У Хусті створили міськрайонну Народну Раду

25 лютого у Хусті було проведено установчі збори і засновано Хустську міськрайону Народну Раду.

В Народну Раду війшли опозиційні партії: Конгрес Українських націоналістів – Кузьма Л.Ю., Данко В.І , Свобода – Мгалко І.І., Рішко В.В., УДАР – Пристая М.М., Рішко М.М., Батьківщина – Рогач І.Ю, Слава Ю.Й., Українська Народна партія – Кашин А , Політичне об’єднання Сила Людей – Гавянець М.С., депутат Хустської ради Анишинець О.О, депутат Хустської міської ради Джанда М.М, представник самооборони Пацкан О.М. , підприємець Маді І.А., активісти Роман Р. І. та Келемен Р.Ю.

Першими рішенням було:  

1. створити Хустську Міськрайонну Народну Раду ,

2. підпорядкувати Хустську міськрайонну самооборону -Народній раді.

3. створити Хустську сотню самооборону .

4. підготовка до люстраційного процесу на Хустщині.

В подальшому Народна Рада обіцяє інформувати громадськість про прийняті рішення.

26 лютого 2014р.

Теги: Народна Рада, самооборона

Коментарі

Жителька 27.02.2014 / 12:04:39
Такі діі можна назвати не інакше як змахи кулаків після бою. Чи був хтось з цих шановних революціонерів на справжній революціі в Києві, та навіть в Хусті жоден на майдані не стояв в той час коли в столиці гинули люди. А вже як ситуація більш менш зрозуміла, владу змінили то і тут під гаслом революціі покласти себе в якесь владне крісло.

Правий Сектор 26.02.2014 / 22:37:13
Шановні Народнорадівці , Правий Сектор уважно слідкує за вашою діяльністю . Сподіваюсь що ваші рішення будуть логічним продовженням подій в Києві.

васль 26.02.2014 / 16:48:09
рогач на пенсію сидів в дома коли наші боролись н майдані

семен 26.02.2014 / 14:23:45
куди там Джанда ще хоче ввыйти?він уже був мером і показав як треба бруківку класти і землі на Лісній вулиці роздавати...

бувший хустянин 26.02.2014 / 11:30:24

Чи правда, що у хустську самооборону записались головний міліцішта району В.Турдай та прокурор району І.Кайло?

Чи буде входити у Хустську міськрайону Народну Раду колишній СДПУ-ошник та податківець, а теперішній ЄЦ-овець та мер В.Кащук?

Слава Україні!

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини