Народну раду Закарпаття переформатують, а обрані до органу присягнуть на вірність громаді

Таким став підсумок сьогоднішньої зустрічі активістів закарпатського Майдану, бо ж депутати на засідання Закарпатської обласної народної ради не з’явились.

З п’ятнадцяти депутатів обласної ради, які за квотним принципом увійшли у склад ЗОНР, на сьогоднішнє засідання прийшов лише Андрій Сербайло. На початку зустрічі, щоправда, був присутнім також і Богдан Кинів, втім, прочитавши заяву про відмову «фронтзмінівців» від членства в Народній раді, і він засідання покинув.

Причини, з яких депутати не прийшли на засідання, кажуть активісти, достеменно не відомі, але всіх їх про захід було повідомлено завчасно. Учора, скажімо, аргументацією проти повноцінної роботи ЗОНР з боку народних обранців був той факт, що з точки зору законності новоутворений орган нелегітимний, адже рішення про його створення наразі оскаржується в суді.

В зв’язку з відсутністю депутатів на засіданні ЗОНР, кворуму не зібралось. Відтак, активісти, зважаючи на те, що діяти необхідноно на постійній основі, а неможливість утворення кворуму блокує роботу Ради, прийшли до рішення переформатувати орган та дещо змінити його структуру.

Вирішено, що легітимізовуватимуть Народну раду Закарпаття під час народних зборів, на найближчому народному віче, що відбудеться на закарпатському Майдані цієї неділі. Легітимізацію новостворений орган отримає з визнанням його народом, що збереться на віче. На народні збори євромайданівці планують персонально запросити усіх депутатів, що входять у ЗОНР. І вже на місці запропонують їм визначатись, чи будуть ті надалі брати участь у роботі органу, чи відмовляються від своєї в ньому присутності.

Під час віче планують також затвердити «оновлений» остаточний склад Народної ради Закарпаття, і особи, які увійдуть до неї, одразу ж складуть присягу громаді. Список відкритий – до лав ЗОНР можуть вступати й депутати обласної ради, які виявлять таке бажання й готові працювати за будь-яких умов.

Разом з тим, в обласній раді розглядається можливість створення депутатської групи, яка підтримуватиме зв’язки з Майданом.

31 січня 2014р.

Теги: Народна рада, переформатують, присяга

Коментарі

горожанин 2014-02-01 / 20:45:07
Самое время провести люстрацию. Кто хочет в ЗОНР пусть подойдет по выставленным обществом критериям. Кому в этой дано право устанавливать кто войдет в представительский орган. Когда я лично увидел список ЕЦовских депутатов,политическая честность большинства из которых оч-е-е-нь под большим сомнением, сложилось впечатление никаких изменений не будет. №-4 критерия и большинство депутатов отвалятся сами. Но пора уже сделать какое-то сито.А так и будем в бардаке жить.

Вел. Бичків 2014-02-01 / 16:22:59
Завтра будемо на Народній. Слава Україні!

Українець 2014-02-01 / 15:53:48
Пане Ігнат, а чому чекати наступних виборів?
Треба, щоб ці засранці зараз знали, що люди їх зневажають.
Я дуже вірю, що скоро все вирішиться і ми матимемо демократичну, вільну, народну Україну.
От тоді подивимось у їхні очі.
Слава Україні.

ігнат 2014-02-01 / 10:23:13
у чесності і відданості андрія сербайло до свого народу ніхто і не сумнівався.це дійсно патріот свого краю,своєї держави.побільше б таких народних обранців,то в україні давно б запанував мир і злагода,а наші співвітчизники,як у цілому й україна,давно б були у європі.тому на слідуючих виборах депутатів усіх рівні треба добре подумати за кого віддати свій голос і не продаватися за гроші,а потім волати,що депутати є зрадники.ні.зрадники виборці,що продалися ригалам,хуялам і подлецям,які забувають про свої передвиборчі обіцянки.у них одна мета-за рахунок народу збагатити свій власний карман.суки вони продажні,а не народні обранці.в пеклі їм горіти таким нелюдам.ганьба та ненависть всього народу до ригал,які перетворили україну в сомалі.

munkaci 2014-02-01 / 10:00:06
До українця
Депутати у нас "народні". Біда в іншому: як вони, так і ми - народ (використаю ще модерне слівце - електорат) - продаджні! Як мажоритарщики стали депутатами? За гроші! Вася-кіловат взагалі за 200 грн "з рила" пройшов. Тому мажоритарка повинна бути відмінена в принципі! А народна рада в умовах Закарпаття, на мою думку, це цирк, розводняк людей. На превеликий жаль...

Україбнець 2014-02-01 / 09:24:25
Виходить, що у нас депутати не народні!
Виходить, що ми голосували за сцикунів і радувались, що ця шобла буде втілювати надії Закарпатців.
Шкода, що у Закарпатській владі Людиною виявився тільки Сербайло.
Скоро повинен настати час розв'язки і нехай тим, "народним" сцикунам буде соромно за свої дії.

munkaci 2014-02-01 / 08:00:25
Я не однократно говорил о том, что "слишком уж гладко" прошла процедура событий перед ОДА. Да, толерантно, БЕЗ КРИКОВ И ПИСКОВ, ШТУРМА И ОБЛИВАНИЯ ВОДОЙ ИЗ БРАНДСПОЙТОВ...Главный вопрос: где результат? Депутаты облсовета и не собирались участвовать в Народном совете. Зачем? Они и так депутаты, причем легитимные! Не покидает меня мнение (и большое сомнение), что с созданием народного совета был разыгран цирк, чтобы "сбросить градус" напряжения и противостояния...Причем цирк между высокопоставленными руководителями ОДА и Облсовета

ярослав орос 2014-01-31 / 22:30:48
"закарпаття моє едельвейсом цвіте..."
(на жаль, шовкова косиця давнесенько пропала в краї, а люд цвіте... обріс цвіллю!)... люди, де сь те? нипен, чи не всі стье в берегові...

Глог 2014-01-31 / 22:11:33
Звертаюсь до депутатів.Ради всіх рівнів вже працювати не будуть.Люди хотять перезавантння влади, і докорінної зміни законів про вибори, про самоврядування, міліцію і тд. Дерибану вже небуде,включіть мозги і робіть ,що відвас вимагає народ, а ні складайте мандати.

Копча 2014-01-31 / 20:42:49
Нах гнати таких сцикливих народних обранців. Схоже, що тільки Сербайло "з яйцями", а інші сміття, і це стадо обдриставших власні штанці депутатиків після протесту прокуратури має представляти Закарпаття? гнати їх в одне стійло з ригами та й годі.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 19
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
» Всі новини