В Ужгороді депутати висловили недовіру меру Погорєлову (ФОТО, ВІДЕО)

За висловлення недовіри депутати проголосували одноголосно - усі 41 депутат.

В Ужгороді депутати висловили недовіру меру Погорєлову (ФОТО, ВІДЕО)

Таким виявився результат голосування за висловлення недовіри міському голові Ужгорода Віктора Погорєлова.

Як заявилв після підрахунку голосів голова лічильної комісії Андрій Баганич, після відкриття скриньки виявлено всі 41 розданий бюлетень, недійних не виявлено.

За висловлення недовіри міському голові Віктору Погорєлову проголосували всі 41 депутат. 

Нагадаємо, що Віктор Погорєлов був членом Партії регіонів і лише 20 лютого заявив про свій вихід з неї. За його відставку голосували і депутати з розпущеної фракції ПР.

Перед тим, як вкинути бюлетень в урну, депутати показували його громаді.

Увесь час, поки тривало засідання, у сесійній залі перебуває портрет Віктора Погорєлова, що його зняли активісти зі стіни коридору, домалювавши поверх скла маркером грати. Якийсь час портрет просто стояв на кріслі за президією, однак, потім хтось його символічно перегорнув вниз головою.

24 лютого 2014р.

Теги: недовіра, Погорєлов, депутати

Коментарі

Radvanka 2014-02-24 / 20:47:41
Do Ivana Kupajla.Pravylno.

іван купайло 2014-02-24 / 16:48:18
Тарасе Табако, треба гордитися місцем, де живеш, а не обгаджувати його і називати "сраною провінцією". Людина, що не поважає себе, не може викликати повагу інших до себе. Закарпаття - найкраще місце на землі.

роби 2014-02-24 / 14:49:05
Немедленно арестовать взяточников касперова, ковача, сабовчика, дурана

тарас табака 2014-02-24 / 14:16:57
Я щасливий від усвідомлення, що в нашій сраній провінції схованій за Карпатами є люди, спроможні адекватно оцінювати ситуацію в країні! Ми маємо не тільки дотиснути, але й встановити верховенство Закону, Права та Порядку незалежного від чинів, звань та інших індулігенцій! Бо саме за це гинули наші діди в Красному полі.

виборець 2014-02-24 / 13:57:15

«Сотник, який переломив хід історії: Треба було дотискати»
Оксана Коваленко, УП _ Понеділок, 24 лютого 2014, 12:00

- Чи ви вважаєте, що вже перемогли?

- Ні.

- А що для вас буде перемогою?

- Режим ми зламали, ми перемогли. Але зараз перед нами стоїть зовсім інше питання, щоб з часом не прийшлось ламати ще інший режим. В країні з’явилося свіже підґрунтя, щоб змінити систему. Люди мають розуміти, що вони мають контроль на всіх рівнях: від сільської ради до Верховної Ради.

Треба робити серйозні реформи в тому плані. Але серйозні реформи можуть зробити тільки люди, які мають нове бачення.

- Але реформи – це довгий час. Скільки ви збираєтесь ще залишатись на Майдані?

- Я розумію. Питання зараз Майдану, наскільки я розумію, щоб сформувався якийсь уряд, потрібно керувати країною, не може бути анархія у нас. Потрібно, щоб були чітко розставленні люди, але люди, яким довіряють, які оправдають сподівання. Завдання людей - контролювати його.

ужгородець 2014-02-24 / 13:55:18
Не забути і про депутата Ковальського гнати в шию захватив Жек №5, №1, будує де попало із тротуарів стоянки робить і взагалі судити з конфіскацією награбованого майна міської громади

Василь 2014-02-24 / 13:38:45
Почиитайте на головній Української правди статтю Офіцинського ЧАС ТИЛОВИХ ЩУРІВ

бейло 2014-02-24 / 13:38:33
Гнати ковачiв, касперових, дурана негайно з мiськради

Олег Диба 2014-02-24 / 13:36:27
ФанМайдан, список буде ))

ужгородець 2014-02-24 / 13:35:33
Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ФанМайдан 2014-02-24 / 13:27:20
Адміну - а можна поіменний список депеутатів, що проголосували за недовіру? Просто цікаво хто з них новий пристосованець, а хто голосував в силу своєї послідовоності.

НОВИНИ: Політика

08:21
/ 8
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вп'яте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови (ДОКУМЕНТ)
03:47
/ 31
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 10
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 35
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
» Всі новини