісточки будь-якій поважній людині...

Валера 2014-02-28 / 08:54:41
А чи не рветься Чопей, через свого зятя Чубірку (знову ж таки не без відома та сприяння Балог) на ректорське крісло?

ескулап 2014-02-28 / 02:47:17
Невже скотинка Рогач також підписав? Його ващук поставив "смотрящим" для збору хабарів.Це гівно розвалило факультет. Розберемося ще з його липовими дисертаціями. Бувший член СДПУ(о), потім ЄЦ, потім ПР. Хабарниу вищого розряду і екс-заступник одіозного різака...
Люстрацію рогачу та кримінальне провадження. На нари!!!

унгвар 2014-02-27 / 23:50:00
Тяжко тепер лизнути, а може шось не так станеться...Медики і ФПО мають де гроші заробляти. Тому їм не потрібна страхова медицина, "роботи" хватає, а лизнути треба!Чопею доста Ради по захисту, доста, ФПО не медфак!!!

Оксана 2014-02-27 / 22:32:45
Погоджуюся з НІКА, так він створив цей факультет. але це не дає йому права перетворювати освіту на профанацію, бо це не бурса, а ВНЗ, та й другу освіту все-таки люди здобувають.

НІКА 2014-02-27 / 22:20:46
Чопей створив факультет післядипломної освіти. І там було все благополучно. І треба ж було Ващукові усе зіпсувати, поміняти інтелігента на партбюрократа.
Підтримую колектив ІПОДП за сміливість і рішучість.

Чопей 2014-02-27 / 22:11:58
Я хочу видавати всім дипломи просто так, реорганізація погано вплинула на моє благополуччя, благополуччя усіх колег, підписаних нижче. Поверніть мені засоби для існування, прошу вас!

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5