Колектив УжНУ хоче дотиснути ректора Ващука страйком

Несприйняття методів керівництва ректора Федора Ващука набуває в УжНУ все більших масштабів. За те, щоби він, нарешті, повноцінно, без вивертів подав у відставку та за оголошення нових демократичних виборів підписуються вже цілими факультетами. Фактично, Ф.Ващук і його "команда" в особі проректорів Федора Шандора, Романа Офіцинського, Юрія Перести, Юліана Височанського та Дмитра Сойми втратили будь-який вплив і повагу у виші, який намагалися, по суті, окупувати брутальними методами за максимального сприяння представників режиму Януковича в регіоні.

Колектив УжНУ хоче дотиснути ректора Ващука страйком

"В черговий раз ректор УжНУ Ф.Г.Ващук нахабно обманув усіх студентів і викладачів щодо відставки, черговий раз він обернувся до всіх спиною. Кожного, хто хоче мати якісну освіту, хто хоче вчасно отримувати свою довгоочікувану стипендію чи зарплатню, закликаємо до масового страйку в університеті", - пишуть організатори акції спротиву, що перманентно триває в УжНУ.

"27 лютого на 11:00 збираємося всі біля ОДА. Ми самі творці свого майбутнього!!!", - закликають активісти.

26 лютого 2014р.

Теги: відставка, Ващук

Коментарі

До Ярого 2014-02-28 / 08:17:18
Краще певний час нехай діти займаються спамопідготовкою, ніж їх будуть вчити хабарники. Люструвати є кого і є за що. А диплом від вашої дитини нікуди не втікне. А знання будуть не ващуковсько-фальсифіковані, а нормальні, добротні. І без хабаря.

Ярий 2014-02-27 / 18:14:10
Люди я шокований читаю і дивуюся. Судячи з усього багато хто пише коментарі - не дуже адекватні люди. Той хабарник, той підарас, той ще шось. Всіх вигнати всіх люструвати. Добре. А хто ж ваших дітей вчити буде? ну виженете ви всіх і що далі? замість університету що буде? де здобувати освіту у європі? та половина з вас не здасть іспити. про шо ви говорите. замість того щоб перейматись за свою країну ви як навіжені вчепилися у ващуків, лемаків, палинчаків та інших. кого ви поставите вчити вас самих? звідки візьмите професіоналів? країна котиться у прірву, а вам би в люстрацію гратись, бо вас колись хтось образив або не задовільнив ваші амбіції. пішов ващук так радійте створіть ради, профкоми, контролюйте їх а не займайтесь дурнею. країну розколюють а ви у війни з ващуком бавитесь.

До викладача 2014-02-27 / 16:18:01
Назвіть хоча б одного висококваліфікованого професіонала ЗакДУ. Переважна більшість купила дисертації або отримала дипломи кандидатів наук у вищій партійній школі.
Прізвища професіоналів - в студію!!!

Zdenko 2014-02-27 / 14:49:48
A de tot prostitut Palincak,ktoryj vsym rektoram prysmykavsja,a potom zdavav. Predatel, ty pishkaj u kompot pomale.

викладач 2014-02-27 / 14:05:20
Прохання не ображати безпідставно всіх викладачів ЗакДУ. Серед них є висококваліфіковані професіонали і порядні чесні люди, які не бояться ні звільнення, ні люстрації. Той, хто безпідставно ображає - принижує, насамперед, себе.

гість 2014-02-27 / 13:23:35
Ващука на Лемака? Вибір без вибору, вони одне одного варті.

Відповідь до одного 2014-02-27 / 11:46:49
Що ж ти "один" ховаєшся і не називаєш себе.Борзий,бо поза очі?!

на відповідь до одного 2014-02-27 / 10:39:52
Кому і за що заздрити? Цьому нещастю, що в прямому ефірі на телебаченні не може зв'язати декілька слів? Який завжди ховався за спину ректора Сливки, а потім обливав його гівном? Правильно поступив Вегеш, що копнув членистоногого кореспондента с задницю! А зараз буде люстрація, причому без фіглів!

рупор свободи 2014-02-27 / 10:13:50
заодно і всіх деканів у прірву забуття!

Відповідь до одного 2014-02-27 / 10:08:11
Що має ЧЛЕН до Членкора.Він може йому тільки заздрити і гавкати на всю горлянку.

до читача 2014-02-27 / 09:13:12
З точки зору революційної доцільності все нормально! А яким чином розмовляти з ващуківським бидлом? За роги і в стойло!
Вони так привикли. І студенти, і викладачі

віктор 2014-02-27 / 09:04:00
скотчом до труби цього гада

Олеся 2014-02-27 / 08:14:34
Так і живемо...

політолог 2014-02-27 / 00:47:03
дураки, жодного ректора не можна порівнювати з цим петеушником, Вегеш демократ і справжній професор, якби маленька купка студентів не хотіла б його бачити ректором він б давно пішов з цієї посади а не тримався як ващук (чисто голум за перстень)

нич-нич 2014-02-26 / 23:25:51
всіх в verandi погостить, тай тим ся все кінчить... доста всіх туда переходило і ще будуть хотіти туда ходити... бо у нас жерти - то святе, а на шару - то вообще,краще звізди з неба...

До один 2014-02-26 / 23:18:59
Стосовно івисочанського - гівно-гівном. Лиже, лизав і буде лизати. Мразь...Але мразь академічна, членкорівська...Скоро ту довбану академію рознесуть на паздіря, як зробила більшість постсоціалістичних країн Європи...
Височанському - люстрація!!!

спостерігач 2014-02-26 / 22:57:16
заспокойтеся час все розставить на правильні місця

Алла 2014-02-26 / 22:45:42
Если бы все боялись, то подписей кроме Лемака и Микловды никто бы не поставил. С то, что он всех вспомнит, то это точно..,

Иван 2014-02-26 / 22:39:38
Не дотиснете і жопа всім тим ко пискнув. Тим хто не пискнув, а лим подумав теж. Жопа і тим ко мовчати буде і не танцюватиме по команді. Всім жопа ко не облизує му задницю. Тому сціть! Правильно робите кідь сците, він кожного згадає, і жизні у вас не буде. Така вже в нього натура. Кідь не тепер та він прийде рано чи пізне і всіх згадає.

Доцент 2014-02-26 / 22:13:21
Очевидно одне: закдушники горланять з однієї причини - вступали в церковно-приходську бурсу, а дипломи отримають Ужгородського національного університету!!! І викладачі так само. У ЗакДУ поступали завжди ті, що не дотягували інтелектуальними здібностями до УжНУ.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ