До завтрашніх трудових зборів УжНУ із планованим усуненням ректора Ващука студенти вишу "житимуть" в ректораті

У вівторок, 25 лютого, о 12.00 у великій залі УжНУ мають відбутись збори трудового колективу вишу, де обговорюватиметься питання усунення ректора Федора Ващука та проведення нових виборів очільника навчального закладу.

А до того часу студенти УжНУ у кількості кількох десятків "отаборились" у ректораті, опечатавши двері та заблокувавши вхід до кабінету ректора. Кажуть - чергуватимуть у ректораті усю ніч, паралельно слідкуватимуть, аби з кабінетів і самого приміщення ректорату нічого не зникло.

Таким підсумком завершилось сьогоднішнє спілкування ректора Федора Ващука зі студентами, які ще зранку вимагали написання керівником вишу заяви про звільення з посади.

Так, на завтра заплановано провести трудові збори УжНУ, де має бути вирішене питання про усунення Ф. Ващука з посади і проведення нових виборів. За словами самого ректора, вибори можливо провести одразу у той же день, вівторок, 25 лютого. При цьому ректор висловив упевненість, що навіть за умови проведення виборів він все-одно отримає на них перемогу.

Разом з тим, не дуже зрозуміло, чи відповідають такі наміри керівника вишу щодо проведення виборів отак, поспіхом, Статуту УжНУ та іншим документам, що регламентують діяльність навчального закладу.

 

24 лютого 2014р.

Теги: збори, Ващук, ректорат, усунення

Коментарі

luster 2014-02-25 / 06:51:28
Организацией и набором титушек-ващушек в ЗакДУ (Заньковецкая, 89) и богодельне-коледже(Украинская, 19) занимаются бывший комуняка, член ПР пидер артьомов и директор богодельни взяточник и корупционер росоха. Активно помогают деканы бевзюк и повхан.
Организацию DDoS атак на сервер "закарпаття-онлайн" осуществляют сотрудники института информационных технологий под руководством жены ващука и декана факультета информатики повхана.
По поручению ващука бухгалтерия срочно уничтожает финансовые документы, особенно касательно зарубежныъ поездок на конференции

Паша 2014-02-24 / 23:34:33
Студентів змушують завтра на 8 годину прийти в конференц зал на Заньковецькій і голосувати підняттям рук хто за а хто проти Ващука.Я розумію якби таемне голосування а так це насильство над умами.Присутність буде перевірятися по списку.

Пугач 2014-02-24 / 23:12:23
Ващук - тобі не місце в Новій Україні. Краще це зрозуміти і спокійно відійти, тим більше що бабок в тебе на 10 поколінь достатньо. Інакше - кримінал(а є за що) і тюрма.

смирть... 2014-02-24 / 22:47:01
Вшиткі рано чи пізно ся зо мнов стрітяться... раз - коли за совістю прийду... пак - коли за розумом, а третій - самі знаєте.... і ниякі гроші не пригодяться... лем людська слава ся лишать...

Студент 2014-02-24 / 21:36:54
Головне, шоб ті студенти, які вчора кричали проти Ващука не купилися і не голосували завтра за нього. адже є інформація, що так вже сталося

палка в сраку 2014-02-24 / 21:17:51
палінчак, нещастя ти наше... сигінь довбанутий... Знаєш,брате, як закінчив каддафі? Тот што муамур із лівії? Із черенком совкової лопати в гузиці (сраці)...
Бажаємо аналогічно! Але ваша срака значно ширша...

мама 2014-02-24 / 19:01:04
молодці!!!!!!!!!!!

Знаючий2 2014-02-24 / 18:45:12
До УжНУ
Нехай тікає не тільки з посади директора, а нехай тікає з УжНУ. Хоча від своєї совісті невтечеш. І забирайте з собою пане Палінчак Вашу придворну собачку-болонку Дроздовського, бо він із своїм скупим IQ тільки може робити, що тявкати, а у своїй Ниві гроші з студентів збирати, навіть не відїжджаючи від головного корпусу.

УжНУ 2014-02-24 / 18:08:54
А Палінчак написав заяву на звільнення з посади директора Інституту

Знаючий2 2014-02-24 / 17:51:18
До стовпа привяжіть головного жополиза-регіонала Палінчака, багато знайдеться бажаючих плюнути йому в морду. Ось ссилка як він з превеликим задоволенням приймає мандат партії регіонів http://zakarpattya.net.ua/News/114875-Holovna-osvitianka-Zakarpattia-ta-dyrektor-instytutu-UzhNU-vstupyly-u-Partiiu-rehioniv-FOTO. Ганьба, кров сотні неповинних людей майдану і на Вашій совісті пане Палінчак, майте мужність, напишіть заяву на звільнення, і моліться Богу за упокій ні в чому неповинних душ, бо такі як Ви - це ганьба нашій державі.

До Палінчака 2014-02-24 / 17:10:30
Палінчак! Стань мужчиною і напиши добровільно заяву на звільнення з посади та з УжНУ поки ще не пізно! Люстрація тебе не мине! І моли Бога, щоб ти зміг працювати у своєму селі простим вчителем географії, якщо тобі це ще дозволять! Усі знають хто ти є і який ти сцикун, але наберись мужності і прийми рішення про звільнення! Ніякі Ващуки та партійні квитки тобі вже не допоможуть!

йоой 2014-02-24 / 17:09:41
Супер! Герої! Бог з Вами!!! Беріть приклад з університету Богомольця! Вперед до перемоги!

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки