Балога назвав умови, за яких опозиціонери можуть погоджуватися на посади

Відповідний коментар Віктор Балога опублікував у соціальній мережі Фейсбук.

Балога назвав умови, за яких опозиціонери можуть погоджуватися на посади

"Якщо слідувати цивілізованій практиці світу, то Яценюк пропозицію Януковича повинен прийняти лише за наступних умов:

1. Повна і безапеляційна амністія активістів спротиву;

2. Реальні повноваження прем'єра на формування уряду для подолання політичної кризи;

3. Згода президента Януковича на неучасть в виборах 2015 року;

4. Відновлення Конституції 2004 року, тобто парламентсько-президентської форми правління;

5. Наділення прем'єра повноваженнями на негайне підписання Угоди про Асоціацію.

Лише в такому випадку пропозицію Януковича можна буде назвати перемогою здорового глузду, заради майбутнього українського народу", - каже Віктор Балога.

25 січня 2014р.

Теги: Балога

Коментарі

Студент 2014-01-28 / 13:56:55
Балога і сьогоднішню раду назначив в солідарність з Києвом, щоб ненароком не прорахуватися. А серед всіх опозиційний депутатів краю на мітингах в Ужгороді були помічені одиниці. Робіть висновки. Надайте список новоствореної НР в Закарпатті.

Yevgen 2014-01-26 / 00:37:51
Яник ;) же пацан - слово дав, тай слово взяв... гарантій того що сьогодні скаже що не йде, ще не є гарантіями що дійсно не піде.
А ось більшість дійсно праві - було б добре щоб представники були тут хтось із депутатів... мати козирь в руках :) це не погано.
А ось на рахунок сесії :)... чуйка дивовижна, що відклали... хоч це не чуйка, а дуже хороший збіг обставин пов'язаний з деякими людьми...

Берегівчанин 2014-01-26 / 00:26:51
Сесія облради завбачливо назначена на 3 лютого - тобто, коли вже точно буде ясно, чи можна вже регіоналам та їх приспішникам тікати з дірявої лохані, чи треба залишатися.

Вочевидь, скликати її раніше ніяк не можна - усі депутати десь на Антарктиді, зажаті в кригах, "среді торосов і айсбєргов". Тому Віктор Іванович може сміливо відкупатись протигазами, а Іван Іванович "рєшать питання" з ким треба й про що треба...

Українець 2014-01-25 / 23:46:26
Підтримую користувача Балога!
Ви,пане Балого чекаєте, коли жінки і студенти Вас на готове запросять.
Почуйте Закарпаття і не ганьбіть нас перед всією Україною.
Я вас прошу, не затягуйте.

Demon Killer 2014-01-25 / 23:44:50
Першою вимогою має бути роззброєння "Беркуту", затримання під вартою Захарченка, Азарова, Сівковича, Клюєва і притягнення до відповідальності винних за побиття людей 30 листопада, вбивства, катування і викрадення активістів. А підписання угоди про асоціацію з ЄС у порівнянні з цим - дурниця, про яку не варто й згадувати.

Балога! 2014-01-25 / 23:18:33
Займися, будь-добрий, Закарпаттям, бо це стид і сором на всю Україну! Ваша більшість у облраді і у всіх районах, а на мітингу сама Свобода і студенти! Де депутати-єцуни, де сесія облради і проголошення Народної Ради на ній, як у всіх західних та вже і центральних областях! Торгуєтесь з ригоаналами за Закарпатський район Донецької області, чи шо?!

міа 2014-01-25 / 22:23:23


умови дійсно слушні! (ще допишіть букву В у імені)

Дописали)) Дякуємо. Адмін


майданівець 2014-01-25 / 22:10:18
Посадами хочуть відкупитися?! Майдан має стояти до повного перезавантаження влади! Бандиту не можна вірити.

дог 2014-01-25 / 22:09:00