Перелік начальників управлінь Закарпатської ОДА, які досі залишаються членами в Партії регіонів

Рял начальників управлінь Закарпатської ОДА та керівників ключових регіональних інституцій досі залишаються членами Партії регіонів

Перелік начальників управлінь Закарпатської ОДА, які досі залишаються членами в Партії регіонів

1. Маряна Кляп - департамент освіти

2. Юрій Гузинець - департамент економіки

3. Юрій Шпонак- управління екоресурсів

4. Юрій Садварі - управління ветмедицини

4. Андрій Готько - управління АПК

5. Віктор Мацола - департамент соцзахисту

6. Степан Бордаш - управління капбудівництва

7. Віктор Лущак- управління комунального майна

8. Роман Шніцер - управління охорони здоров'я

9. Василь Маковський - відділ взаємодії з правоохоронними органами

10. Петро Ільницький - управління юстиції

11. Щербей Мирослав - управління ДСНС

12. Василь Іванчо - управління Міндоходів

13. Сергій Рішко - держекоінспекція

14. Олександр Антал - Головного управління Держземагентства у Закарпатській області

24 лютого 2014р.

Теги: Партія регіонів

Коментарі

гойса 2014-04-15 / 15:01:37
пишете за Ільгцького П. М. це такий чоловік щоби підписати нотаріусу реєстр якого в юстиції може підписати 1 вбиральнитця , треба було дати 100 баксів а якщо не має прийдеш на другий день або на третій день. от такі він наживався на бідноті.

воля 2014-04-06 / 15:30:16
Щербей злодій і вбивця хабарник тітушок відправляв на майдан

білки 2014-02-25 / 16:11:43
Ми повністю згідні щодо паскуді та корупціонера начальника управління юстиції Закобласті-п. м. ільницького. Слів нема яких для нього підібрати гнида і паскудь вонюча мимля

Сава 2014-02-25 / 11:19:58
ПР в Закарпатті не має! Це вже історія.

майдан 2014-02-25 / 10:40:23
А що мовчите про Ільницького,перевертня,юриста хренового,ні одна посада не проходила повз нього без взятки.Ганьба Закарпатської юстиції. От по кому тюрьма плаче.Розмазня не може прийняти жодного рішення,хіба що за гроші.Пластилін.Він не здатний бути не те що керівником,його до влади на гарматний постріл допускати не можна.

лікарь 2014-02-25 / 00:57:01
а підер шніцель , який краде мільйони гривень в хворих ще не спіймали ?

Катерина 2014-02-25 / 00:22:00
Ласло дійсно написав правду. Про те , що Степан Бордаш етнічний угорець було відомо в районі усім. Угорці Ужгородщини вперше побачили на посаді голови РДА етнічного угорця. До цього етнічні угорці очолювали лише районну раду. І те , що Бордаш Степан є представником УМДС було відомо. Достатньо зателефонувати в Регіональну організацію Демократичної Спілки угорців України в Закарпатській області і поцікавитись який осередок УМДС очолює Степан Бордаш і ви переконаєтесь , що він дійсно є представником УМДС. Певно "виборець" чув дзвін але не зрозумів де він, або пише та плюндрує людину аби принижуючи іншого продемонструвати свою "правильність". Він сплутав кандидата в депутати до облради по мажоритарному окрузі №1 Бардош Степан Васильовича (КМКС Партія угорців України) з Бордаш Степан Йосиповичом (Демократична Партія угорців України), який балотувався по мажоритарному окрузі №50. А це значить лише одне: "виборець" дає оцінку людині , яку він особисто не знає. Мало того, він явно не є жителем Ужгородщини, якщо вплутує сюди Берегівські мажоритарні округи. Людина навіть не знає які номери округів на Ужгородщині. А ще демонструє чудеса поінформованності про "команди" з Києва! А може сам Льовочкін особисто його про "команди" інформував?! Про що з ним можна дискутувати? Це явно провокація! Я жителька Ужгородщини. У мене багато знайомих та друзів працюють у бюджетній сфері і я можу твердо сказати , що Бордаш Степан проявив себе на посаді голови Ужгородської РДА дуже навіть позитивно. І відгуки про нього чула на 95% виключно позитивні. Нарікали на нього лише люди, наближені до голови Ужгородської районної ради Фединця Михайла. Не підходив він їм. Не погоджувався на їхні земельні схеми! Обрізав корито з якого ті ще при "білому й пухнастому" Колібабі живилися. Зато від Чорнака Руслана, якого призначили уже після того, як зняли Бордаша , Фединець був просто у захваті. З ним вони землі Ужгородщини гарно зачистили! Їхні земельні афери ще варто перевірити! А як гарно Чорнак відзвітував перед районною радою і як Фединець йому аплодував та нахваляв! Про це весь район гудів! Тут багато кіна для народу крутиться. Після звільнення Степана Бордаша, Ледида поставив керувати районом "дитячий садочок"!!! Я б сказала "яслі"! Це дійсно ЖАХ!!! Такого в Ужгородському районі ще не було!!!!!! Далеко не треба ходити , достатньо порівняти стиль , методи та результат роботи Колібаби, Бордаша, Чорнака та Ледиди молодшого. Жителі Ужгородщини уже відчули різницю. І якщо порівнювати , то Бордаш серед них у кращій позиції! Ще невідомо кого призначить нова влада. Маю надію, що не казнокрада та дерибанщика землі. Оцінюючи людей ми повинні бути максимально відвертими, а не влаштовувати охоту на відьом. Народ вийшов на Майдан не для того аби змінити бандитську владу на владу безпредєльщиків. Не можна чинити самосуд. Якщо говоримо про люстрацію, то ми повинні усвідомлювати значення цього нині популярного слова. Так! Люстрація потрібна! Але для цього має бути прийнятий закон про люстрацію , у якому буде чітко прописано за якими критеріями проводиться люстрація. Чітко визначити механізм формування комісії. Зараз про люстрацію кричать в основному ті, які самі цієї процедури бояться. Чого варте лише керівництво районних та обласної рад!!! А судді хто?! Чому "Правий сектор" перебирає на себе функцію суду? Чому в такий середньовічний спосіб? Хто вони? Звідки і яке у них минуле? Скільки ще обєднань і різного роду організацій мають право влаштовувати самосуд? В Україні панує хаос і мародерство!!! Невже за це гинули молоді хлопці?! Чому "Правий сектор" перебирає на себе функцію суддів? Не можна опускатись до рівня Янечарів! Нова влада повинна довести свою здатність забезпечити справедливість, людську повагу та громадський спокій у державі. Замисліться над цим , шановні земляки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тібі 2014-02-24 / 21:20:43
А підер Гузинець, великий бухарик та еконміст ще там є, гнати то в шию

НАДІЯ Є 2014-02-24 / 21:16:08
Може і за Собкову Ганну Іванівну нарешті хтось візьметься!!!

Мирон 2014-02-24 / 20:51:35
Я би додав Фленька "старшого" і Фленька "молодшого" з міськ ради. Завалили роботу соц служби.

Лісник 2014-02-24 / 19:22:26
Не пишуть заяви - та й не треба.
Напишемо їм у некрологах - ригоАнали!

Ласло 2014-02-24 / 18:18:39
Для виборец.
Уважаемый виборець! О какой легенде Вы сейчас пишете? О каком мажоритарном округе на Береговщине? Зачем писать о том , чего не знаете? На этом же сайте перейдите по ссылке http://zakarpattya.net.ua/News/73839-Uhorski-partii-Spysok-kandydativ-mazhorytarnykiv-do-Zakarpatskoi-oblrady
Степан Бордаш баллотировался по избирательному округу №50. Так вот. Довожу до Вашего сведения , что этот округ находится в Ужгородском районе, а не Береговском. Кроме того, на этом же округе баллотировался по мажоритарке представитель от ПР. От КМКС на том же округе конкурентом Степану Бордашу был очень известный среди венгерскоязычного населения области Ковач Микловш. Но как не странно , выборы на этом округе выиграл представитель ЭЦ. То есть таможенник , который всем, кто за него отдаст свой голос обещал 200 гривен и месяц безпрепятственного (без таможенного досмотра) проезда через Чопскую таможню. Раздавал деньги церковным двадцаткам и т.д. Я ,в отличии от Вас ,житель Ужгородского района и могу в деталях описать каким образом проходили выборы в мажоритарном избирательном округе №50. И я очень хорошо помню кортежи из дорогущих машин на которых ездил по селам, победивший в этом округе кандидат от ЭЦ. И уж если мы говорим откровенно , то надо признать чесно, что победили деньги. И не просто деньги , а очень большие деньги бывшего секретаря администрации президента Ющенко и после выборов 2010-го министра МЧС при теперь уже бывшем и позорном президенте Януковиче!!!!!
Насколько мне известно , Степан Бордаш в прошлов играл в футбол. Говорят , что играл не плохо. Незнаю! Не видел. А значит оценивать его спортивные достижения не буду и не хочу. Писать по слухам или разговорам не хочу. Но игра в футбол не является его основной профессией. Насколько мне извесно , заявление об отставке он написал в начале января 2011-го, сразу после того как отпраздновал свой денчик. Сделали ему подарок, сняв с должности!!! И только в марте предложили вернутся на должность начальника управления капстроительства. К стати, эту должность он занимал еще во время губернаторства Гаваши. А откуда у Вас информация о командах из Киева я не знаю. Странные команды. Вероятно у Вас там очень влиятельный источник.

виборець 2014-02-24 / 16:53:07

до Ласло 2014-02-24 / 15:14:15

Не треба створювати "легенду".

У 2010 році на місцевих виборах всіх голів адміністрацій від ПР, які хотіли йти у депутати місцевих рад (в тому числі і О.Ледиду), «кинули» (по наказу з Київа) на мажоритарні округи.
Так от С.Бордаш, не знайшовши собі такого округу на Ужгородщині, висунувся на окрузі на Берегівщині (терміново помінявши навіть партійність, але з дозволу О.Ледиди!), де вибори і програв.
До речі, на цьому окрузі кандидата від ПР не було, бо був С.Бордаш, діючий на той час голова Ужгородської райдержадміністрації.

Крім того, ужгородська районна організація ПР при шаленому адмін. тиску та грошах програла місцеві вибори у районну раду (в базовому районі О.Ледиди та В.Ковача!) ЄЦ-у. Головою районної ради став М.Фединець (ЄЦ).

Саме тому, за результатами місцевих виборів, С.Бордаша і було звільнено з посади голови Ужгородської райдержадміністрації.
На його місце було призначено обраного депутата-мажоритарщика у рай. раду від ПР (с. Ірлява) Р.Чорнака (зятя М.Андруся, колишнього голови Ужг. райдержадміністрації).

Але С.Бордаш не пропав. О.Ледида протягнув його на управління кап. будівництва, що викликало щире здивування навіть у його одно партійців, знаючи, як колишній футболіст, до керувався в Ужгородському районі.

Тому «Ласло 2014-02-24 / 15:14:15» стримайте свої емоції. На Ужгородщині добре пам’ятають С.Бордаша, хоч і як не поганого футболіста, але також як і «ніякого» керівника, якого кришував особисто О.Ледида.

селянин 2014-02-24 / 15:14:47
Де заступники начальника Антала -ПОПОВИЧ та ТОКАР і начальники
районних земуправлінь . які помагали АНТАЛУ ділити землю Закарпатських громад чи ПОПОВИЧ прикриєся Пацканом своїм племінником а Токар -Плющом І.С.

Ласло 2014-02-24 / 15:14:15
Автор статьи указал явно не проверенную информацию!!! Надо быть более внимательным и перепроверять достоверность источника информации, поскольку Бордаш Степан еще осенью 2010-го прекратил свое членство в ПР и был выдвинут кандидатом в депутаты в Закарпатский облсовет от партии УМДС. Он этнический венгр и по сей день является представителем УМДС , возглавляет ячейку УМДС в своем родном селе. И здесь нет ничего странного. Достаточно взглянуть на список кандидатов в Облсовет представителей венгерских партий. Возможно выход из партии и послужил основанием снятия его из должности главы Ужгородской райгосадминистрации. В 2011-м году в области произошла зачистка на тех глав райгосадминистраций, которые набрались наглости выйти из состава ПР, ведь как мы видим , областные и районные госадминистрации не могут возглавлять не представители Янэковской партии!!!! Если идти таким путем как это сделано здесь и поливать грязью всех кто когда то был в ПР и уже более трьох лет не являеся представителем ныне опозорившейся партии, то нам следует взглянуть на всех тех, кто был когда то членом СДПУо, а после переметнулся в Нашу Украину , а после в ЭЦ или Батькивщину или в другую партию. Ведь те , кто когда то поверил Юле и Ющенку в последствии столкнулись с горьким разочарованием. Так что? Сейчас их надо за это казнить? Надо оценивать людей по их поступкам. И если человек набрался смелости выйти из провластной партии на пике ее популярности или называйте это как хотите, и до сих пор остается представителем УМДС, то он заслуживает если не на уважение , то хотя бы на не идентификацию его имени с партией Януковича. Тем более , что претензий к его стилю и подходами в работе , к нему НЕТ!!! Те , кто с ним знаком или имел возможность с ним работать, или хотя бы общался когда либо, ничего плохого о нем не скажут. Сейчас в прессе много разного пишут и не все в последствии подтверждается. Одни делают заявления и поступают от имени Правого сектора, а потом мы читаем опровержения руководства движения , что это ложь и провокация, так и здесь поспешно бубликуют непроверенную информацию!!!

фдму 2014-02-24 / 14:45:06
А чому не згадали РВ ФДМУ - МОЛЧАНОВ О В член парт!! рег!он!в, прибулець з Дн!пропетровська , який знищив колектив управл!ння-Небачена скотина

до Сергія Рішка 2014-02-24 / 14:12:45
Ви ще маєте відповісти за екологію Закарпаття! За ліси, ріки, за все, що стосується вашого відомства.
Згадайте скільки мукачівціписали Президенту, вам писали і дзвонили, що бізнесмен-шахрай з Мукачева Михайло Боднар, теж чортів регіонал Мукачівської районної ради, нагло украв берег річки Латориці, просто так під стоянку для авто біля готелю Фердінанд,(Латорична корчма), а прикривав його афери колишній прокурор області Бенца Юрій.Щоб скоти знали, що награбоване усе від народу будете вертати разом, як група корупціонерів!

Справедливий! 2014-02-24 / 14:10:13
Чом не начнуть перевірку землі, яку Антал розділив Варцабі, УБОЗу, Прокуратурі області і т.д.? Чом вас не хвилює де живе людина котра поділила землі області:?

Іршава 2014-02-24 / 14:06:22
Питання до Петра Ільницького - управління юстиції ЗакОДА.Він поміж своїх говорив-як піде Ледида, він на другий день піде за ним! Де його "слово честі"? Паскудь, щурь вонячий, простих смертних, працівників, котрі пашуть за нього, зробив заручниками? У Іршаву, відкіть прийшов най іде, розсаду садити.Най знає по чому пуд зліба! Перевертні!

Василь 2014-02-24 / 14:02:01
Чому не люструвати людину, що живе одразу з будинку, що через дорогу від Дастору" ? Слабо? Чи царське село в Минаї? А може Рату ризикнете люструвати? Ох, Сергій Миколайович швидко пояснить молоді кто корупціонер і злодій? Ну-мо хто ризикне?

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"