Міліція "шмонала" гуртожитки УжНУ на предмет ЄвроМайдану

"Сьогодні міліція провела рейд гуртожитками УжНУ. Вламувалися в кімнати студентів без пред'явлення посвідчень", - повідомляє спільнота "Євромайдан Ужгород" в соціальній мережі Фейсбук.

Міліція "шмонала" гуртожитки УжНУ на предмет ЄвроМайдану

Підставою для таких незаконних дій "правоохоронців" у спільноті назвали тему Майдану.

Деталі і учасників цієї надзвичайної події Закарпаття онлайн з'ясує завтра.

 

02 лютого 2014р.

Теги: Майдан, ЄвроМайдан

Коментарі

Женя 2014-02-04 / 15:09:15
Найвищий суд, Божий Суд! І це повинні памятати керманичі нашого університету!

Пророк 2014-02-04 / 11:39:03
Задумайтеся п. Палінчак, чому про Вас таку гидоту пишуть? Можливо прийшов час змінитися, чи Вам недоснаги? Ви ж себе самі опозіціонуєте як людину , яка всім допомагає, а насправді Ви велике ГЕ. Ви, незадумуючись переступаєте через людей, прийде час через Вас не то що переступлять, Вас ще й затопчуть...............

працівник УжНУ 2014-02-04 / 09:25:31
Всі вони есдеки: ФЕнич, Лемак, Рошко, Палінчак чекають , що вернеться Медведчук

Варошська 2014-02-03 / 22:09:48
Та вони вже тиждень чергують і катаються по Університетській

профі 2014-02-03 / 21:31:37
Палінчака час звільняти, а то он яку гидоту пише про колег.Дайте йому в зуби за це, шановні!

історик Міші 2014-02-03 / 18:09:24
А Фенич та Рошко-по парним числа члени партії регіоналів , а по непарним -ходять у ЄЦ!

працівник УжНУ 2014-02-03 / 17:50:53
Гидко, противно було дивитися на мінингах на Рошка М., Фенича, а особливо на Лемака! Ці хлопці поміняли вже 4 партії! І завтра знову поміняют! Таке НУТРО їх! Пригадую хвалебний виступ на зборах викладачів Лемака на адресу Януковичав 2004 році! А потім читала статтю Лемака в підтримку Януковича в "Освіті України"! Всі були здивовані, коли він перейшов до Поморанчевого Вегеша служити!
Всі троє були активними членами СДПУ,отримували заробітну плату, подарунки від Медведчука, а потім свідчили проти Різака!
Хочеться запитати у Лемака, Фенича та Рошка- коли ж ви схаменитеся?

МІША! 2014-02-03 / 17:27:54
Зато Федя Ващук її любит!Бо як цепний пес, всі команди робить!

Економіст 2014-02-03 / 17:25:20
А ви бачили нашу деканшу економічного? Говорити не знає! Мікловда юй написав дисертацію, захистив! А вона типирька декан! ТУПА, аж противно!

студент 2014-02-03 / 17:07:56
Шо ви обіжаєте нашого Рошка М.М. Вун нормальний фаттю-однов ногов у піртії Балоги , а другов -У партії Ледиди! Коли як треба!

історик 2014-02-03 / 17:03:53
у нас на історичному порядок! Бо його очолює ЧЛЕН партії регіоналів Фенич!

студентка 2014-02-03 / 17:01:57
А Михайло Михайлович вийшов ыз партії, бо не розумію перші дні ходив на мітинги, а потом перестав!

Знаючий2 2014-02-03 / 15:35:58
До УжНУ
До чого тут як мітингуют Стряпко чи Лендєл, чи палінчаковський шнирь Дроздовський, я писав суто про гниду Палінчака, а до колектива студентів-міжнародників та викладачів, притензій нема, це порядні люди на чолі з хворим на голову директором!!!!

Ужну 2014-02-03 / 12:29:58
Міжнародники найактивніші у революції! Страпко, Дроздовський , Мирослава Лендел постоянно мітингують.

доцент 2014-02-03 / 12:26:01
Наш Юрко Переста стит і видит себе ректором, погоі не здивуюся , кідь буде проситися до Балоги!

Медик 2014-02-03 / 12:23:24
А де Іуда Переста був ?Я його на сесії не видів.....Чекає, кли Ващука здоймуть, готується знову перейти до Балоги?

vovk 2014-02-02 / 19:38:27
A sho ,tota kurva komsomoljska Palinchak sche zyje? Jak totu hnydu sche zemlja nosyt????

Знаючий2 2014-02-02 / 18:43:46
Я думаю там був присутній і найпалкіший регіонал краю п.Палінчак. Чому він тепер не хизується своїм мандатом партії регіонів, чому не виступає на майдані на підтримку провладної партії, а сидить в норі як щур?????
Шановні студенти міжнародники та економісти, гоніть цю паршиву гниду Палінчака з факультету, ця продажна шкура ніколи не стане на захист ваших інтересів, ця гнилесенька людина давним-давно продала душу, а Ви догадайтеся самі кому?????

БАТЯ 2014-02-02 / 17:12:56
Та Рошко то вобще клоун пожізні. Не знаю, як го ще не прибили ьа не бросили з моста

Перехожий 2014-02-02 / 16:21:53
Це і перевертень Рошко Мішко руку доклав, вовк в овечій шкірі!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ