В МВС підтвердили призначення головним міліціонером Закарпаття Турдая

Виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Арсен Аваков призначив нових начальників управлінь МВС у Харківській та Закарпатські областях.

В МВС підтвердили призначення головним міліціонером Закарпаття Турдая

Закарпатську міліцію очолить Василь Турдай, а Харківську – Анатолій Дмитрієв, повідомляє прес-служба МВС.

Про це призначення кілька годин тому повідомило Закарпаття онлайн.

Василь Турдай відомий наприклад тим, що йому, разом з іншими можновладцями, інкримінують спускання на гальмах резонансної справи Павла Нагірного, коли в ДТП за участі цього можновладця загинуло двоє людей, а ще двоє були покалічені.

26 лютого 2014р.

Теги: Турдай

Коментарі

Андрій 2014-03-01 / 13:52:55
Шановні жителі Закарпаття. Гіршого хабарника за Варцабу ми ще не бачили.Дякуєм новому міністру,що зняв голловного хабарника Закарптського УМВС Варцабу

іван 2014-03-01 / 11:39:53
доки на місцях і в центрі революціонери , сектори, старі-нові злодії з батьківщини та авторитети з свободи ділять і назначають нових начальників ділячи гетьманські булави руські роблять свою справу - відбирають крим, далі черга одесси і донбасу, а потім буде черга кієва матєрі городов русских. Невже Ярош вивів хлопців під кулі снайперів щоб дати можливість москві з новим хмельницьким зробити чергове воз"єднання братських народів, чи як після бою під крутами гімназистів муравйов з більшовиками захопив голими руками україну а патріоти рванули так що зупинилися в парижі. Чи ще ближча аналогія пор Хусту 15 березня 1939, коли дітей послали помирати на Красне поле проти мадьяр а самі гетьмани опинилися в празі,берліні, москві у своїх хозяїв.

для "СВОБОДА" 2014-02-28 / 15:25:40
"Хлопці,дамо можливість хай людина виправдає довіру населення ЗАКАРПАТТЯ!"-це що жарт???? хто його обирав?
ця людина серед народу,який вже встиг познайомитись з цією особою, не має ні довіри, ні поваги. вже наводив "порядки" в Хустя,районі. місто аж "процвітало",правда?? а що тоді буде зі всією областю?
плакати хочеться. скинули одного януковича,а зараз попризначають сотні інших таких же маразматичних і нелюдяних!

снайпер 2014-02-28 / 12:39:08
Турдай - злодій рідкісний, крав, краде і буде красти ! Варцаба - хер старий накрався все прибрав до своїх рук ! А малий Варцаба зберає гроші з митниці Тиса, Росоха - ви просто подивіться на нього Гей, а рубає із себе начальника ! Всі працівники СУ косять під нього даже одягаються так як він ! Всю оперативну інформацію яку надають працівники оперативних підрозділів Росоха продає, так як у нього є ключ до ЄРДЕРу

Бронтарюк 2014-02-28 / 12:21:08
Варцаба- злодій, Росоха- гей тупий, Турдай- злодій гравійний, ви ще мене оберіть або Буковчаника !

вуйко 2014-02-28 / 10:50:27
справу нагірного спустив на тормоза сотник Кайло який купив ренесанс у хусті

вуйко 2014-02-28 / 10:48:30
справу нагірного спустив на тормоза сотник Кайло який купив ренесанс у хусті

Іван 7507 2014-02-27 / 22:50:03
найй розкаже як у Шаяні участки получав тай деребанив обехаессесник сраний. Ганьба же живуть сякі у хусті ублюдки. кидавуть із озера у море щуку.

.... 2014-02-27 / 18:31:37
Добємося того, що так званий правий сектор буде робити всьо шо хоче і ніхто їм не буде указ

іван 2014-02-27 / 16:21:00
файно колись написав поет Тичина "На майдані коло церкви революція іде, хай чабан усі гукнули за отамана буде". як видиме результат дуже нехороший з часу правління червоних чабанів голодомор гулаг війни, і за більш як 20 років незалежності періоду правління їх нащадків "пацанів" бардак корупція абсолютне безправя ,деградація людських цінностей. Так що може ще раз поробужємо на майдані назначати......? Чи оно нам надо????????

Ххх 2014-02-27 / 12:13:15
Турдай? Це ганьба!

виборець 2014-02-27 / 12:02:18

Не маю до ЄЦ-у жодного відношення.

Проте, «іване 2014-02-27 / 11:32:43», не в водіть людей в оману. В.Турдая не зняли в Хусті лише тому, що цього не хотів В.Варцаба.

Ну, обійшов В.Якубець міліцію у земельних питаннях, і не лише хустську (до речі, і прокуратуру теж) через О.Антала.

Тому ніякий В.Турдай не «жертва режиму».
Тим більше, що на ньому ще і невинна кров жінки та дитини В.Пригари по злочину П.Нагірного.

іван 2014-02-27 / 11:32:43
Ще місяць назад якубець разом з місцевими регіоналами та ледидом робили все можливе щоб його зняти, бо не хотів їхні діла прикривати, а тепер що - "революціонери" з мукачівської сім"ї не можут втиснути на цю посаду свого з родини? За то такий лай ?

Для СВОБОДА 2014-02-27 / 10:18:54
В тому й справа, що ніяке населення Закарпаття його не обирало, ані прості люди, ані колектив обласного МВД. Тупо пролоббірував близький нардеп.

СВОБОДА 2014-02-27 / 09:34:06
Хлопці,дамо можливість хай людина виправдає довіру населення ЗАКАРПАТТЯ!

111 2014-02-27 / 09:21:57
не згідні з цим призначенням він колишній, а колишніх при новій міліції не повинно бути

ник20115 2014-02-27 / 09:02:38
рекет у пагонах з хуста очолыть закарпатську милицию.МАЙДАН АВТОМАЙДАН я вас заклыкаю прывязаты до стовпа ганьбы новоявленых перевертнив.Повна люстрация милиции суддив прокурорив!

Закарпатець 2014-02-27 / 08:49:12
Зараз проблеми цілостності краіни, а цього шмаркача з лунченком виженуть люди самі, бо там окрім злодійства ще й моралі ніякої, Юля - сеня допоможуть.)

виборець 2014-02-27 / 08:42:13

Знаю, що ЗО читає більшість закарпатських нардепів.

Тому, думаю, що В.Балога сьогодні має виступити у парламенті щодо такого «призначення» А.Авакова, як В.Турдай.

В.Лунченко та В.Пацкан промовчать точно, з відомих причин.

В.І., Фейсбук Фейсбуком, але сьогодні доля Закарпаття з питання довіри міліції та громадського спокою вирішується на трибуні ВР України.

іван 2014-02-27 / 08:11:55

ужгород втавай це неможна допустити.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ