Головний міліціонер Закарпаття і начальник "Беркуту" разом з підлеглими присягнули народу

"Беркут" був не весь.

Головний міліціонер Закарпаття і начальник "Беркуту" разом з підлеглими присягнули народу

Щойно на ужгородському Майдані - площі Народній перед спорудою Закарпатської ОДА - відбулася символічна процедура переходу закарпатської міліції на бік народу.

Зокрема начальник УМВС України в Закарпатській області Василь Варцаба привселюдно заявив: "Я, Варцаба  Василь Миколайович, переходжу на сторону народу!".

Те ж саме сказав і начальник закарпатського "Беркуту" Василь Шаленик.

Для цього закарпатські мітингувальники зробили для них живий коридор. При цьому хлопці з самооборони гриміли щитами і скандували "Молодці!".

Разом з керівництвом приймав особовий склад "Беркуту" та міліції - вони показували свої посвідчення на камери і повторювали слова присяги. При цьому, було помітно, що на Майдані присутні не всі "беркутівці" - загалом їх в Ужгороді має бути 60, але на площі було значно менше.

20 лютого 2014р.

Теги: Варцаба, Беркут

Коментарі

Русин 2014-02-23 / 20:40:56
Закарпатський беркут був на Грушевській в Киеві.Як будуть зібрані всі докази та імена це все буде опубліковано в інтернете.... а таким псам як Варцаба вірити то все рівно шо сказати Янукович свята людина.

Іштван 2014-02-23 / 17:22:19
Хлопці, наш беркут був на Грушевського і тоди коли убили перших людий. Мают они і ранених, побиті руки, видко робили гранати, айбо, ковдоші, побилися тим. Перевірте, аш то є так.

справедливий 2014-02-23 / 15:52:50
керівнмцтво УМВС в повному складі треба міняти то корумпована банда яка тримається за своє крісло а не займається розкриттям злочинів і заради грошей і влади і за ради того щоб утриматися вони дурять і будуть дурити як Київ так і народ. Банду геть! Слава Україні!

вендета 2014-02-22 / 20:50:19
А де решта беркутні? Сказано ж, що їх було менше ніж 60 чол. Може і вони брали участь у побоїщі на Євромайдані, били, вбивали людей за гроші?! Де вони були під час присяги ? Закликаю всіх активістів, журналістів проводити розслідування та встановлювати чи брав закарпатський беркут участь у тортурах, вбивствах,катуваннях людей. Адже вони були в Києві ще за словами Варцаби з грудня місяця. Чим вони там займалися майже два місяці?Закарпаття має знати своїх "героїв", і гідних "відзначити".

АРЕШТУВАТИ 2014-02-22 / 11:36:32
ВАРЦЕБУ НЕГАЙНО ВСІХ ССУДІВ ПРОКУРОРІВ НЕГАЙНО ОСОБЛИВО СУДЬУ ДВОРНИЧЕНКО

Варцаб 2014-02-20 / 23:56:20
Варцаба з Феделешом у кабінеті пють коньяк і тихо посміюються, говорячи Києву як лохують нарід. А інформацію збирають!

владимир 2014-02-20 / 17:05:31
Продажная мразота!

Русин 2014-02-20 / 16:18:52
Нехай завтра піде у будинок дитини у Сваляву, подивиться на тих діточоу, може наведе порядок з казнокрадати, а з жалю до діточок і свої статки на них перепише.Міг би і повідомити чи був в будинку дитини і скільки вкрали від сиріт грошей, а не піти до них раз у рік сфотографуватись для преси. Поїдь у Сваляву, зроби божу справу.

Хасав 2014-02-20 / 15:44:31
Ну и дурилки картонные

Просто сусід.. 2014-02-20 / 15:30:52
Давайте не вірити таким як Варцаба!Це дійсно нереально!1Така людина просто так за велінням серця не робить!Наш генерал ще хоче повоювати.Щур він рижий,не хоче йти до кінця за своїм патроном!Пане генерале ви повторюєтесь-другий раз ,не страшно ?

колишній правоохоронець 2014-02-20 / 15:08:16
так ,як колишній правоохоронець,варцабі не вірю. кожне його слово - велика брехня. він переживає не за український народ,а за свої незаконно придбані володіння,які рано чи пізно повинні перейти у власність народу. де він був під час правління попередньої помаранчевої влади? відповім,бо він збреше -знаходився у бігах в російській столиці,де займався бізнесом.прийшла до влади вовча зграя бандитів-ригалів на чолі із зеком зековичем,варцаба став начальником умвс в і.франківську,а пізніше за немалі гроші купив собі аналогічну посаду в нашому краї.прошу вас,люди добрі! не вірте цьому пройдисвіту.він вас зрадить,бо є іудою,а останній здатний на все.будье свідомі і не давайте себе обдурити.

вуйко 2014-02-20 / 14:48:01
хай підтвердять своє рішення документально як у Львові
http://uainfo.org/yandex/279427-dokument-yakim-mvs-sbu-prokuratura-armya-zadeklaruvali-pdtrimku-maydanu.html

Do "третя з права" 2014-02-20 / 14:47:00
Klass, tak vono i je!!

Ivan 2014-02-20 / 14:45:03
Молодцi то вони молодцi, но не менше и хитрi. а все дуже просто: за свои шкури трясуться.
Люди, за яки зарплати они таки хороми построiли? Може за краденi, може за хабарi? Ви не дуже обольщайтеся, нутро гнилое не змiниш. При першiй нагодi вони нас зрадять.

Сер 2014-02-20 / 14:31:03
Суддя 2014-02-20 / 13:22:27

Із суддяними буде окрема розмова, тобто український народний суд!

chorej 2014-02-20 / 13:37:48
"Поздно, Вася, пить боржоми..." (Із пісні про язву дванадцятиперстної кишки)

Пане генерале, пане генерале... Невже події 2004-2005 років вас нічому не навчили? Що СДПУ(о), що ПР - це бандитські формування за природою, принципами й особами, що їх очолюють.

Суддя 2014-02-20 / 13:22:27
Зрадники і боягузи. Перед ким впали, галицьким збродом ?. Чому раніше не домовлялись?. Спасаєте свої статки ?, які набрались за хабарі?, все одно Тягнибок все забере своїм бандитам.

третя з права 2014-02-20 / 13:18:19
Ви вірите Варцабі? не смішіть мене... тупа показуха, щоб люди місто не громили...не варті їхні присяги і ломаного гроша... заборонили ПР, а завтра прокурорчки оспорять...вийшли з ПР, а завтра знову вступлять... наша так звана революція в Закарпатті збоку виглядає, як суто толерантна домовленість і нашим і вашим: і вовки ситі і вівці цілі...

шніцер 2014-02-20 / 13:15:25
а чому знизили зарплату???

Холодний Брат 2014-02-20 / 13:14:18
Українко, я так розумію, Ви із Сваляви. У вас настрої зібратися громадов є?

НОВИНИ: Політика

14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5