Люстрація: «Реноватор» Павлей записався у виконком і погрожує ужгородцям

Відомий своїм специфічним ставленням до історичної спадщини Ужгорода так званий архітектор і автор проекту знищення історичного газону на площі Народній в Ужгороді Володимир Павлей вирішив протиснутися в нову владу і сам записав себе в перелік кандидатів до складу нового виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Люстрація: «Реноватор» Павлей записався у виконком і погрожує ужгородцям

Така інформація викликала практично шок як у професійному середовищі архітекторів, так і серед громадських активістів, які чинили спротив «реноваторським» ініціативам В.Павлея, що відбувалися під патронатом екс-«губернатора» Закарпаття і керівника облосередку Партії регіонів Олександра Ледиди.

Дісталося від В.Павлея і журналістам. Як повідомила інтернет-видання Закарпаття онлайн журналіст Алла Хаятова, буквально вчора В.Павлей в приватному спілкуванні в соціальній мережі Фейсбук вже традиційно їй хамив і погрожував:

А ось в якому стилі В.Павлей спілкувався вчора ж у тому ж таки Фейсбуку з іншим опонентом: «Слухай ти, тупоголовий горе-бібліотекарю, будеш багато вякати без язика залишишся! Тебе хто вчив носа пхати у чужі професійні справи?

Заткнись, бо пожалкуєш, чмо тупе! Я тебе дістану й під Прагою, якщо буде потрібно твій поганий писок закрити. Площа зроблена не про таких тупих мудаків, як ти, а для нормальних ужгородців. Я зберіг твої фото собі на пам'ять».

«Насправді це просто смішно. Але змушена відреагувати, – прокоментувала інтернет-виданню Закарпаття онлайн Алла Хаятова. – Зауважу: для мене оприлюдення особистого листування є справою неприпустимою. І роблю це лише тому, що це має суспільну важливість. Сьогодні пан "архітектор" записався як кандидат у члени виконкому. Тим, хто обговорюватиме завтра склад виконкому, вирішуватиме, та й усій громаді Ужгорода і Закарпаття нагадую про те, що Павлей скомпрометував себе не лише, м’яко кажучи, сумнівною з юридичної точки зору, власне реконструкцією Народної площі. Але і як особа, котра довзоляла собі ображати, обливати брудом, погрожувати чесним людям, патріотам, у тому числі й представникам фахової громади – історикам, митцям, архітекторам. І загалом прошу краян не забути про "справу Народної" та ті проблеми, які вона унаочнила у нашій громаді. Сподіваюся, що правосуддя ще дасть свою оцінку всім діям навколо площі та її "реконструкції". А наразі прошу ужгородців просто дати оцінку за моральними критеріями. Слово "люстрація" зараз наймодніше у сезоні, його вживають надто часто і не завжди до ладу, але забувати його не варто.

Що ж до моєї реакції на слова Павлея – вона радше лежить у площині здорового гумору (ну, психіатричну оцінку можуть давати лише фахівці). Додам хіба, що є реакція й інша, чоловіча, – хлопці із Правого сектору передають пану Павлею вітання, просто нагадуючи, що з жінками, мабуть, все ж не варто спілкуватися у такому тоні...

Зараз, відверто кажучи, не до порушення теми Народної площі. Але, повірте, ми не забули».

«Я абсолютно не дивуюся хамству цієї особи. Я вже давно заблокував його акаунт у Фейсбуку, бо не звик спілкуватися на рівні, значно нижчому за рівень ужгородської каналізації. А саме це – рівень Павлея. Він міг «проявити» себе у нищенні пам’ятки архітектури виключно шляхом застосування адмінресурсу і нахабного нехтування закону збоку О.Ледиди і вже тоді хамив і залякував всіх, хто пробував йому опонувати. А тепер, коли, після зміни влади, він постав перед ситуацією, коли, ймовірно, доведеться разом з колишнім керівником області відповідати за свої незаконні дії по нищенню пам’ятки архітектури, Павлей намагається уникнути відповідальності, пролазячи у владу, і в цій ситуації, схоже, остаточно втратив залишки здорового глузду. З цим вже давно слід розібратися правоохоронним органам, які би мали кваліфікувати дії В.Павлея. Якщо він психічно здоровий, то мав би відповідати за свої погрози перед законом, якщо ж хворий, то його треба віддати у руки лікарів. Але і в тому, і в іншому випадку така людина не має права бути у владі. Про контекст нищення історичної спадщини архітектора Крупки вже не згадую. Але незабаром ця тема знову стане актуальною як для Павлея, так і для Ледиди», - каже інший журналіст, головний редактор Закарпаття онлайн Олег Диба.

27 лютого 2014р.

Теги: Павлей, площа Народна, Хаятова

Коментарі

Мусорок 2014-02-28 / 08:41:48
Скоро провірить новий начальник міліцііі все що вкрав Павлей і Ледида на Народній і буде ПАВЛЕ й злодій Член В иконкома СІЗО тюрми на Довженка а не вариша

Коментатору... 2014-02-28 / 07:41:26
Ти дурню, м1льйони бюджетних гривень поховали на т1й площ1. В Ужгород1 е 1001 проблем як1 можлыво було вир1шити за ц1 грош1. Актив1сти мало не един1 люди котр1 вже на той момент це розум1ли. А ти, бовдуре, май см1л1сть це признати.

Генек 2014-02-27 / 22:56:18
2 Коментатор, та крива бруківка, якою замостили півплощі, вже просідає, площа горбата, як і її архітектор, якого лиш могила виправить...

Radvanka 2014-02-27 / 22:46:03
So na tuj staruj plosci bolo ne tak?Kuda sa dily stari bordury?

Коментатор 2014-02-27 / 21:39:40
Имейте смелость признать - площать стала очень красивой после реконструкции! И тем более не понятно, против чего "протестовали" активисты.

Богдан 2014-02-27 / 21:39:13
2Ужгородець
+100

Ужгородець 2014-02-27 / 21:09:18
ми його особисто відпиздимо якщо хтось його туди просуне

читач 2014-02-27 / 20:36:30
Це той реформатор-архітектор, що "модернізував" площу Народну в Ужгороді.Занадто пихатий та самовпевнений Остап Бендер в галузі знищення памяток архітектури. Для якого історія та думки авторитетних закарпатських митців, мистецтвознавців, думка яких мала би вплинути на упереджене рішення ЗакОДА, зокрема екс-губернатора Ледиди,ніщо. Можливо він нині стане нічим і ніким для українського Закарпаття.

ужгородець 2014-02-27 / 20:35:02

На жаль, в ужгородський виконком намагається записатись мало не весь депутатський «бомонд», який успішно дерибанив при С.Ратушняку та В.Погорєлову це місто.

Але «реноватор» Павлей – це вже явний перебір.
Але вже не здивуюсь, якщо туди запишуться і власники ФГ «Перепілка» брати Кіршенбауми – виконавці «реновацій» горе-архітектора.

9157 2014-02-27 / 19:51:26
Тута КоНЧА Лисоголова шо сі подумала же вун уже усіх поховав на туй площі??

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 18
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини