Закарпатський Правий сектор навідався у Міжгір'я (ВІДЕО)

СПО "Карпатська Січ", що стоїть в основі Правого сектору Закарпаття, робила виїзд до Міжгірської райдержадміністрації.

Закарпатський Правий сектор навідався у Міжгір

Під неофіційний гімн Небесної сотні "Пливе кача по Тисині" було піднято державний стяг України із чорною стрічкою, під час чого вся громада стояла навколішки.

Опісля слово мав голова СПО "Карпатська Січ" Тарас Деяк, що виголосив душевну промову: 

"Суцільна корпція, бандитизм, переслідвання, вбивства... - все це лягло ярмом на шию українського народу! І кожен із нас є частково винним цьому, перш за все тому, що дозволив бандитському режиму так глибоко засісти.

Запам'ятайте : НІХТО не наведе порядок у вашій хаті, крім вас самих! Наш шлях до свободи омитий кров'ю борців, і їх імена завжди будуть нагадувати нам про відповідальність за ту Ідею, за котру вони віддали свої життя".

25 лютого 2014р.

Теги: Правий сектор, Карпатська Січ

Коментарі

гость 2015-07-28 / 20:54:48
нещодавно був в Міжгірському районі. Дороги є такими, що по суті є диверсією проти країни і людей. 20 км майже в будь якому напрямі треба їхати півтори години. Це призводить до росту цін через витрат на пальне, дуже різкого падіння відпочиваючих і доходів в місеві бюджети і бюджети людей.

н іхто 2014-05-24 / 17:42:38
Шановна громадо Міжгір"я!!!! Будь ласка навідайтесь до нас Швидку медичну допомогу і виясніть чим нас Сморчкова на пару з Бистрянською регіоналкою Росохою А.І.заставляють Вас лікувати!!!!! ніхто не виясняв де зберігалися ліки 2 роки( в яких умовах) Це х Фунданичова теритрія і Тато (Сморчков) який вкрав від нашого району завод Електрон а тепер з нього зробив донечці і зятькові свальбові зали .....А Верховинці нехай вкалють на мацкалів!!!!!!!!!! Бо Олеся Федорівна навіть Щуря бачила в одному місці Татко пропхав Татко і зніме... Пропагуючи вибирати Добкіна на Закарпатті....

Мітингуючий 2014-03-23 / 22:46:59
Не забудьте взяти на люстрацію і Царя бо тепер виступає на мітингу як герой а чого не йшов на Майдан кой такий великий дохтор . Бо ниякий не патріот він карєрист.

оленка 2014-03-12 / 21:04:54
Люстрацію нехай Буришин начне з голови нижньостуденівської сільської ради Славця В який на посаді уже 20 років за трудову діяльність купив 4 автомобілі,незаконно придбав будинок в селі В студений,попродав землю нежителям студеного,украв гроші які були виділені на освітлення с.НСтудений ,а його брат священик головний технолог Щуря по перемозі партії регіонів .Жителі села студеного хотіли почути звіт голови ,а Буришин ходив по селу і переконував щоб громада не приходила на збори також ходив пан священик Славець.
Громада села звертається до Вас ,щоб Буришин перший раз провів люстрацію в сільській раді.

Михайлик 2014-03-03 / 21:46:45
патріота першого будут вішати)))бо він лох!!!!!

Патріот 2014-03-03 / 16:47:17
І це нова влада? Вже немож спитати про виконання обіцянок? Нехай Буришин вішатся якщо не виконає даних обіцянок, бо збемося знову під білим домом і вже Буришина в діру будеме копкати якщо збреше.

до громадянки 2014-03-01 / 23:47:23
вішайся !!!

Громадянка 2014-02-26 / 10:55:04
Шановний Михайло Буришин, сьогодні вже середа, громада требує виконання обіцянок даних 24 лютого, коли буде звіт про проведену роботу? Кого Звільнили, кого залишили?

АРАПО 2014-02-25 / 18:50:41
ЛІНЧУВАТИ СІМЮ ЩУРІВ!!!

саша 2014-02-25 / 15:13:53
ара правий....У Воловці в народну раду вибрали чорт знає кого,від гопніків,які ще недавно цілували би гу.ицю янику,а тепер називають себе радикалами і борців за справедливість, до людей,які взагалі не розуміють що таке політика,і для чого вони сюди прийшли

Верховинець 2014-02-25 / 08:27:34
А ЩУРІВ повісили ?

ара 2014-02-25 / 01:59:56
який ще сектор?зараз любий хто має ствол надіває маску і каже, що він правий сектор. в нижніх воротах на посту разом з мусорами тормозять фури блюкові братки, котрі ще 2 тижні тому збирали тітушок на Київ

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"