Ужгородський Майдан: Мурашник Революції (ФОТО)

Ужгородська площа Народна, що перед спорудою Закарпатської ОДА, навіть зараз вночі переповнена людьми. Наметове містечко, обгороджене двометровими барикадами, за кілька годин збільшило свій початковий периметр у кілька разів. Самовіддача і самоорганізація – фантастичні. По всій площі групи людей наповнюють снігом мішки і носять в територію Майдану. Нелегкі міхи тягають навіть циганчата.

Ужгородський Майдан: Мурашник Революції (ФОТО)

Запрацювали кухня і медпункт. Налагодила свої функції охорона, організована, в своїй основі, з перевірених «бійців» «Свободи» і «Карпатської Січі». Все організовано і запущено як єдиний механізм для, в разі потреби, тривалого функціонування.

Ужгородці просто фантастичні: приходять цілими родинами, з дітьми і песиками. Несуть все, що потрібно, і не дуже. Всі світлі духом і націлені на перемогу.

В контексті оголошеної можливості нічних провокацій від «тітушок» Ратушняка і «регіоналів», ужгородські чоловіки записуються на нічні чергування.

Міліція не налаштована на «війну»: прості пепеесники і даішники вже не перешкоджають народу. Бійці внутрішніх військ, що шеренгою відгороджують споруду ОДА від мітингувальників, змушені вислуховувати зливу звинувачень на свою адресу як прислужників злочинної влади, але коли народ видихається з гніву і починає говорити миролюбно, посміхаються і дають дітям конфети. Піти проти народу вони зможуть тільки в тому випадку, якщо буде злочинний наказ, але після всього побаченого і почутого навряд чи діятимуть, у такому випадку, жорстоко. Ратушняківські і адиловські качки і відморозки представляють більшу небезпеку, але їм підготували цілий ряд сюрпризів.

На 12.00 неділі влада знову призначила свій беркутно-тітушківсько-бюджетниківський «мітинг».

Чергове віче ужгородців і закарпатців призначено на «традиційну» 14.00.

Більше - у фоторепортажі Валентина Кузана

 

26 січня 2014р.

Теги: Майдан, Ужгород, Народна

Коментарі

ЧОРНОТА 2014-01-27 / 18:22:09
Вітання вам, побратими, з Києва

верховинець 2014-01-26 / 22:30:07
Дуже добре, що народ в Україні піднявся проти бандитів. Однак, Євормайдан в Торонто набагато більший ніж в Ужгороді. Надіємось, що завтра буде більше.

точно 2014-01-26 / 21:58:44
Наталка Майстренко
Мені теж дивно чути про таку поведінку Ратушняка. Завжди здавався доволі адекватним чоловіком.

пррррр 2014-01-26 / 21:53:38
Всем привет

Наталка Майстренко 2014-01-26 / 20:18:16
Офіційне звернення до Сегія Ратушняка.
Сергію, тобі не мулить? Ти затримував тітушок на Авангарді 2004-го, ти був у перших лавах помаранчевого руху в Закарпатті, дубасив в Раді Нестора за лаштунками, зігрівав теплом руку Юлі під час її перебування в Ужгороді 2009. То де ти, чоловіче, зараз загубився? Які біохімічні реакції помутили твій розум? Ясно, я так само не хочу бачити Балог серед очільників Закарпатської влади, бо це, без сумніву, клан. Але навіть ситуаційно підтримувати тих, кого в душі ти зневажаєш і ненавидиш (навіть з огляду на твою політичну "прагматичність") - це наруга над собою. Схаменися, чоловіче, допоки не пізно. Тобі не пізно. Жалкий вид!

Міклош 2014-01-26 / 19:56:45
1) Може варто поговорити з Ледидою по душах, з тим, щоб він добровільно здав владу, і тим самим показав приклад тим областям, що ще не здали владу. Може Закарпаття покаже хороший приклад?
2) Було б добре, якби на Закарпатті почався рух -
а)"Закарпаття без московського патріархату!"
Отчим Сидор, звичайно, не піде на таке, але села могли би масово переходити в Київський патріархат.
б) "Закарпаття без російськомовних шкіл!" - хай батьки переводять діток в україномовні класи.
Чому так? - ці два пункти є одними з основних, які провокують імперську Росію на нове поневолення України. 50 років їм було мало...

роман 2014-01-26 / 19:23:34
не упустім шанс зверичи звіра...

Їжак 2014-01-26 / 18:00:31
Дякую янеку за обєднання України!!! На Майдані Схід-Захід-Північ-Південь-Центр Країни!!! Священиики Всіх конфесій ОБЄДНАЛИСЯ!!!!

Іра Ужгород 2014-01-26 / 17:21:04
жалко діти в нас похворіли,ми з чоловіком мали протестувати з Вами під ОДА. Тримайтеся перемога вже наша.
ТІКАЙ ЛЕДИДА ТІКАЙ!!!!!!!!!!

Їжак 2014-01-26 / 16:56:05
Тільки повернулися з Києва.Народ буде стояти до перемоги.До священників подходять старші чоловіки, яким далеко за 50 з проханням Благословіть, Отче...та йдуть на барикади.Старенькі жінки з тремтячими руками кидають в скриньки допомоги по декілька гривень зі своєї мізерної пенсії...Це вражає...На карті в новинах показують області, які створили Народні ради.А Ужгород і Закарпаття - в "прольоті"...Ми як завжди інертні...І не правда,що Галичина тільки на Майдані - більшість Людей російськомовні....

1234 2014-01-26 / 13:50:18
Треба ще трішки потерпіти і народ переможе, влада через 2 міс. надумала іти на поступки тільки після того як почали захоплювати ОДА, але це вже нікому не потрібно після жорстоких вбивст мирних людей які відстоюють свою незадежність. Тож на заході залишився один Ужгород. Тепер уже треба іти до кінця....

З покон вікув закарпатець 2014-01-26 / 12:32:50
В Ужгороді стоять закарпатці, а не галичани. Це влада спеціально дезінформує народ через своїх тролів. Закарпатці, не ведіться. Не треба нас ділити, всі однаково страждаємо від цієї банди.

виногрдовец 2014-01-26 / 12:12:26
Когда увидел на грушевского флаг с надпрсью хуст, зауважал жителей столицы карпатской украины, но только тех, кто на майдане, а вот тех, которые позволяют назначить повторно себе прокурором виноградовского контрабандиста! Кайла, можна назвать оько полонинскими баранами.1360

SOS !!! 2014-01-26 / 11:59:44
Ледида з тітушками хочуть підпалити будівлю ОДА, щоб знищити документи своєї злочинної діяльності! Тільки так можна зрозуміти інформацію, що розміщена на їх сайті http://.net/transcarpathia/politic/27300-v-uzhgorod-hochut-pdpaliti-zakarpatsku-oda.html
Якщо ще є міліція, СБУ, прокуратура-не дайте зробити Ледиді цього срахітливого злочину!!! Арешт Ледиди врятує будівлю ОДА від знищення! Треба поспішати!!!!

123 2014-01-26 / 11:57:33
Прокурор перейшов на бік Майдану і здав рахунки конвертаційних центрів мафії з мільярдними оборотами http://oleg-leusenko.livejournal.com/1159115.html

челядник 2014-01-26 / 11:41:56
не піддавайтеся на провокації що якісь чужі люди роблять бардак в нашому місті. Це все наші Закарпатські люди яким набридло жити при цьому режимі. Виходьте на площу, приймайте активну участь у подіях

Таємний Агент Проти Влади 2014-01-26 / 11:28:00
Перекривайте дорогу траси Київ-Чоп. ПР грозить бюджетникам звільненням з роботи і примусово звозить з районів в Ужгород!!! Будь ласка люди, схаменіться, не будьте бидлом!!! То не львівяни блокують ОДА як вам пояснюють, а самі закарпатці, яким набрид режим цієї влади. Гуртуймось цімбори разом, вшиткі мы сила!! Слава Україні, Закарпаттьови слава!!!!!

юрій 2014-01-26 / 11:05:08
Дуже приємно спостерігати за відновлення україни та нашого краю безпосередньо. Ця тенденція протестів по областях дає зрозумвти і тим хто ще ніяк нехоче в це вірити, в маштабність недовіри в керівників держави та їх представників по областях України. Пане якщо ви підете сьогодні самі - я впевнений що ви збережете свого нинішнього лиця та степінь довіри перед народом, а якщо вас підуть ... то самі знаєте p.s. війди в історію гідно по відношенню до себе!

Інтелігент 2014-01-26 / 10:59:42
Молодці!!!! На кінець то Піднялось закарпття, але слаба організація. бо наші опозиціонери лижуть Ледидіі вичікують, не всі звичайно. Але де депутати від Опозиції, чому тільки Свобода, адже під Юльчиними знаменами куча депутатів прийшли де удар. Люди піднімайтесь всі сьогоднв в 14.00 на пл.Народну. Геть конюха з його прихлєбателями!

Іван Іванович 2014-01-26 / 10:05:25
Шановні скорденуватись з автомайданом і перекрити КПП ужгород тиса і Ледида буде у ГУЗИЦІ а мерзнути під ОДА це все чепуха

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ