Оголошено 15 активістів, що увійшли до Народної ради Закарпаття, на черзі - формування "депутатського" списку

Стали відомі прізвища 15 активістів, що увійшли до складу нвооствореної Народної ради Закарпаття. Ці люди, як зазначають і адміністрації обласного Майдану, вже з перших днів "єврозаворушень" брали активну участь у протестних акціях і проявили чітку громадянську позицію.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні під час позачергового засідання Закарпатської обласної ради, депутати 55-ма голосами позитивно проголосували за утворення нового органу самоврядування - Народної ради Закарпаття.

Згідно з рішенням, до новоствореної Народної ради увійдуть 30 осіб: 15 людей активістів закарпатського Майдану та 15 депутатів обласної ради з різних фракцій за квотним принципом.

Список депутатів, котрі працюватимуть в Народній раді, поки невідомий. Натомість, перелік активістів, що складуть половину новоствореного органу, оголошено. Отже, до Народної ради Закарпаття від закарпатського Майдану увійшли наступні особи:

1. Володимир Феськов 

2. Василь  Маняк 

3. Юлія Дуб 

4. Тарас Деяк 

5. Юрій Світлик 

6. Павло Гомонай 

7. Едуард Шуфрич 

8. Олександр Марусенко 

9. Ростислав Буланов 

10. Андрій Риба 

11. Олег Куцин 

12. Іван Габор 

13. Володимир Піпаш 

14. Олександр Кеменяш 

15. Ірина Гармасій 

28 січня 2014р.

Теги: активісти, Народна рада, список,

Коментарі

за правду 2014-01-29 / 23:39:27


Чому знову мажори, а де Вiталька Волошин та Олег Диба ???,цiхлопцi вiд початку,патрiоти!!!!


Нік 2014-01-29 / 17:49:31
Там патріотів пятеро Ю.Дуб, В.Піпаш, Ю.Світлик, О.Куцин та П.Гомонай, а остальні тушки (Буланов), контрабандісти (Камиш) і брехачі!!!

Rehf[ 2014-01-29 / 17:45:42
Ко такий Василь Маняк, не контрабандіст случайно Погореловський, што на Набережній має діскотеку, яка цілому Новому Району літом не дає спати!!!

Свалява 2014-01-29 / 15:51:04
а ще Камиш набрав кредитів на своїх працівників ПП Алекс, банки з колекторами тепер людей тероризують, а він морозиться.
Хто цей список складував, там є ще хтось з вищою освітою? бо у Камиша є диплом куплений за гроші.

Свалява 2014-01-29 / 15:43:23
Камиш (Олександр Кеменяш) то великий патріот Свалявщини, де він брав участь то все як після війни, лісокомбінат розокрав, скважини з мінводою приватизував, людям зарплату не платить. Роки був нардепом, нич доброго не зробив. Свалявські люди не підтримають цю раду, якщо будуть там його видіти.

до Ужгородки 2014-01-29 / 14:59:44
Шановна пані, хочу Вам заперечити той факт, що досі більшість у складі Ради були люди, далеко не професіонали, але ж вони вважали себе справжніми царями, від яких багато чого залежало. Аналогічна ситуація і у ВР України, куди протягували і по спискам і як хочеш своїх. Тому події майдану довели, що настав час обирати гідних і достойних громадян, елементарно освічених та вихованих, патріотів. І повірте, гірші закони та рішення прийматися не будуть, навпаки будть більш виваженими та відповідальними.І кожний обраний депутат має знати, що він слугує громаді, яка його підтримала.

Курах 2014-01-29 / 14:41:19
Де Чучка П.П.?

Панству рядками нижче 2014-01-29 / 11:17:57
Пану Олегу Дибі пропонували ввійти в Народну раду Закарпаття, але він відмовився.

Нік 2014-01-29 / 10:58:41
Ко такий Василь Маняк, не контрабандіст случайно Погореловський, што на Набережній має діскотеку, яка цілому Новому Району літом не дає спати!!!

Ужгородка 2014-01-29 / 10:15:26


Здивована тим, що в цьому складі Гармасій. Пан Диба - це фігура, а вона тут до чого? Водночас хочу звернутись до пана Диби: Ви розумієте, що для того, аби ця Рада діяла ефективно, до її складу мають увійти люди, що знаються на економіці, агрокомплексі, підприємництві і т.д. З кимось треба приймати животрепетні рішення. Тому прохання: порекомендуйте відповідальним звернути увагу на ці речі. Ясна річ, це мають бути патріоти, які хочуть працювати на свій народ.


макс 2014-01-28 / 23:21:24
жаль, що не обрали Валіка Волошина і Олега Дибу, Сашка Волосянського.

Пазуханич 2014-01-28 / 22:37:12
Хлопці, зачекайте, Едік від мене не має довідки...

закарпатське око 2014-01-28 / 21:55:40
Чому в НР немає Віктора Щадея???

Слава Україні!!! 2014-01-28 / 21:46:36
За Олега Дибу!!!

редактору О.Дибі 2014-01-28 / 21:23:57
Насправді шкода, бо саме таких патріотів бракує у владі, справжніх, сміливих та непокірних. Ваша пітріотична діяльність, професійна робота та творчі задуми більше принесуть користі суспільству, на даному важкому для країни етапі.На мою думку, своїм виваженим,продуманим рішенням Ви надалі будете стояти на захисті громадян України, а саме надаючи, таку вкрай необхідну, оперативну,інформаційну підтримку в ЗМІ!

Олег Диба 2014-01-28 / 17:11:52
Народ, дякую за довіру, але вчора я свідомо відмовився від членства в Народній Раді. Я не політик, а журналіст (точніше, людина, яка вміє писати і любить свою Батьківщину). Все решта - суєта... ))

УНА-УНСО 2014-01-28 / 16:39:45
Копча
Едуард Шуфрич – голова Закарпатської обласної організації політичної партії „УНА-УНСО”

Володі 2014-01-28 / 16:35:28
От закінчиш школу, навчишся граматиці, тоді і будеш патякати. То й не носи лікарям-вбивцям, сдохнеш без лікування, всім пох. Це люди з сіл привчили лікарів до всяких колбасок та наливок, з них і починай.

Володя 2014-01-28 / 15:49:43
Дорогi украинцi-закарпатцi
Подивиться як ви живете, працюете на хабарі чиновникам та ликарям убивцям, Ви платете за все навiть за роботу пiсля навчання, якщо захворiете без грошей вас нелiкуватимуть.Самим немае на нормальне життя,a ви ще будете носити цим шакалам?? Так? Тодi будете вічними рабами.Підніміться з колін люди добрi,прямуйте за кращим майбутнiм для своiх дiтей скажить свое я.

колумб 2014-01-28 / 15:47:54
Вася Маняк це гон повний..самий щирий і безобідний)))

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ