У Виноградові з'явився білборд з фотографіями загиблих у Києві (ФОТО)

У закарпатському Виноградові на вулиці Копанській з'явився білборд з фотографіями Михайла Жизневського, Сергія Нігояна та Юрія Вербицького, які трагічно загинули під час останніх подій у Києві.

У Виноградові з

Білборд містить заклик до молитви за душі загиблих - "Не забудь запалити свічку".

Як повідомлялось, минулого тижня виноградівці збиралися на головній площі міста, щоб запалити свічки та провести панахиду за упокій душ вбитих у Києві.

Також 26 січня у Виноградові відбулося Народне Віче та хода, на які зібралися сотні мешканців міста. Щодня о 18.00 виноградівці збираються на площі Миру, щоб обговорити події та скоординувати свої дії.

 

28 січня 2014р.

Теги: білборд, загиблі, Виноградів

Коментарі

іван 2014-02-01 / 22:58:30
бідні циганчата,хіба вони винні7 А аДЬЮТАНТ БАГАТІВ

МАКС 2014-01-29 / 17:30:21
ИНТЕРЕСНО ДОКИТЬ ПРОИСНУЕ ИХНЯ МАГИЯ НИЖНЁГО АСТРАЛУ БО ДУЖЕ ЗА БАЛОГУ ГОВОРЯТЬ ШТО ЙОМУ ПОДЧИНЯЮТСЯ ВСИ ЦЕРКВИ ЗАКАРПАТТЯ

))) 2014-01-29 / 11:49:32
і я шось чув шо каже МАКС,аж не вірилося...

вариський 2014-01-29 / 11:28:20
20 -кіловий побіг днями оформляти на свою машину повне Каско))))До чого би це?)))

МАКС 2014-01-28 / 22:47:31
ВИНОГРАДИВСЬКИ ЧОРНИ ГОМИКИ ВИДОМИ ВЖЕ НА ВСЮ УКРАИНУ И ЗА МЕЖАМИ....А ЗА ДИТИ ШТО ЗАСУДИЛИ ТАМ ВСИ ПРИЧЕТНИ ЯКИ УКАЗАНИ В КОМЕНТАХ И ТО СКОРО ВИЙДЕ ВСЁ НЕ ПОМОЖЕ ИМ И МАГИЯ

))) 2014-01-28 / 21:53:10
ВПЕВНЕНИЙ,ВІН ПІДОР У НАС НЕ ОДИН ТАКИЙ!!!!СМЕРТНУ КАРУ ВСІМ ТАКИМ!!!

мент 2014-01-28 / 21:00:20
А до речі Адютанта (Романа Віктора Юрієвича),в США присудили до 60 років увязнення--за викрадення і продаж дітей на органи(стаття"кінднеппінг")

маша 2014-01-28 / 20:57:00
а як забігав 20-кіловий Пітра (довбак),як го файно послали з площі.Довбак.Поляк,Івашко,юра Дігі,Богля,Товт Балінт,Агій Йончі(кочко),Пупчік,Шерегі,Фізеші,Фозекош...--ви ганьба Виноградівщини

роман 2014-01-28 / 20:52:17
бушко-пес янека,написав статтю в газету.що закони 16 січня правильні!!!

оратор 2014-01-28 / 15:25:23
зараз почнуть втікати з тонучого корабля

))) 2014-01-28 / 14:54:53
ПІДТРИМУЮ ВАРИСЬКОГО.ЧУТОЧКУ ПІДПРАВЛЮ-ВОНИ ГАНЬБА НАШОЇ КРАЇНИ...

Студент 2014-01-28 / 13:52:10
Захарченко та Клюєв повинні бути покарані. Без обговорень!

Вариський 2014-01-28 / 13:42:53
Вічна память! А ще пропоную повісити Виноградівських представників ПР з написом -ВОНИ ГАНЬБА НАШОГО МІСТА! Лиш на май низькому бігборді оби мож ім у морду плюнути!

Громада 2014-01-28 / 12:53:40
Виноградівці - справжні патріоти, низько вклоняємось
вам! Слава і вічна пам'ять невинно убієнним...

Йонко 2014-01-28 / 12:44:37
А Йонко Бушшко шо уповів?

))) 2014-01-28 / 12:27:51
вічна память героям!!!земля вам пухом,хлопці.

НОВИНИ: Політика

18:39
/ 1
У Мукачеві почали встановлювати різдвяну ялинку
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 11
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу
17:47
Уродженку рф, що мешкає у Сваляві, судитимуть за підтримку путіна, росії і окупації
15:02
/ 68
У Закарпатській обласній прокуратурі виявили щонайменше 13 "юних" пенсіонерів (СПИСОК)
19:47
/ 8
У затриманої на організації "ухилянтської" схеми ректорки Несух виявили російські символіку, диплом і подяку, а також угорське посвідчення особи
11:45
/ 1
Прем’єри України і Словаччини зустрічаються під Ужгородом після заяв фіцо щодо НАТО
17:15
/ 6
На позачерговій сесії Оноківської сільради депутати достроково припинили повноваження сільської голови Марії Коваль (ОФІЦІЙНО)
22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 7
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
20:50
/ 23
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі
16:10
/ 6
Справу ужгородського депутата Горвата, затриманого на вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації, передали до суду
17:56
На Берегівщині черговій прихильниці рф, путіна і "русского міра" оголосили про підозру
18:27
/ 8
Хто гальмує перехід православних громад Моспатріархату в ПЦУ?
04:48
/ 1
Житель Берегівщини уник реального покарання за заклик відокремити Закарпаття від України
19:52
/ 9
Зеленський призначив виконувачем обов’язків голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького
14:00
/ 8
Зеленський звільнив Микиту з посади голови Закарпатської ОДА і призначив заступником керівника свого Офісу
14:23
/ 13
Уряд погодив звільнення Микити з посади глави Закарпатської ОВА
17:35
/ 7
Як Падяк із Духновича "націоналіста" робить
12:05
/ 1
"Оптимізація" України
20:57
/ 39
Суд визнав голову Великоберезнянської громади Кирлика "корупціонером"
20:26
/ 5
В угорщині відкрили першу повноцінну середню школу з українською мовою навчання