2 лютого, неділя, 14.00. Ужгород, пл. Народна. ЗУСТРІЧАЄМОСЯ НА БАРИКАДАХ

Барикади на площі Народній в Ужгороді стоять і їх рано розбирати - влада трішки поступилася, відступила на крок, але не здалася. Не час розслаблятися, бо перемога окреслилася, але не здобута. Банда вичікує, аби з захисту перейти в наступ. Тому у неділю, 2 лютого, о 14.00, ми знову зберемося на закарпатському Майдані - на площі Народній в обласному центрі Закарпаття, аби показати, що ми не заспокоїлися, не вгамувалися, а готові до боротьби. "Банду - геть!"

2 лютого, неділя, 14.00. Ужгород, пл. Народна. ЗУСТРІЧАЄМОСЯ НА БАРИКАДАХ

01 лютого 2014р.

Теги: барикади, Народна

Коментарі

Вуйко Славко 2014-02-02 / 22:43:33
Майдан 02.02.2014 Виступ
Луценка

http://www.youtube.com/watch?v=G1JEBpPQxTo&feature=youtu.be

Вуйко Славко 2014-02-02 / 19:56:29
Сьогодні на Майдані - О. Тягнибок:
http://www.youtube.com/watch?v=kRHSi50BKlk&feature=youtu.be

102 2014-02-02 / 19:42:26
Не стоит так сразу очернять всех русских,как бандерас написал в своем стихотворении Нас многие россияне поддерживают,просто они не имеют достоверной информации о майдане Я сам русский,но живу здесь и люблю этот край І Я НА ВСІ МІТІНГІ ХОЖУ ВЖЕ 3-Й МІСЯЦЬ.А З МОЄЇ 9-ПОВЕРХІВКИ,ДЕ ВСІ УКРАЇНЦІ ЖОДЕН НЕ БУВ НІ РАЗУ іколи я їх запрошую приєднатися, то у ВІДПОВІДЬ ЛИШ ПОСМІШКА,МОВЛЯВ,"нам це не треба"

БАТЯ 2014-02-02 / 17:16:14
Альо. та що дале робити? Глядати ледиду вать що? Я го богаму того найду. Лиш кажіт.

Козьма Прутков 2014-02-02 / 10:38:49
И ЭТО ПРАВИЛЬНО !!!
МОЧИТЬ ИХ НАДО,ДАЖЕ В СОРТИРЕ

banderas 2014-02-02 / 10:32:48
РУССКАЯ СВИНЬЯ

Русская свинья - не просто образ.
“Разжиганья” вовсе не боясь,
Наконец-то скажем в полный голос:
Вся Россия - русская свинья!

Та свинья свирепа и космата,
В грязной луже гордо возлежа.
Кроме водки, наглости и мата
Больше за душою - ни шиша.

Грязная, вонючая скотина,
Нечисть, осквернившая собой
Некогда Европы половину,
Синь Невы и снег кавказских гор.

Под ее ярмом народы стонут,
Ее рыло по уши в крови.
И безвинных трупов миллионы
В котлован империи легли.

Ни стыда, ни совести, ни чести -
Нагло хрюкнув, русская свинья
Мир учить берется с новой спесью,
Штатам набивается в “друзья”.

На просторах Азии с Европой,
Всех поработив и в грязь втоптав,
Русская свинья обвислой жопой
Претендует сесть на пьедестал, --

Пьедестал всемирного почета.
“Русский, мол, духовностью богат”.
Чтобы мир спасти от сей мразоты -
Покупай скорее автомат!

Громадянка 2014-02-02 / 09:29:23
Ви б,Михайле, вивчили історію, перш ,ніж дурню писати.
Хоча рабів , яких ви уособлюєте,історія нічому так і не навчила.

михайло 2014-02-02 / 07:15:22


Коментар видалено. Адмін


Др. Мальтус 2014-02-02 / 00:44:43
В підсумку виявилося, що здобутків практично нема - Ледида залишився і навіть партійності не змінив, Народна Рада виявилася бутафорією. Тобто, малювати Закарпаття в переможний колір на мапі Революції - явне перебільшення.

Боюся, що наших "практичних" закарпатців можне привести на Народну хіба що купюра в 200 грн. Інакше вся область так і буде представлена 200-300 небайдужих з 1.2 млн. Страшно, що частка цих небайдужих вимірюється навіть не процентами, а проміллє...

ось так 2014-02-01 / 22:23:14
Все правда. Треба йти. Ай зато...

Вел. Бичків 2014-02-01 / 21:45:05
Ми теж приїдемо. За Закарпаття, за Україну, за Народну справедливу владу!

НОВИНИ: Політика

14:25
/ 1
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5