Ратушняківсько-"регіональні" ЗМІ тиражують дешеві відеофальшивки проти Майдану (ВІДЕО)

Сьогодні закарпатські ЗМІ, що належать екс-меру Ужгорода Сергію Ратушняку і Партії регіонів, опублікували дешеву пропагандистську фальшивку, спрямовану проти Майдану.

Ратушняківсько-"регіональні" ЗМІ тиражують дешеві відеофальшивки проти Майдану (ВІДЕО)

На відео особина, схована за маскою, тиражує брехню, в контексті якої згадує реальні імена і прізвища осіб, що зараз перебувають на Майдані Незалежності в Києві.

Зазначена фальшивка стоїть у одному ряду з іншими брехнями, що їх зараз продукують сили, причетні до чинної влади. У цьому ж переліку провокацій стоїть, наприклад, віртуально створена С.Ратушняком спільно з закарпатськими "регіоналами" організація під назвою "Фронт опору", під прапори якої наймають специфічнх осіб(тітушок) для скоєння провокацій.

Що характерно, ЗМІ, що належать С.Ратушняку і Партії регіонів, які до останнього часу з усіх сил боролися проти Майдану, зокрема - закарпатського, зараз масово і в один голос затрубіли про його зраду тими чи іншими особами, політичними силами.

01 лютого 2014р.

Теги: провокація, Ратушняк, Партія регіонів

Коментарі

Portugal 2014-02-02 / 23:44:34
Таке лайно в Ужгородську палатку не проникне............відкрита брехня полоумка...........хто був на Майдані....підтвердять............а голос диктора дуже знайомий....повторю,хто ще мене не чув.....африканці з своїх биків робили барабани,,,,,,,А козаки з зрадників...........НЕ зраджейте Майдан,НЕ зраджуйте Україну.............бо Ми за вами прийдем.

мент 2014-02-02 / 13:27:44
Нішто говорити, явна фальшивка.

555 2014-02-02 / 13:22:18
Слухай тітушко так ти їхав за український народ чи за гроші?

Ольга 2014-02-01 / 21:27:29
поганий актор, і режисер без таланту

taras 2014-02-01 / 19:33:52
Ratušnjak je paskuda i Janukovyčuv tampon.

Громадянка 2014-02-01 / 18:18:13
Роздвоєння особистості.Факт.
https://www.facebook.com/zakarpattyachko/posts/518282084953350?comment_id=2796987&offset=0&total_comments=3&ref=notif¬if_t=share_reply

Громадянка 2014-02-01 / 18:13:54
Кому ця лапша потрібна ?
Поїхав заробити.... Бреше і не червоніє. А може і червоніє, тому і ховається.
Якщо каже правду, то чому лице не покаже? Ганьба

Патріот 2014-02-01 / 18:05:42
Рата дурний х...й!!!

Українець 2014-02-01 / 15:44:39
Цього не треба забути, бо скоро рата буде знову мітити у крісло мера.
Гімн знає паскудно, режисер з нього ніякий.
Давай далі :-)))))

Копча 2014-02-01 / 13:31:12
Чувак по ходу з листочка зачитує, але "текст немного по дебильному написан" то я їхав заробити то захищати український народ. Рата маючи такий режисерський "талант" має усі шанси стати радником харківського Допи. Рата, Гепа й Допа - слони на котрих тримається світ Януковича ))

Марія Григорівна. 2014-02-01 / 12:48:23
Я не відношу себе до ярого прибічника підтримки Євромайдану, айбо я не думав що Ратушняк такий недолугий клоун - режисер. Це настільки тупа та недолуга провокація що наівіть нема про що говорити. Починаючи з 4 хвилини цього відео навіть самі Регіонали погоджуються що Ратушняк дійсно недолугий ;сам собі режисер". Особисто я ще раз додатково переконався що прихильники ПР розумово відсталі істоти, і дійсно не розуміють що цим самим викликають додатково огиду до Януковича та ПР, і цим самим фактично діють на користь опозиції, так як люди дедалі більше розуміють що навколо Януковича зібралося тупе, нездатне бидло сфальсифікувати навіть примітивну відео провокацію. Боже, боже як можна бути таким відсталим дебілом пане Ратушняк.

НІксон 2014-02-01 / 12:23:19
Д...б проплачений!!!

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5