Депутат Шафарь займається відвертими провокаціями на користь влади - Ужгородський Майдан

Сьогодні о 14.00 говорилося чимало про провокації, що їх чинить влада Партії регіонів, аби втриматися у керівних кріслах. Очевидно, прийшов час називати імена тих, хто робить ці провокації, - вважають в адміністрації ужгородського Майдану.

Депутат Шафарь займається відвертими провокаціями на користь влади - Ужгородський Майдан

Сьогодні депутат Ужгородської міської ради Ярослав Шафарь засвітився уже не в прихованій, а явній провокації. Тоді коли більшість ужгородців знала про те, що народне віче на площі Театральній призначено на 14.00, а активісти АвтоМайдану, хворі, з температурою, і просто ризикуючи собою і своїми автомобілями (цієї ночі порізали колеса на одному з мікроавтобусів, який брав участь у вчорашньому АвтоМайдані) агітували на віче, Я.Шафарь через власну сторінку свідомо дезорієнтував ужгородців, закликаючи їх на Антимайдан, що його призначила на 12.00 на тій же площі Народній влада Партії регіонів.

Свій заклик Я.Шафарь підкріпив промовистим кліпом, який абсолютно респондується з запланованими на сьогодні провокаціями від тітушок Партії регіонів та екс-мера Ужгорода С.Ратушняка, про які повідомляла адміністрація ужгородського Майдану.

Аби уникнути реалізації цих планів, адміністрація Майдану сьогодні знову змушена була відвести мітингарів від споруди ОДА до пам'ятника Шевченка.

Аби було зрозуміліше, депутат Шафарь по суті належить до провладної більшості в Ужгородській міськраді, про що чітко свідчать результати голосувань, які нещодавно, під тиском громадськості, відкрила влада обласного центру.

Він також належить до числа організаторів походу на Ужгородську міськраду, де невідомі особи організували спробу штурму, зламавши двері та б'ючи міліціонерів, що стояли на вході з щитами. Метою цієї провокації було відволікти увагу ужгородців від походу на Закарпатську ОДА.

26 січня 2014р.

Теги: Шафарь, провокації, тітушки

Коментарі

123 2014-01-27 / 15:12:54
До автора публікації:
"Аби уникнути реалізації цих планів, адміністрація Майдану сьогодні знову змушена була відвести мітингарів від споруди ОДА до пам'ятника Шевченка."
Можливо я не зовсім добре орієнтуюся в географії Ужгорода, але, здається, Пам"ятник Шевченка знаходиться перед будівлею ОДА. Так куди все ж відвели мітингарів?

Іра 2014-01-27 / 10:21:18
Да робили, але то був євромайдан, а зараз це вже революція!

Генек 2014-01-27 / 00:02:47
Ліля, заспокойся, я стою проти Януковича та регіоналів разом з усіма, просто висловив певні міркування, як би збільшити кількість людей на нашій стороні. Бо не від одної людини чув, шо "і я б стояв там, якби не було партійних прапорів". То може би варто партійним пожертвувати символікою заради більшої кількості протестувальників? Удару це теж стосується. Вхагалі, якшо згадати, то з самого початку євромайдан робили лише з державною символікою.

горожанин 2014-01-27 / 00:02:38
" - а давно вы знаете Горбункова С.С.?
- к несчастью 10 лет
- и что все это время он пил,и так сказать, морально разлагался?
- нет, все это время он скрывался под маской приличного человека, я ему не верю..."

Ліля 2014-01-26 / 23:30:25
Генику!
Слухай шановний, не подобається ні тобі ні твому оточенню стояти поруч з свободівцями чи з іх прапорами червоно- чорними, то візьміть собі прапори геів тай станьте боротися за Украіну і відставку януческу. Або бери прапор риганалів тай стань по той бік барикад, що ми вже змогли ідентифікувати до якого табору тебе зачислити. А то поганому танцору яйця мішають! З такими патріотами як ти соромно за Закарпаття, дивлячись на карту Украіни воно виглядає поцовати, на рівні Донецька! Перепрошую за тон, еле емоціі вже зашкалюють.

Тест 2014-01-26 / 23:23:25


Что за бред?Какие галичане?

Вже ніяких)) Адмін


Вел. Бичків 2014-01-26 / 22:20:18
О.Д. - це Олег ? Шановний, якщо маєте можливість то зверніться до всіх у районах - тисячі закарпатців мають бути в Ужгороді, бо хода на місцях не дасть нічого. А також до В. Балоги і депутушок від місцевої партії, яка впевнено виграла вибори у всіх районах Закарпаття. Бо жаль і соромно дивитись на самих школярів на барикадах, але хоч точно знаємо, шо вони - майбутня влада - точно не зрадять.

Вел. Бичків 2014-01-26 / 22:05:46
Окреме "дякую" Балогам і депутатам ЄЦ, які аж фист сильно помагають...

О.Д. 2014-01-26 / 21:52:45
Генек, просто коли титанічними зусиллями вдалося об'єднати всіх, запустити злагоджений механізм, здолати чимало провокацій, кожне звинувачення сприймається загострено. )) Я не член "Свободи", і навіть не фанат (хоча голосував за неї). Але вони роблять разом з усіма, а точніше - тягнуть нга собі більше, ніж інші. І я це бачу і знаю. Зараз важлива перемога, а не з'ясування стосунків...

Генек 2014-01-26 / 21:40:15
Цікаво, як це я раптом заважати почав?)

Вел. Бичків 2014-01-26 / 21:31:18
Генеку, я ж тобі і тобі подібним ледидам і кажу, шо там ніяких страшних галичан, всі свої, закарпатці. Не можеш допомогти - не заважай. Хочеш далі тягнути ригоанальне ярмо? Ну так ми не хочемо

О.Д. 2014-01-26 / 21:25:13
Генек, гризні нема, її якраз пробували нав'язати, аби не відбулося те, що відбулося - об'єднання всіх політичних сил. У тих, хто об'єднався заради спільної перемоги, є безліч підстав для непорозумінь, але їх відклали на задній план. Вам би також тимчасово, до здобуття перемоги, відкласти свої антипатії і, тим більше, не тиражувати їх. За два дні зроблено величезні кроки вперед. Якщо не можете допомогти - не перешкоджайте. Будь ласка. ))

Генек 2014-01-26 / 21:20:58
Айбо Вел.Бичків не розказуй ми казки, бо ходивим нись ги дурний і глєдав львівських і шось не найшов, було пару чоловік свободівців і дітваки з Карпатської Січі, шо самі ся не розуміли у світі. Так шо Свобода роль грає мінімальну, а корчить з себе шось дуже велике і амбіціозне і лиш відвертає людей від майдану.

Вел. Бичків 2014-01-26 / 21:13:48
Ви, ПРокляті ПРоплачені так звані русини! Якби не було Свободи - то не було би і мітингу! Там одна Свобода і студенти, а "щирі опозиціонери" де? Торгуються за посади? Влада вас лякає галичанами? Галичани вам 23 роки керують, галичани вам "покращують", дерибанять ваш бюджет, творять кривду і беззаконня? Не робіть із Закарпаття донбас у мініатюри, зомбі-антифашисти, ганьба на всю державу!Ми там були 2 дні підряд і завтра будемо. Всі за себе і своїх дітей завтра під ОДА!

Генек 2014-01-26 / 21:02:07
Задовбали ви всі, лем баламутите народ. Як більше людей можуть долучитися до протесту, якшо протестувальники між собою гризуться? Мене сьогодні друзі переконували, шо набагато більше людей би прийшло, якби не було свободівців на мітингах з їхніми партійними та особливо червоно-чорними прапорами. І знаєте, я з ними згоден. В багатонаціональному Закарпатті "Свобода" з їхніми ідеями сприймається доволі негативно і багато людей відмовляється стояти з ними поруч на одному мітингу.

Революціонер 2014-01-26 / 20:44:01
Шафарь реалізує сценарії банкової. А головне йому вдавалось легко очолювати процес і постійно відганяти від нього опозиційних політиків. Сподіваємося що засланого козачка викрито

Lenovo 2014-01-26 / 20:35:06
Шафарь - знатний гендляр, торгуватися у нього в крові, так щоб бути і вашим і нашим, головне продати. От він і діє за своєю чіткою життєвою установкою. Загалом такі як Шафарь лише дестабілізовують і дезорганізовують ужгородський майданівців, гнати в дупу!

Адмін 2014-01-26 / 20:26:41


Генек, додали посидання в тексті на ще одну інформацію, а тут посилання на Фейсбук - https://www.facebook.com/o.dyba/posts/725049050838993?stream_ref=10


майданівець 2014-01-26 / 20:06:25
Нарешті посадили на гузицю гниду. З головою мабут не все у порядку - до Пазуханича треба.

до 1111 2014-01-26 / 19:59:35
Згоден на 1000%

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ