У СУБОТУ О 14.00 ЗАКАРПАТЦІ ЗНОВУ МАСШТАБНО ПІКЕТУВАТИМУТЬ ЗАКАРПАТСЬКУ ОДА

"За прикладом інших регіонів закарпатці мріяли потрапити до ОДА, яка мала б стати органом справжнього народовладдя. Але в обставинах, що склалися, при такій кількості спецпризначенців в споруді це не реально. Хіба через реальну кров", - кажуть організатори.

У СУБОТУ О 14.00 ЗАКАРПАТЦІ ЗНОВУ МАСШТАБНО ПІКЕТУВАТИМУТЬ ЗАКАРПАТСЬКУ ОДА

Робити якісь пікетування виходів з ОДА, тим більше - цілодобові, тим більше - на морозі, тим більше - без попереднього організаційного забезпечення такої акції - безглуздо: їх учасники просто вимордуються фізично і морально, а жодного результату не буде.

А тому, виходячи з вищевказаного, єдиним виходом наразі є щодений масштабний мітинг під ОДА, аби:

1. Продемонструвати владі, що її час скінчився, і як тільки з ОДА вийдуть міліціонери, її з займе народ;
2. Робити те, що заборонено, доказуючи, що нам всім до одного місця ті "диктаторські" закони від влади;
3. Заблокувати бійців "Беркута" і внутрішніх військ в ОДА постійною загрозою заходу в споруду мітингувальників. А це значить - не дати залучити їх до підсилення контингенту силовиків в Києві;
4. Постійно підтримувати народ в бойовому дусі, який буде використано принаймні тоді, коли влада хитнеться;
5. Продемонструвати всій Україні, що Закарпаття також має намір викопкати цю владу з її кабінетів.

І це вже той мінімальний смисл, заради якого варто збиратися щодня.

А зробити ЩОСЬ можна буде тільки тоді, коли нас стане більше. І саме збільшення кількості тих, хто візьме участь в завтрашній акції, має стати нашим завданням-мінімум на завтра.

Отже, У СУБОТУ, 25 січня, о 14.00, ПІД ЗАКАРПАТСЬКОЮ ОДА.

25 січня 2014р.

Теги:

Коментарі

до Маша 2014-01-25 / 16:42:22
Іди позирай свої зомбо-ролики сама іх якраз знімають для таких як ти.А пак купляють таких як ти за пачку гречки!Ти што на Марсі живеш?

до олени 2014-01-25 / 16:35:37
Што уже продаласся за пачку гречки? УБИЙ В СОБІ РАБА!!!

Закарпаття !!!!! 2014-01-25 / 15:50:03
Всі кому не байдуже!!!
Перегляньте відео і нехай кожен робить свої висновки сам....
Велике нахабство зі сторони чиновника!!!
ДИВИТИСЬ УСІМ!!!
Події у Воловці http://www.youtube.com/watch?v=ttlCfq3GJQo

олена 2014-01-25 / 15:39:10
Люди нек слушайте провокаторов .. Не ходи не куда. ... Кличко долой

МАША 2014-01-25 / 15:36:35
http://www.youtube.com/watch?v=qdUhNywPoqY

місний 2014-01-25 / 13:51:12
Yevgen не пігруй цій владі. Вони не розуміють мирних акцій. А з ними треба лише по їхньомую Разом ми сила. Слава Україні!!!!

Yevgen 2014-01-25 / 13:06:02
захопити і сказати - ми створили Народну Раду це не так складно... а що далі?
далі вам відому кроки?... тут потрібно швидко діяти, так як заблокувавши державні установи паралізується виконавча гілка, що в свою чергу відгукнеться на школах... садочках... соцвиплатам... пенсії... стипендії... та і багато ще чого.
Ну не надав залу в ОДА Ледида - так його можна зрозуміти... розтрощене майно прийдеться відновлювати... і відновлювати за кошти ж самих платників податків.
Я не є прихильником даної влади... не підтримую цей криміналітет, но перед тим як трощити потрібно подумати головою... для чого сьогодні ламати, а завтра відновлювати? (я про громадське майно)
ламаючи і знищуючи ми не перетворимось на таких же самих виродків, які зараз у владі (покищо ще)... будуючи своє майбутнє на погромах не посіємо в собі цей "бруд", що з часом зможе знову перетворити нас же на таке, як при владі сидить ще.
Створення Народної Ради - це добре... но ця гілка повинна бути реалізована діями, що не суперечать морально-етичним нормам. Її можна створити необов'язково в приміщенні ОДА, доречі.
Ефективно! Це
1. акція, хвиля народу, що пройдеться містом, вулиця за вулицею й покаже що тут не сплять і підтримують майдан.
Хода всім містом, в свою чергу, зможе сколихнути всіх і розвіяти в їх душах цей страх навіяний режимом.
2. мирне бойкотування адмінбудинків (поки керівництво кримінальної влади не піде з своїх посад... Найефективніше що було в Ужгороді - це коридори з шепотінням "приєднуйтесь до нас" (люди повинні розуміти, що державні службовці давали клятви служіння народу... і що їм ну ніяк не можна, в межах законодавства, бойкотувати адмінбудинки)

Ужгородка 2014-01-25 / 12:22:32
Потрібно йти,незважаючи нінащо!!! Ми повинні підтримати всіх хто віддає честь,захищає нас там в Києві! Такщо давайте разом кличте друзів,родичів і всі до ОДА!!!! ОБОВЯЗКОВО!!!

за мир 2014-01-25 / 12:01:43
Напишіть,або дайте знати,чим можна допомогти?Гроші,ліки,протукти,теплі речі.Дайте точні і корректні координати

Віктор 2014-01-25 / 12:00:49
Ви взагалі за новинами не слідкуєте???(питання до дописувачів знизу) ОДА потрібно штурмувати для того,щоб створювати там народні ради(як в інших областях створили). Люди хотіли вчора мирно отримати залу в ОДА, але Ледида відмовив(і за дивних обставин ввечері загорівся один із будиночків на Золотій Горі). Тому потрібно перестати робити мирні акції і переходити до ріщучих дій.

Ви думаєте, що бойкотуватимете бізнес регіоналів??? Так майже всі ТМ - їхні. Що тоді будете їсти? І їм нічим не загрожує, те,що людей 100 не буду купувати їхню продукцію.

Андрій 2014-01-25 / 11:03:16
Ще гарна ідея бойкот підприємств і фірм регіоналів в Ужгороді. Треба показати всім де ті фірми і чим вони займаються. Це буде ефективніше ніж один на одного поглядати біля ОДА! Складіть маршрут оголосіть про ці фірми їх власників і вперед ходою по Ужгороду! То буде ефективніше!

Yevgen 2014-01-25 / 10:38:49
що дасть блокування ОДА в місті?... так нібито добитись щоб пішли у відставку представники Президента з своїх посад?... та це мало ймовірно.
Більш ефективно буде, якщо блокувати їхній бізнес (тобто відмовитись від їх товарів... від їх послуг), а також вплинути на їх імідж показавши що ті хто підтримують кримінальну владу є нелюдами.
Більш ефективно - мітингом біля ОДА показати свою масовість, а потім пройтись по всім підприємствам, що належать представникам кримінальної влади і бойкутувати саме їх... намагаючись донести до всіх мешканців, що придбаючи товари там вони тим самим "спонсурують" цю нашу владу...
Ось тоді вже представники цієї кримінальної влади прислухаються до народу.

бажаю нам щастя 2014-01-25 / 10:00:04
Люди приходьте!!!Нас було мало, є охочі люди прийти!!!були просто дезінформовані про час і місце!!!пишіть саморучні листівки, або друкуйте, щоб до кожного, хто ще сидить у цьому місці на гузиці і НИЧ НЕ РОБИТЬ ДІЙШЛО!!!!
плюс є 100%інфа про тітушок в нашому малому місті, завозних...слідкуйте за оточуючими і як щосб бачите, зразу бийте на сполох
ми остання фортеця на ЗАХОДІ!

Баранинський кунь 2014-01-25 / 07:18:17
Для чого в суботу пікетувати пусту ОДА?

БАМчик 2014-01-25 / 01:57:54
м-г...це де морози ?
в Ужгороді ? Не смішіть....

Генек 2014-01-25 / 00:30:36
Згоден)

О.Д. 2014-01-25 / 00:23:55
Генек, ЯКЩО буде людей вдвічі більше, ми побачимо, як діяти. )) Все буде добре. Влада в будь-якому разі приречена.

Генек 2014-01-25 / 00:10:25
Якшо завтра буде людей вдвічі більше, ніж сьогодні, то вони не захочуть приходити післязавтра, якшо можна відразу взяти ОДА.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК