Так проведення дострокових президентських виборів підтримують 51,3% опитаних, парламентських - 58%. Проти таких сценаріїв висловилися 41,4% респондентів, парламентських – 33,5%.
При цьому відставку прем’єр-міністра України Миколи Азарова підтримують 59,3% респондентів, абсолютно протии були 23,6% опитаних, решта утрималися, або не виявили зацікавлення стосовно цього питання.
Серед можливих претендентів на прем’єрське крісло респонденти найбільше виділили Петра Порошенка (21,8%), та Сергія Арбузова (21,6%). Арсенія Яценюка, якому під час перемовин з Президентом пропонували прем’єрське крісло, підтримали всього 9,2% респондентів.
41,4% респондентів вважають, що до нового уряду увійдуть як представники Партії регіонів так і опозиції. 14,6% вважають, що це будуть спеціалісти в області управління, а 12,1% впевнені, що до складу Кабміну знову потраплять в основному з представники провладної партії.
Трохи більше половини 50,7% респондентів вважають доцільним вважають повернення до Конституції 2004 року. Абсолютно проти 20,9%, решта не визначилися з відповіддю.
В той же час 48% респондентів вважають, що Україна має знову розглянути питання про вступ до ЄС, 40,3% проти, інші (11,7%) вагалися з відповіддю.
При цьому 48% підтримали продовження акцій. З них 21,6% вважають, що варто призупинити масові акції, але не повністю, а 26,1%, що варто продовжувати. 45,1% виступають за припинення всіх акцій.
Серед найважливіших причин того, що зможе спричинити нові акції протесту 58,3% зазначили продовження репресій проти учасників акцій протесту, 44,1% згадали відсутність дострокових президентських виборів, 33% - дострокових парламентських виборів.
Раніше повідомлялося про те, що, за даними опитування СОЦІСу, якби вибори президента відбулися найближчої неділі то до трійки лідерів потрапили б Віктор Янукович, Віталій Кличко та Петро Порошенко.