Закарпатський Правий сектор оприлюднив телефони "гарячої лінії"

У зв'язку з великою кількістю звернень громадян до Правого сектору Закарпаття створено гарячу лінію.

Закарпатський Правий сектор оприлюднив телефони "гарячої лінії"

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі організації.

В організації просять звертатися громадян із люстраційних та мобілізаційних питань чи потреби допомоги Правого сектору за телефонами гарячої лінії революційного штабу :

- 093 82 64 621

- 099 01 66 034

- 067 91 23 926

e-mail: karpatska.sich@gmail.com

25 лютого 2014р.

Теги: Правий сектор

Коментарі

Міша 2017-05-22 / 02:13:12
Доброі ночі всім.Це знову Міша який внизу писав про лікаря.Шановні прошу вас всіх з ціеі організаціі "Правого Сектору"-ми з дружиною в безвиході,ніяк неможем вийти на путь з цим лікарем.Ніхто не приймає міри:консультувались багатьма різними установами та юредичними лицями.Добре знаєм,що а ні суд,департамент охорони здоров'я закарпатськоі обл-не допоможуть.Думаєм над варіантом як телебачення.За цей пройдений рік цієі війни результату ніякого.В мене надія велика на Вас,в нас обох з дружиною сил немає як фізичних так духовних-ми зпрості люди з звичайноі сімі і добре знаєм,що ту сволоч на місце не поставим.Ми пропунували йому,щоб вилікав мене за свій рахунок,а якщо лікування не допоможе то на ту інсеменацію піти.Народ я дуже хочу ще пізнати ту радісь мати те щастя-ту дитинку,мені нічого не потрібно як те багацтво а бо ще щось,а тільки покою,миру,благодаті в сімі та тих діточок.Прошу вас всіх допоможіть нам відгукніться умоляю бо можуть і багато інших сімейних пар пострадати від таких лікарів.

Міша 2017-05-21 / 22:17:45
Привіт усім.Хлопці допоможіть будь-ласа наказати лікаря,вже рік минув війни з цим лікарем і толку ніякого.Спецом зробив шкоди,щоб до своєі дружини підігнати кліента на внутріматочну інсеменацію-одним словом неможу зачати дитину природнім шляхом.

Валентина 2017-01-13 / 21:07:37
Доброго
Вечора
З
Новим
Старим
Роком
Чи
Можете
Допомогти
В
Вирішенні
Питання
З
Байдужістю
Поліції

Не вірю 2015-08-21 / 18:52:37
Наталі,ти мацкалька чи щира українка.Добре було б,якби підписалася під своїм прізвищем. Не бійся-підписуйся!Будеш мати повагу.

наталі 2015-08-14 / 19:04:26
Мабуть панове освітяни це вам подарунок!!! Чи хтось відгукнеться? СИДІТЬ, моя хата скраю!

Наталі 2015-08-14 / 18:59:57
Сопкова возвращается в ОГА
14 августа 2015 12:08
493
0

2
Share
0

2
Share
0

0


Анна Сопкова, которая в мае этого года уволилась с должности заместителя директора департамента образования и науки ОГА снова возвращается в областное образование.

Об этом изданию uzhgorod.in стало известно из источников в аппарате ОГА.

Сопкова в областном управлении образования работала более 15 лет, занимала должность заместителя начальника.

Наталі 2015-03-16 / 07:44:32
Цього разу — в обласній освіті. Знову на посаді заступника начальника управління освіти горить бажанням залишитися Ганна Сопкова.

Кар’єру чиновника від освіти вона почала, дискредитуючи перед тодішнім новим мером Сергієм Ратушняком тодішнього завідувача відділу міськвно Василя Гавриловича Балажа, надіючись зайняти його посаду. Та іі забрали в управління освіти ОДА. Це їй підійшло. Там вона успішно могла «тасувати» освітянські кадри області. Потім стає заступником начальника управління освіти, втирається в довіру до начальників управлінь Гаваші, Качура, Мотильчака та інших, залишаючись у довірливих стосунках з Ратушняком — ворогом Балоги. При владі регіоналів, ставши протеже заступника голови ОДА І.Качура, запроваджує «терористичні» набіги на навчальні заклади області, щоб насадити політику Партії Регіонів, організовуючи «правильну» роботу дільничних виборчих комісій, членами яких були освітяни.
Вигравши кулуарну боротьбу у колишньої очільниці департаменту освіти і науки М.І.Кляп, зараз панія приміряє зручне і звичне крісло заступника начальника управління освіти ОДА.
Крім того, Сопкова не бере хабарі, а тільки невеликі ювелірні вироби та твори мистецтва.
Може, владні мужі нарешті розберуться, хто така Сопкова, дадуть їй оцінку і закономірно люструють.
Василь МЮЛЕРЧУК. А чи тільки вони! А може вся команда "інтузіатів" також?

Наталі 2015-01-23 / 20:26:41
УВАГА!!! У Мукачівському кооперативному коледжі продовжують цькувати викладачів! Адміністрація коледжу безчинствує, щоразу придумує нові вимоги щодо оформлення різних планів, конспектів, заходів, які не затверджені ніякими нормативними документами та штрафують, знімаючи із заробітної плати викладачів.Компетентні органи зверніть увагу та прийміть міри щодо керівництва, а то буде сором якщо МОН буде з цим розбиратися

колям 2015-01-21 / 22:28:26
коля, коля. Хакерів треба цінувати, поважати, добре оплачувати і нікуди про них не повідомляти. Але цілком зрозуміло, що колі неосвічені навіть у цій прописній істині.

коля 2014-12-15 / 18:26:15
куди повiдомити про хакерiв?

До корови 2014-12-12 / 22:35:50
Ви називаєте коровою директорку ЗІППО - "усіма любиму" - як виражається головний її облизальник, котрий відзначився в освіті лише алкоголізмом і хабарництвом, а тепер з її ласки допущений до бюджетного корита та карманів керівників шкіл, де разом і пасуться? Ну що Ви? Корова ж молоко дає, а та лише копитами б'є, та шкоди освіті й освітянам завдає. Просто К.

корова 2014-12-01 / 22:24:19
який порядок може бути в освіті якщо януковичова ледидова банда при владіхто хоче зарплату требе платити зато що дав директор добро щоб пройти курси в зіппо треба платити а платити куди та комусь в кишеню як на таможні зелений коридор директор зіппо була на 1 рік а стала директором на постійно можна зробити за гроші все можна

наталі 2014-11-16 / 14:28:41
хочу продовжити обговорення про безлад у освіті. Окремих начальників освіти замінили, але заступники на місці. а ми чекаємо змін? Яких? Хто це зробить? Кажуть, що у Мукачівському кооперативному коледжі у викладачів познімали надбавки, ввели якісь штрафи ... Цікаво директор і заступники також ходять за копійки на роботу чи за рахунок економії премії отримують. Освітяни!!! Ви де??? Профспілка, а ви для чого??? Цікаво чи довго пируватиме дирекція, принижувати своїх працівників при цьому порушуючи їх права починаючи від атестації, маси різних непотрібних заходів... А ми самі хочемо змін в освіті? Чи кожен тільки сам за себе? Із активності дописів зможемо зробити висновки.

наталі 2014-07-23 / 09:08:18
починаеться новий навчальний рік а старе керівництво лишаеться на посадах починаються нові корупційні дії в школах дитсадках інститутах післядипломної освіти учителів,кляпка наа роботі,палько на посаді, взятки як бралися так беруться за проведення курсів,і ніхто цього не бачить і нехоче бачити всім так добре? а вчитель їде з рахова,щоб дістати нову інформацію з курсів та ще мае заплатити 300-400 гривень методистові на подарунок,щоб дістати посвідчення про проходження курсів!111111111111111111

Міша 2014-06-09 / 19:58:45
Бійці ПС єдина сила яка в змозі знищити корупцію

Київ 2014-05-13 / 09:47:29
Чудо - чудесноє якасьте добра, але правду кажете, що починати треба з керівництва та їх перших заступників

МАРІЯ ДОБРА 2014-05-12 / 11:28:11
Що ви все про Шетелю? Хіба це найбільше зло? Мабуть люстрацію в освіті потрібно починати з її керівництва...

майдан 2014-05-09 / 16:51:55
Наша влада затаїлася і нич не робить Звертаємося до люстраційного комітету і правого сектору: "Хлопці ! Ви хоч посуньте всіх ставленників регіоналів,Ледиди та іншої погані! Ви ж бачите,що вони хочуть реваншу!До вас звертаються люди,не залишайте ці звернення без уваги! Інакше - капець!"

поляна 2014-05-06 / 11:18:33
не главрач звільняє а "сім"я" ковтун смолени шманько

свалява 2014-05-03 / 16:44:41
дали нового гл. врача в сан. сонячне закарпаття який рішив звільнити 150 працівників.5 05 2014 почне звільняти допоможіть

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ