ФОТОФАКТ. "Рускіє-татари (славянє)" виламали прапор на фасаді "Закарпаття онлайн" і відзначилися "політичною" нецензурщиною (+16)

Сьогодні вночі невідомі виламали червоно-чорний прапор революції і обписали фасад будівлі редакції.

ФОТОФАКТ. "Рускіє-татари (славянє)" виламали прапор на фасаді "Закарпаття онлайн" і відзначилися "політичною" нецензурщиною (+16)

Прапора шкода. Редакція вивісила його щойно 22 січня як символ спротиву та нескореності кривавому режиму. Його, до слова, журналістам подарували хлопці з організації "Карпатська Січ".

В іншому випадку ми б не афішували зайво і надпис, яким обписали стіну. Тим більше, що він містить практично стільки ж нецензурних слів, як і звичайних. Однак, по-перше, йдеться про те, що зусилля журналістів Закарпаття онлайн, які були на передовій боротьби в Ужгороді, оцінено. По-друге, закарпатцям не зайвим буде ознайомитися з інтелектуальним і культурним рівнем наших "опонентів".

Решта - на фото.

28 січня 2014р.

Теги: прапор, фасад

Коментарі

Бачі 2014-01-29 / 10:17:23


Закарпаття онлайн молодці, а ти, мацкальня тупорила, навчися писати бидлораби!!!


Ужгород 2014-01-29 / 07:54:39
Тримайтеся, "Закарпаття-онлайн"! Закарпатці вас люблять і читають!

Не студент 2014-01-29 / 00:11:47
Та ні, просто в мене дід був звідти, таке відчуття, що це мене так відставити намагалися, бо місто мале і багато хто це знає. Я навіть можу припустити - хто це був (але поки що тільки припустити).Ух я цим діячам- писакам по шиї дам.....

Адмін 2014-01-28 / 23:16:52


Це не нам не догодили )) Читайте останнє речення графіті: "Здесь земля русских-татар (славян)"


Не студент 2014-01-28 / 23:07:10
Ну що ж, придурки є усюди. До речі, а татари вам чим не догодили?

До О.Диби 2014-01-28 / 21:49:42
Не видалiть коментари!!!

Міклош 2014-01-28 / 17:27:13
Не треба дивуватися. Це поширеняя "Русского міра" в Закарпатті. Хто хоче знати, де бере початок цей варіан культури, задайте Гуглу питання: Лука Мудищев - сам Пушкин писав... здесь вам не тут...

Генек 2014-01-28 / 17:07:38
О.Д., так ми ж всі екстремісти в очах влади і заслуговуєм на 15 років тюрми.
Р.S. - кажуть, шо відмінили закони 16-го січня, ВРУ проголосувала за відміну, так шо тепер максимум на хуліганів тягнемо)

ара 2014-01-28 / 16:59:23
Судячи з грамотності, то жалива з бушком писали. А мілка їм чим завинила?

О.Д. 2014-01-28 / 16:48:47
Генек, я не бавився з прапорами )) По-друге, з точки зору наразі ще чинної влади я вже заробив собі немалий кримінал, а тому з цього приводу не дуже переживаю... ))

Українець 2014-01-28 / 16:43:09
Хворих людей всі часи шкодували і називали їх "непевними".
Я думаю, що це один із таких людей міг стіну пописати.
На більше голови не вистачає.
У них зараз піде весняне загострення.

Генек 2014-01-28 / 16:29:45
Добавився пан з прапорами(( Висів би,як і раніше, прапор України, то нічого би і не трапилося з ним... а зара вльот на ремонт фасада( співчуваю.

закарпатка 2014-01-28 / 16:22:29
Що з неошколованого бидла візьмеш? Шкода стіни. То ж треба таких даунів знайти!

Володя 2014-01-28 / 15:56:42
Дорогi украинцi-закарпатцi
Подивиться як ви живете, працюете на хабарі чиновникам та ликарям убивцям, Ви платете за все навiть за роботу пiсля навчання, якщо захворiете без грошей вас нелiкуватимуть.Самим немае на нормальне життя,a ви ще будете носити цим шакалам?? Так? Тодi будете вічними рабами.Підніміться з колін люди добрi,прямуйте за кращим майбутнiм для своiх дiтей скажить свое я.

БАМчик 2014-01-28 / 15:37:18
як же тоб піштику сильно мозги промили... рядовий комуніст -відпочиває...

KRUK 2014-01-28 / 15:32:47
Піштик pichov ti... svoeju dorohoju!!!!!!

Піштик 2014-01-28 / 15:23:07


Пишіть краще на стінах. Коментар видалено. Адмін


О.Д. 2014-01-28 / 15:16:29
До ???

А хочеться? ))

PSICHIATR 2014-01-28 / 15:11:37
To moi pacienti zrobili. Vtikli z dispansera. Vibats HROMADO!

??? 2014-01-28 / 14:56:38
То шо Д ибу ще й завалити можуть?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 18
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК