Чудеса пристосуванства: ректор УжНУ каже, що його хотіла арештувати СБУ, а він возив студентів на Майдан (ВІДЕО)

Неперевершену здатність до політичної мімікрії продемонстрував ректор УжНУ Федір Ващук. На підконтрольному йому сайті Медіа-центру УжНУ з'явилися унікальні за своїм змістом інформація і відео, які мають на меті адаптувати одного з найодіозніших представників режиму Януковича в нових політичних реаліях.

Чудеса пристосуванства: ректор УжНУ каже, що його хотіла арештувати СБУ, а він возив студентів на Майдан (ВІДЕО)

Цей опус вартує того, аби бути оприлюдненим без купюр.

"СБУ прослуховувала ректора УжНУ Федора Ващука впродовж кількох місяців

Як стало відомо з джерел, близьких до Служби безпеки України, серед документів, які спалювалися в дворику УСБУ України в Закарпатській області під час революційних подій в Ужгороді, була й оперативно-розшукова справа, заведена на ректора УжНУ Федора Ващука, зокрема за статтями про організацію масових заворушень серед студентів та зміни конституційного ладу.

Справа велася два місяці й фіксує чимало фактів, що свідчать про незаперечну підтримку ректором своїх студентів і Майдану, а також докази щодо фінансової підтримки ректором поїздок студентів до Києва. Крім того, був дозвіл на прослуховування всіх телефонів ректора та його сім’ї. 

У результативній частині готувався висновок щодо доцільності затримання ректора УжНУ Федора Ващука та взяття його під варту."

Зауважмо, що Закарпаття онлайн було безпосереднім учасником вилучення документів СБУ при спробі їх знищення і може констатувати, що жодних документів. про які говорить медіа-центр УжНУ, серед них не було.

Закарпаття онлайн не вперше  ловить Ф.Ващука на брехні. Унікальним був випадок, коли Ф.Ващук у публічній промові завищив місце УжНУ в рейтингу Scopus, а після того, як Закарпаття онлайн вказало на очевидну неправду, відповідну інформацію було "зачищено" на офіційному сайті вишу.

 

24 лютого 2014р.

Теги: Ващук, брехня

Коментарі

Читач 2014-02-25 / 18:43:55
Брехлива гидота

Student 2014-02-25 / 12:30:23
Bozhe kakoi chesni cheLovek Fedia...onzhe niprichiom.prosto on melki xabarnik i dishovi korupciner,,,a sichas siLno garit zhopa.razvitie bufeta...razvitie uzhnu vse ukrainski znaminitni xabarnik oficinski)i isho v kamande tvariuga Fenich)ix nado ugaLovni deLo i von iz univera navsegda.

До активістів УжНУ 2014-02-25 / 12:29:01
Шановні активісти УжНУ! Прошу Вас не забути про "діяльність" хабарника Палінчака! Такому покидьку не місце в УжНУ!

нуцу 2014-02-25 / 00:40:23
Ф.Г.! Я унашому селі жию давно, і такі фамилії, що туй ся лайном кидают, я ще не чув.жиют туй всякі Іванови, Поповичі, Русини, Руснаки й Попи, але Совістьужгорода, Йоой, не чув

Народ 2014-02-24 / 20:48:39
БАНДУ ГЕТЬ!!!

студенти УЖНУ 2014-02-24 / 20:47:45
Підписалися проти нього ГІДНІ ВИКЛАДАЧІ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ.Всі інші підлабузники і боягузи.Вам не місто в універі! Ми вам це НЕПРОБАЧИМО НІКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Совість Ужгорода 2014-02-24 / 20:41:19
З ригами прийшов-з ригами і пійде!Шановні викладачі НЕБУДЬТЕ БИДЛОМ ЗАГНАНИМ В КУТ З ЗАКЛЕЄНИМ РОТОМ!! ГОНІТЬ БРЕХАЧІВ ПІДЛАБУЗНИКІВ В ШИЮ!! КОЛИ ЯК НЕ ЗАРАЗ ЦЕ ЗРОБИТИ?Бо далі знову підмажеся до нових,а з Вас посміється й ноги витре!ВИ ПРОСТО МОЛОДЦІ!! ДІЙТЕ!!!Ужгород з Вами!!

спостерігач 2014-02-24 / 19:00:08
скоро подасть позов у суд, що б йому держава відшкодувала витрати на бензин, за який він возив студентів, та на купівлю нового взуття.

911 2014-02-24 / 18:33:53
фантазьор ти меня називала...........

аспірант 2014-02-24 / 16:21:38
А що Завадячка (неісторик)досліджує на кафедрі історії України? Чому колектив не знав про її вступ на кафедру? Треба цю Зазвіздячку в сраку копнути, наука небагато втратить.

ужгородець 2014-02-24 / 15:56:39
Він має багато цимборів серед керівників СБ, вони з ним по телефону майже щодня спілкуються (напевно щоб потім послухати з перехоплених розмов чи не бовкнули чого зайвого, матеріали усіх розмов треба було потім до суду спрямувати, для того й санкцію отримали). Якщо серійозно, то особисті кошти, витрачені на будь-що, навіть на студентів, які виїжджали з його ж дозвилу у Київ, не можна кваліфікувати як доказ участі у "терористичній діяльності".

йоой 2014-02-24 / 15:44:34
я гордий, що вчуся в УжНУ! і вірю, що всіх цих твар.. (Ніколайчука, Пересту, Фенича і Ващука) ми виженемо з нашої альма-матер! Лендєл М. - наш керівник! Суперова жінка! Так тримати!!!

До Палінчака 2014-02-24 / 15:05:14
Палінчак! Стань мужчиною і напиши добровільно заяву на звільнення з посади та з УжНУ поки ще не пізно! Люстрація тебе не мине! І моли Бога, щоб ти зміг працювати у своєму селі простим вчителем географії, якщо тобі це ще дозволять! Усі знають хто ти є і який ти сцикун, але наберись мужності і прийми рішення про звільнення! Ніякі Ващуки та партійні квитки тобі вже не допоможуть!

Тарас Ганич 2014-02-24 / 14:54:59
Щось заскакує з логікою в Федора Григоровича, а казали ж йому на бога милого вибрати адекватне рішення в його непростій ситуації.
Відносно СБУ повіримо, кого тільки не слухала наша доблесна спілка останнім часом – мабуть, всіх. Але саме в Федора Григоровича, очевидно, було особливо що цікаво вислухати, от і пригодилося при зміні ситуації в країні. Ну, а відносно підтримки революційних студентів в їхній боротьбі за євроінтеграцію і проти злочинної влади, то це, перебачте, «фігня полнєйша». Так, їздив пригодований ректором студентський профком на чолі з Андріаною Завадячкою в кінці листопада засвітитися і сфоткатися для повідомлення в Медіацентрі на Євромайдан (виявляється, ще й не за покликом серця, а на гроші ректора, як він сам каже), потім навіть Андріана палила на камеру прапор ПР на Театральній, у проміжках складаючи списки для ректорату з особливо гарячих протестувальників-студентів. Про все це можна було побачити фотки на сторінці А.Шпільки-Завадяк ВКонтактє, ну а потім, коли пішли серйозні справи, і влада почала вбивати – нашу революціонерку як заціпило, ще й довелось з відома ректора підліковуватись.
Ну та що тут довго говорити. Є в когось якісь сумніви? :)

йоой 2014-02-24 / 14:17:17
студенти! не ведіться на цю підлу брехню!

ФанМайдан 2014-02-24 / 14:16:15
От чудило Ващук - це наш закарпатський янукович, вже викрили награбоване, показали факти злочинних діянь, а він далі пургу жене. Нафіг на Словакію, там має де жити. Інакше - арешт та кримінальне розслідування злочинів за останні два роки, а таких буде багато.

студентка 2014-02-24 / 14:13:09
Прив'язати Ващука до стовпа ганьби!!!

Магас 2014-02-24 / 14:06:53
Арештувати!

123 2014-02-24 / 14:05:47
Чергова брехня Федора Ващука!

perst-of-gott 2014-02-24 / 14:00:00
Яка ж ти цинічна скотина, ващуче! Не кощунствуй перед пам'яттю небесної сотні, котра загинула за нашу свободу. А тобі подібні регіональні суки розстрілювали молодих людей із снайперських гвинтівок. А ти сидів з подонками-проректорами та "смотрящими" із ЗакДУ у своїй сраній веранді, жрав і пив...
Горіти тобі в пеклі, виродку!

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04